Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (2809. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: freshwind , KimYon_Reyiz , Kernel Panic , leftercan1907 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 28 Misafir (1 Mobil) - 30 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.432
Cevap
1.165
Favori
11.783.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
20. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 28072808280928102811
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

Brexiti pek takip eden yok galiba
    Ayrılması en doğru karar olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Alıntıları Göster
    Sterline yatırım mı yaptınız hocam yoksa siyasi olarak lehimize olacağını mı düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_japan

Sterline yatırım mı yaptınız hocam yoksa siyasi olarak lehimize olacağını mı düşünüyorsunuz?

Alıntıları Göster
    Yatırımım yok ama sonuçlanması lazım artık.Zaten ayrılırsa gbp usd paritesi dip yapar.Ortalık çok gergin yeniden referandum yolu gözüküyor gibi.Son durum şöyle:

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-46724957

• quote:

Yatırımım yok ama sonuçlanması lazım artık.Zaten ayrılırsa gbp usd paritesi dip yapar.Ortalık çok gergin yeniden referandum yolu gözüküyor gibi.Son durum şöyle:

https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-46724957

Alıntıları Göster
    Hocam mesajınızı tam anlamadım. Ayrıca size pm gönderemiyorum, nasıl yapıcaz?

• Dolar çakıldı. Nedeni nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Bugunku ppk toplantisinda öngordugunuz faiz nedir ? Sabit mi kalir acaba?

Dolar'in firlamasi icin faizleri dusurmesi gerekiyor, acaba boyle birsey yaparlar mi?

Sabit birakilirsa ayni seviyeleri mi korur asagi mi duser acaba

• 14 ocakta belirttiğim noktaya geldi dolar.Sonraki süreçte devamı nolacak göreceğiz.
  • Seçime kadar alttan alma, yalakalık, borç parayla müdahale gücü olabilir mi?

Zafere giden her yol mübahtır mantığı var sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 16 Ocak 2019; 13:0:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merkez bugün ellemez herhalde faize bugün indirirse seçimden sonra ×2 yukseltmek zoruna kalabilir enflasyon %15 16lara gelmeden bence faiz sabit kalmali

• quote:

Alıntıları Göster
    yok ayrılmayı kabul etmiyorlar gerekirse hükümeti bile düşürürüz erken seçim yapıp demiş muhali partiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Seçime kadar alttan alma, yalakalık, borç parayla müdahale gücü olabilir mi?

Zafere giden her yol mübahtır mantığı var sonuçta
    Zaten hamlelere bak dikkat edersen hepsi seçime kadar duruma göre hareket seçim sonrası salacaklar zaten belli durum çok kötü.
  • turpun twitinden sonra dolara 7 tl olcak diyenlerin kursağında kaldı papaz olayı ulusal dini olaylarıydı milli bir mesele komplike çöküş oldu ülkeye demokratıyla cumhuriyetçisiyle yatırım çektiler ,turpun kuru sıkı popolist twitlerini kendi halkı bile takmıyor artık suriyeden kütlerden abd halkına ne yani...burdaki çoğunluk nasıl suriyeli istemiyor, yada bir çoğu burda türk kafatasçısı abd halkıda benzer banane başkasından çokta fi fi modu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Ocak 2019; 14:34:27 >
  • Şu ekonomi okuyan meşhur yorumcu youtuber "MORMO" geçen gün şöyle dedi;

"Arkadaşlar bu hafta içindeki 5 Iş gününde sürekli takip ettim, pazartesiden cuma akşamı kapanışa kadar merkez bankası tam 17 kez müdahale etmiş, 5,40tan sonra piyasaya dolar basıp alevin gücünü kırıyor, iktidarla iş birliği içinde hareket ediyor, seçime kadar da 5.80i bir şekilde geçirtmicektirler diye düşünüyorum"

• kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Alttan almasın yine atıp tutsun bakalım izle o zaman sen twitleri takıyor muymuş.

Gerçekten başka dünyada yaşayan bilinçaltına sahip arkadaşlar var yahu, herşey tozpembe, ne içtilerse ben de ondan istiyorum

• quote:

Şu ekonomi okuyan meşhur yorumcu youtuber "MORMO" geçen gün şöyle dedi;

"Arkadaşlar bu hafta içindeki 5 Iş gününde sürekli takip ettim, pazartesiden cuma akşamı kapanışa kadar merkez bankası tam 17 kez müdahale etmiş, 5,40tan sonra piyasaya dolar basıp alevin gücünü kırıyor, iktidarla iş birliği içinde hareket ediyor, seçime kadar da 5.80i bir şekilde geçirtmicektirler diye düşünüyorum"
    o alev engel olmaz patlama büyük olacak.Yapay hamleler ile hareket edemezsin bu elini yakar.
  • quote:

Alttan almasın yine atıp tutsun bakalım izle o zaman sen twitleri takıyor muymuş.

Gerçekten başka dünyada yaşayan bilinçaltına sahip arkadaşlar var yahu, herşey tozpembe, ne içtilerse ben de ondan istiyorum
    canım sizin derdiniz dolar 10 tl olsun ülkenin batmasını canı gönülden isteyip siyasi fanteziler kurmak bu batış sırasında kendi halkınızı ve ülkenizi aşağlamak, abd menşei askeri darbeyle hürriyet istemek 1960 modu on...
    zaten sizin gibilere ozel akp ve rte den tekrar isteğim kısmi amerkinacı çizgiye dönüp doların 4 tl altına inmesiyle suratınızın şeklinizi görmek
    ha çıkınca akp çıkartıyor düşüncede abd düşürüyor tabi sizin o süper objektif bakış açınıza göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 16 Ocak 2019; 14:43:18 >

• Buyrun işte görün son kararı;

Müteahhit isyanda, işveren isyanda, emlakçı isyanda, halk isyanda kimse faizler yüzünden kredi çekemiyor, iş yapamıyor;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 16 Ocak 2019; 14:59:12 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Gerçekten üretim ve ihracat sonucu dövizi düşürüp tl yi degerlendirsin, taşıma suyu yapmasın, yargıyı iki paralık etmesin, o zaman ben ve bütün döviz yatırımı yapan çevrem canı gönülden batalım, inan severek batarız yaşanacak bir ülke oldu deriz, işsizliğin ve enflasyonun olmadığı bacası tüten üretim ülkesi deriz.

Nerde ama? Hile-hurda bir şekilde zafere giden her yol mübahtır değil mi? Seçimi geçelim de makarnayla ve Allahın izniyle hedef 2023

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 16 Ocak 2019; 14:47:48 >
  • faiz sabit tutuldu. Piyasa zaten ölüydü artık nasıl olacak bakalım. Resesyona devam...
  • 
Sayfa: önceki 28072808280928102811
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.