Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2790. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
235.369
Cevap
1.165
Favori
11.780.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 27882789279027912792
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dolar yükselince moral bozmamak için Ahaber i açın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın enflasyon verisi var diye 5.40 dan bozmuştum bugün 5.92 de girdim tfx 5.67 lerde bozamadım çünkü dolarda değildim nasış şanslıyım anlatamam bu saatten sonra da girmem.

• Büyük fonlardan alım olur mu sizce?

• Bu mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 12:24:42 >
  • strong mind strong body S kullanıcısına yanıt
    Tv kanalları, gazeteler, hakimler ve Türk yargısı, Merkez bankası, Milli piyango

Ne yazık ki özgür değil, yanlı, yani net SATILIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 3 Ocak 2019; 3:17:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ka7

altin.in 5,9290 fiyatını verdi , ülkede neler oluyor
    Bu mesaj silindi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 12 Temmuz 2021; 12:24:48 >
  • Japon merkez bankasi abd tahvili satin alma karari aldi diye geçmişler ancak doğruluğu nedir bilemiyorum
  • 5.45 e kadar attı, eski seviyeye dönmek üzere

• Şuanki duruma güncel 2 analiz;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 3 Ocak 2019; 5:24:10 >

• 5.15 li seviyeleri gördüğümde çok düşük seviye drmiştim içimden. Net bir bir şekilde alım tavsiyesi dedim kendi kendime. Hakeza 7 li seviyeleri görünce artışın boyutu %80 lrri aştı yıl içerisinde. %15 vadelinin olduğu yerde çok iyi seviye diye kendi kendime satım seviyesi dedim.

Aslında demek istediğim şu. Enflasyon, faiz, cari açık ve işsizlik gibi temel rakamlar dikkate alındığında bir ülkenin siyasi risk eğilimi artıyor ve sinyalleri varsa kurlarda her zaman atılım olur.

Önemli olan doğru seviye. Misal altın çok düşük seviyede idi. Yani net alım fıraatı veriyor hala. Döviz ise şöyle. Dip 5.15. Koy vadeliye net %20 getiri ile 6.20 li seviyelere gelir. Demek ki ülkede ki risk priminde düzelme yoksa her bir şokta bu seviyeler denenecek. Ayrıca 6.20 yılı kurtarma femektir.

Benim tahminim 5.50 sonrasında hızlıca 6.20 ler aşılıp 6.50 den geri dönecektir. Tepe noktasını yakalamak çok zor. Alım yapacak isem bu seviyeden kesinlikle hedefim 6.50 olurdu. Tabi rakamda dirayet etmenin manası yok. Ancak yakın rakamlarında satılıp yeni dip için beklemeye başlardım. 5.70 li seviyeler yeni dip seviyem olurdu.

Kısaca şu saatten sonra dövize girecekler için al 6.50 sat. 5.70 tekrar al. Sadece stratejidir. Ytd.

• Sakinleşti. $5.40 civarı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strong mind strong body

Dolar yükselince moral bozmamak için Ahaber i açın.

26 yasinda bilgisayar programcisiyim şirketlerden 1 kez dahi olsun ne iş icin arayan oldu nede soran. Bu ulkede irkcilikta var adam kayirmada var hersey var.

• nexus can N kullanıcısına yanıt
    Torpil var, devlet memurluğunun son mülakat kısmında bile en torpilliler kendi aralarında kapışıyor, kimin torpili ağır basarsa onlar geçiyor.

Hemşericilik,
    Tanıdık,
    Tanıdığın devreye girip araya adam sokma,
    Para oynatıp araya torpil sokma,
    Aile şirketleri (illa ki aile dostu veya akraba olcan)

Bu kavramlar hep Türk insanının dilinde

Edit;
    Unutmadan belirteyim, haftanın 6 günü ve günde 12 saat çalışmayı kabul edip, donanımlı olursan ve asgari ücret dersen hemen iş var.

Manisa Celal Bayar üniversitesi muhasebe bölümü mezunu arkadaşım var, yıllarca bölümünde iş aradı bulamadı, hep bayan elemana şans veriyorlarmış, hem de iki kuruş maaşla, torpili de yoktu. Ablasının kocası (el bak, yabancı) ona bir çay ocağı devraldı, arkadaş çay dağıtıyor, boş topluyor, bulaşık yıkıyor. Haftada 6 gün ve 12 saat çalışıyor, zayıfladı çay dağıtmaktan. Aylık geliri 4000tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 3 Ocak 2019; 7:56:27 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyCohle -- 12 Ocak 2021; 17:9:9 >
  • Dolar Sakinleşti gibi Şuan ki mevduat oranı ile doların yıl sonunda 7.5 gibi olması lazım ki + yazılsın. Zor ama düşme ihtimali de var bir taraftan garanti mevduat zor soru dolar mı? Mevduat mı?

• bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 18 Temmuz 2020; 15:43:41 >
  • Lews Therin Telamon kullanıcısına yanıt
    Dolarla mücadele kapsamında 7 tl den bozdurup ülkeme feda olsun diye reklam yapmadığın için kınıyorum seni...!!!

• Dolar ataklar yapmaya başladı. Hayırdır??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 3 Ocak 2019; 9:3:32 >
  • $5.46

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    Asya piyasalarında hatalı işlem deniyor.

• 
Sayfa: önceki 27882789279027912792
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.