Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2038. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: waitu , trabzon61_66 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir (3 Mobil) - 19 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
235.178
Cevap
1.165
Favori
11.772.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 20362037203820392040
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OrQuN

Tüm mevduatlarım maaş müşteriside olduğum halkbankta.. Halkbanka ağır bir ceza gelip ödeyemezse bizlerin mevduatları/dövizleri ne olur? Devletin mevduatlarda % kaç güvencesi var, ne yapmamız lazım yardımcı olur musunuz?

Alıntıları Göster
    Ing e turuncu hesap aç. 1 yıl boyunca güncel yüksek faiz alırsın. Ekstra turuncu kart ile ayda 750 tl harcamaya da ek %2 faiz var. Dolar hesabı falan da var. Onda da %4 faiz vardı. Düşük faiz veren halkbankta niye paranı tutuyorsun ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün 2k dolar aldım 5.25ten 6 ya kadar yolu var bayramda emekliye 1000 tl verilecek bayrama kadar düşse de o dolar gene 6ya dayanacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DoubleTh1nk -- 8 Ağustos 2018; 14:21:26 >
  • Enflasyon yüksekken resesyonda olursa ver elini stagflasyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steganography -- 8 Ağustos 2018; 14:48:17 >
  • 5.30 da sabitledik sanki. +-1 kuruş oynuyor.

Buraya demir atılır mı?

• OrQuN kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği gibi toplam 100.000 tl "şuan ki kurla 18.870 $ " devlet güvencesi altında.Araştırmanızı yapıp başka bankalara yönelmenizi tavsiye ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gscarbon -- 8 Ağustos 2018; 14:57:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

5.30 da sabitledik sanki. +-1 kuruş oynuyor.

Buraya demir atılır mı?
    İmkansız.5,30 şuan iyimser tablo

• Gscarbon G kullanıcısına yanıt
    Şu an 5.31 den satış yapıyorlar yüklü alım yapılır mı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

5,50 seviyesinin üstüne çıkılacağı ön görülüyor.Yüklü alım derken ne kadar dan bahsettiğinize bağlı.Yine söylüyorum "Dolar hala baskılanmaya çalışılıyor".Az bir miktar alım yapılıp Abd de ye giden heyetin ne sonuçla geri dönüş yapacağı ve piyasanın vereceği tepki gözlenmelidir.Eğer piyasalar nötr tepki verir ise yüklü alım yapmak büyük ölçüde kar getirir

• Gscarbon G kullanıcısına yanıt
    Ben kesin alım yapçaktım ama 18.00 de abd toplantı muhabbetini okudum biraz çekindim. Bilerek mi piyasalar kapandıktan sonra yapılıyor diye düşündüm. Şu durumda oldukça kararsız kaldım.

• ukilavuz kullanıcısına yanıt
    kasıma kadar bekliyecekseniz yüklü alım yapılır zarar ettirmez en kötü denemiş bir şey kaybetmemiş olursunuz

ama şimdi hesap yapmak lazım tl olarak vadelide ne kadar kazandırır 3 ayda
    dolarda ne kazandırır 3 ayda
    karşılaştırmak gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: ukilavuz

Onu kimse bilemez. Konuyu takip ediyorsan 4.70 lerden çıkanlar oldu. Daha 1 ay olmadı zarar korkunç. Kimseyi dinleme kendi aklınla karar ver.
  • Bunu bekliyoruz herhalde

ABD ve Türkiye arasındaki temas trafiğinde yeni bir gelişme var. ABD Dışişleri Bakanlığı, Washington'a giden dokuz kişilik Türk heyetinin bakan yardımcısı John Sullivan ile bugün görüşeceğini duyurdu. Heyet, ABD Hazine Bakanlığı'ndan yetkililerle de görüşecek

• şu an alım için uygun görmüyorum abd heyeti gelsin bakalım merkez bankası faiz artırımı yapacak mı müdahele gelecek bir şekilde dolar alan zarar etmez sadece biri 1 ayda kazanır diğeri 3 ayda anamın emkli maaşı tam 300 avro oldu yazık kardeşim.alım gücümüzü btti.
    orçun musun orkun musun nesin kendine dürüst ol önce
    hem akp düşmanısın hem onların işbirliği yaptığı bankayla çalışıyon

ing turuncu hesaba geç derhal

50 000tl için örnek tablo

https://www.enuygun.com/mevduat/karsilastir/50000-tl-32-gunde-ne-kadar-faiz-getirir/

• ukilavuz kullanıcısına yanıt
    Toplantı Türkiye'de değil

Washington da sabah 08:22.

