Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2984. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erdinc222 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir - 18 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.188
Cevap
1.166
Favori
11.773.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29822983298429852986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk geldiklerinde dindar bi nesil yetiştireceğiz demişlerdi baktılar neslin dindar olmaya niyeti yok bari ehonomist bi nesil yetiştirelim dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

.
    700 idi :) 1002 olmus

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEB0B10CD

700 idi :) 1002 olmus

Alıntıları Göster
    Nereden takip ediyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: .mpower

Nereden takip ediyorsunuz

Alıntıları Göster

• Feci dalga geciyorlar, bundan sonra dis sermayeye ihtiyaci olmayacak Turkiye`nin, ne kadar guzel demis... Swap oyunu fena tepecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 27 Mart 2019; 15:16:12 >
  • Arkadaşlar şuan ekonomide son durum nedir herkes twitter da kötü şeyler yazıyor,anlayabilceğimiz dilde açıklarsanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yabancı yatırımcı borsadaki varlıklarını TL almak için satmaya başladığı bu sebeple borsada düşüş başladığı söyleniyor. Serbest piyasa diye bir şey kalmadığını, MB nin bağımsızlığının da kalmadığını tekrardan onaylamış olduk. Ben ekonomist vs değilim tabii. Benden daha iyi bilen deneyimli forumdaşlarım daha iyi açıklayacaktır diye düşünüyorum.
  • sabah 5.32 ogleden sonra 5.45 bu oynaklik hic iyi degil borsada kan govdeyi goturuyor -5 yedi yabancilari uzmiceklerdi simdi isler iyice arap sacina dogru gidiyor

• Hiç bakmıyorum bile.Gecen hafta kısa bir alım yaptım kapattım.Acil ihtiyac yok.Bu kadar oynak piyasada işlem yapacak kadar tecrübeli ya da hırslı değilim.
    Ama param olsa yine alım yaparım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 27 Mart 2019; 15:27:12 >
  • Evet denilen oldu borsa güçlü indi

Şuan swap piyasasında usd/try oranı yüzde binleri geçmiş durumda ve borsa dahada inecek 90 ı görecek gibi mb faiz artırımına gitmiş.

Türkiye CDS 413 olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 27 Mart 2019; 15:32:5 >
  • Başkanlık gelince uçuşa geçiyorduk değil mi gençlik ?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 13:14:54 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BluePassenger

İlk geldiklerinde dindar bi nesil yetiştireceğiz demişlerdi baktılar neslin dindar olmaya niyeti yok bari ehonomist bi nesil yetiştirelim dediler
    Milyon tane iktisadi eğitim mezunu var boşta ekonomiden bir haber oldukları kesin zaten.
  • Merkezin artik swap akisini normal duzeye cekmesi gerekiyor, 1300`leri vs gorunce, borsa, tahvil vs... gocuyor, bunlara yol acacagini yazdik... Atilla Yesilada`nin yanildigini soyleyenler bos konusuyorlar cunku merkez yapay hareketlerle secim oncesi dolarin yukselmesini engellemek icin swap faizini 1000`lerin uzerine cekti, londradaki tl`yi kuruttu.

Ama bunun etkisi tam tersi olacak.

Bakalim bu oyun nasil son bulacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitokondrioglukadayi -- 27 Mart 2019; 18:15:39 >
  • Bist'in eline verdiler dolar 5.7 ken satıp şuan bist'e yatırmak lazımdı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 27 Mart 2019; 15:43:45 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sariduru

İnternette tfxtarget'in yorumlarını okuduğumda bazı al ve sat emirlerini kafasına göre iptal ettiğini ve kullanıcıların firmadan geçerli bir açıklama alamadıklarını okudum.

Sizin hiç başınıza geldi mi acaba?

Alıntıları Göster
    Bugün şöyle oldu,
    Ben bir saat telefona bakamadım.
    Emir girişlerini yaptım.
    Emiri gerçekleştirdi ancak hesaba baktığım da + 10 bin USD olması gerekirken 10 bin USD yoktu. Hesabı açtığım bankadaki bankaciyi aradım para bloke gözüküyor dedi, sistemselmis. 5-10 dk için de para hesapta gözüktü.
    Ben bunun haricinde sıkıntı yaşamadım. Sistemsel olunca zararı karşılıyoruz demişlerdi.

• Swapta deli rakamlar gördüm
    Bunun dönüşü çok pis olacak.

• Saniyede 5.45- 5.33 oynuyor. Nasıl mümkün oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

TL arzı yok. TL değerlendir ancak bu çok sürmez. Tahvil'de faizler orta vadede yükselir, BIST tepetaklak olur.

Uzun vadede bu bizim zararımıza.

Hemen sevinmeyin "Ehe dolar 5.37, nerede vatan hainleri" diye.
    Senin bu lafları ettiğin kişiler zaten geleceği düşünmüyor düşünebilse idi ülke bu durumda olmazdı.Onlar genel itibari ile anı yaşayan günü kurtarayım yeter diyenler malum kesim hep böyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 27 Mart 2019; 15:53:21 >
  • 
Sayfa: önceki 29822983298429852986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.