Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

🔥 Dolar=5,74 ━ Euro=6,36 ━ Sterlin=7,46 (04 ARALIK) 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
39 Misafir Kullanıcı, 39 Masaüstü Kullanıcı
73.527
Cevap
583
Favori
2.467.341
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> 🔥 Dolar=5,74 ━ Euro=6,36 ━ Sterlin=7,46 (04 ARALIK) 🔥
Giriş
    4954 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: amacsızpanda

Adamlar dolar yükseliyor diye sevinclerinden nr diyeceklerini şaşırıyorlar.

Yahu tamam anlarım sevmezsiniz hükümeti ama siz ülkenizi de sevmiyorsunuz.

Lafa gelince ama meydanı da kimseye bıraktığınız yok. Beni ne dolar korkutur ne başka bir şey. Beni en çok korkutan sizin gibilerin ülkede çoğalması
    Üstad, atalarımız demiş ki: "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayının hakkı kötektir." Çok tekdir ettik kimse sallamadı, Kötek bizden değil ama bir yerden geliyor. Çünkü kötek bize de geliyor. Ama demek ki öğrenmek için şart diyoruz artık...

Edit: Ve yine belirteyim. Önemli olan dolar kurunun 5-6 yada 10 olması değildir. Önemli olan istikrardır. istersen yarın 10 olsun ama 10 yıl boyunca tek haneli 3-5 arası değişen enflasyon rakamları, çift haneli 10-15 arası değişen büyüme rakamlarıyla esnek bir seyir göstersin. Bizden kralı olmaz. Önemli olan doların değeri değil ekonominin istikrarıdır. Bizde tek önemli algılanan doların inmesi ve çıkmasıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 22 Mart 2019; 14:32:48 >

• Yarbay
    14835 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

Üstad, atalarımız demiş ki: "Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayının hakkı kötektir." Çok tekdir ettik kimse sallamadı, Kötek bizden değil ama bir yerden geliyor. Çünkü kötek bize de geliyor. Ama demek ki öğrenmek için şart diyoruz artık...

Edit: Ve yine belirteyim. Önemli olan dolar kurunun 5-6 yada 10 olması değildir. Önemli olan istikrardır. istersen yarın 10 olsun ama 10 yıl boyunca tek haneli 3-5 arası değişen enflasyon rakamları, çift haneli 10-15 arası değişen büyüme rakamlarıyla esnek bir seyir göstersin. Bizden kralı olmaz. Önemli olan doların değeri değil ekonominin istikrarıdır. Bizde tek önemli algılanan doların inmesi ve çıkmasıdır.

Alıntıları Göster
    Anlamadığım bu davranışınızdan ne zaman vazgeçeceksiniz.Anlamamak için inat nereye kadar.Aktrollere cidden birşey anlatmayla ne yapmaya çalışıyorsunuz.Merakla izliyorum artık bu kişileri.
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset

• Binbaşı
    1818 Mesaj
    dolar 558 deldi geçti 560 gelir birazdan
    |
    |
    [19 Ocak 2020 11:36:17 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    5 altı bekleyen DH ekonomistleri, nerdesiniz? Hergün daha da yükseldi? Nerde bu inişler?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    9400 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eto83

Sarı kafa uyanınca twet atarsa nanayı yedik
    çoktan kalktı bir kaç twit attı
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
  • Yarbay
    2651 Mesaj
    [19 Ocak 2020 11:36:17 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]

|
    |
  • Teğmen
    230 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

5 altı bekleyen DH ekonomistleri, nerdesiniz? Hergün daha da yükseldi? Nerde bu inişler?
    dolar'ın bu son hamleyi yapma ihtimali vardı zaten.
    bugün 5.48 , 5.52 ve 5.57 'den 3 kademe satış yaptım , her yukarı harekette parçalı satışlara devam ediyorum.
    yani diyeceğim o bu yükseliş daha sert bir düşüş olarak karşımıza çıkabilir.
    5.00 altı gelebilir hala bugün 5.60 olması yarın 6.00 olacak anlamına gelmiyor.
    bence dikkatli olun , piyasa herkesin beklentisine göre hareket etmiyor ne yazıkki
    |
    |

|
    |
  • Yarbay
    9400 Mesaj
    Dikkatinizi çekmek isterim FED faiz arttırmıyoruz kararını aldıktan sonra dolar düşmesine rağmen henüz Golan tepeleri mevzusu yokken bile dolar yeniden 5,48 bandına yeniden dayanmıştı hem de bu DXY endeksindeki düşmeye rağmen oluyordu.

Dünkü atışma 10 kuruşluk bir yukarı çıkışa sebep oldu ama hükümete yakın kesim "ABD'ye direniyoruz tüm sebep bundan" deyip suçu dış güçlere atmaya çalışacaklar oysa döviz alacak gücü olan vatandaş ta biliyor tüm mesele ekonominin dermanının artık kalmadığı.
    |
    |
    |

|
    |
  • Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 15 saat 55 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    60 oldu. Ve ben bir kaç dk önce 58 emrini iptal ettim.
    Kahvemi yudumluyorum

|
    |
  • Yarbay
    9400 Mesaj
    5,60'ı geçti
    |
    |

• Yüzbaşı
    958 Mesaj
    |
    |
    |
    |
    |
    |
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.