Takdor edersinzi ki bu tip bir görusma sabah. In erken saatlerinde nde olmaz. Genelde öğlenden sonra yapılır..

18:00 demek aslında 11:00 e tekabül ediyor. Gayet normal..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 8 Ağustos 2018; 15:28:6 >
  • quote:

Tüm mevduatlarım maaş müşteriside olduğum halkbankta.. Halkbanka ağır bir ceza gelip ödeyemezse bizlerin mevduatları/dövizleri ne olur? Devletin mevduatlarda % kaç güvencesi var, ne yapmamız lazım yardımcı olur musunuz?

Böyle bir şey mümkün değil, her bir bankadaki 100 bin tl mevduatınız ayrı ayrı devlet güvencesi altındadır.

Osmanlı İmparatorluğunun yabancı devletlere yaptığı borcu dahi kuruşu kuruşuna ödemiş devlet kendi vatandaşını mı karşısına alacak, parasının üstüne yatacak, tarihte olmuş mu böyle bir şey ? Sadece Kurtuluş Savaşında zarureten o da iki kağnısı olanın birine el konulması.

Ne savaştayız ne de seferberlik var. Böyle şeylerin olması mümkün değil bu devirde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

quote:

Böyle bir şey mümkün değil, her bir bankadaki 100 bin tl mevduatınız ayrı ayrı devlet güvencesi altındadır.

Osmanlı İmparatorluğunun yabancı devletlere yaptığı borcu dahi kuruşu kuruşuna ödemiş devlet kendi vatandaşını mı karşısına alacak, parasının üstüne yatacak, tarihte olmuş mu böyle bir şey ? Sadece Kurtuluş Savaşında zarureten o da iki kağnısı olanın birine el konulması.

Ne savaştayız ne de seferberlik var. Böyle şeylerin olması mümkün değil bu devirde.

Alıntıları Göster
    Peki döviz hesapları hakkında ne yapabilirler? Geçici 2 senelik bloke ya da sabit kur gibi önümüzdeki tehlikeler nedir?

O da mümkün değil, şunu düşün böyle sermaye çok çekingendir en ufak bir şüphe duyduğunda kaçar. Sıcak paraya ihtiyacı olan ülkenin böyle riskli işler yapması mümkün değil.

Öte yandan feto soruşturması kapsamında insanların mal varlıklarına el konuldu ve konuluyor, iyi de yapılıyor, demek istediğim devlet gerekli gördüğü noktada gözünü karartabiliyor ama bir pisliğe bulamamış temiz bir vatandaşın mevduatından şüphe duyması için hiçbir sebep olamaz.

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Diyorsun,hangi sıcak para? Şu an bu memlekete dısarıdan Tek kurus yatırım giriyor mu sence? Ya da söyle diyim sana,bu memlekete giren sıcak para olsa deli dumrul gibi para ararmı bu memleketi yoneten?

Akp,kirasını odeyemeyen işsiz kiracı gibiydi hep.Her ay evdeki bi sey i sattı,onunla gununu gun etti.Şu an kirayı ödemek icin elimde ne camasır makinesi kaldı ne buzdolabı.O nedenle hic bir şey olmaz deme kimseye.Ben kendi adıma bankada mevduat tutmuyorum tutmam da,cunku guvenmiyorum.Tek basına dingonun ahırı gibi yonetilen bir memleket de,adam sabah kalksa kararname ile herkesin mevduatı karsılıgı tahvil verdim dese napıcan? Ha dicen ee daha ne bak parana karsılık %18 faizli tahvil vermiş eee? Ee vermişte karsılıgı su an icin olmayan tahvili ben napim? Bugunler bu memleketin iyi gunleri,devlet ota boka kopruye h,havalimanına herseye garantör durumda! Ama bu memleketin kasası buna müsait degil,parana sahip cık o kadar diyorum herkese.

• Normalde ihsan21 arkadaşın dedikleri geçerli ,mantıklı..

Ama normal bir ülkede normal bir iktidar altında değiliz ne yazık ki.Bir karar ile sen Fetöcü olur bitersin valla.

• 
Sayfa: önceki 20362037203820392040
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.