Şimdi Ara

Dolar 3 tl dün 21 şehit bilmiyorum bu millet daha ne (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet halka olanları tamamen anlatıp isyana getirmek lazım böyle giderse sonuçlar dediğiniz gibi daha kötü olacak Türk halkının refahı artması lazım fiyatlar böyle kalacaksa kalsın ama hiç artmayacak ve asgari ücret 3.5 bin tl olması lazım o bile az ama idare edecek kadar. Daha bu işin bir sürü yeri var akp nin bitirilmesi sırf refah düzeyi düşük olduğundan değil ben konumu refah düzeyi olarak açtım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TerryLeather_

Evet halka olanları tamamen anlatıp isyana getirmek lazım böyle giderse sonuçlar dediğiniz gibi daha kötü olacak Türk halkının refahı artması lazım fiyatlar böyle kalacaksa kalsın ama hiç artmayacak ve asgari ücret 3.5 bin tl olması lazım o bile az ama idare edecek kadar. Daha bu işin bir sürü yeri var akp nin bitirilmesi sırf refah düzeyi düşük olduğundan değil ben konumu refah düzeyi olarak açtım :)

Paran değersizleştike değil 3.5k, 6.5k kurtarmaz seni.

Birşey anlatamazsın boşver.

Şirket yönetimleri telaşta. Hergün o kadar insan işten çıkıyor.

Fed faiz artırımına devam edecek.

İzle uzaktan.

Sinirlerini harap ettiğine değmez.

Baş edemeyeceğimiz kadar büyük bir cehalet var çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kara_Kartal1903

Yunanistanda 2500 euro alan emekli 8 euroya aldigi 1 kilo eti yedikten sonra bir cafede kahve icerken ulkeyi yonetenleri elestiriyor.Akilli davransalardi durumumuz boyle olmazdi diyor.

Turkiyede 300 euro alan bir emekli 3 ayda 1 yiyebildigi eti 15 euroya aliyor.Hemen bitmesin diye 3 gun icinde bitiriyor.Bir yerde kahve icecek parasi olmadigi icin bir parkta oturup elhamdulillah durumumuz iyi bizi yonetenler sagolsun diyor.

Simdi sizce hangi ulkede kriz var?

Cahillik bir milletin basina gelebilecek en buyuk felakettir.Bunlarin cok sevdigi adnan menderesde koy enstitulerini kapatmisti,ucak fabrikalarini kapatmisti.

Siyasal islam boyledir iste.Halk bilinclenirse kimse onlara oy vermeyecegi icin egitim sistemini mahvederler.

Güzel örnek

• umut_baris kullanıcısına yanıt
    Peki son bişey sormak istiyorum halkımız busisteme yeter artık diyip sokaklara dökülmesine ne kadar süre kaldı

Tahmini olarak ?

• akp ye oy veripte şehitlere üzülmek akp liler sayesinde gelmiyormu bu şehitler sizce ?
  • quote:

Yunanistanda 2500 euro alan emekli 8 euroya aldigi 1 kilo eti yedikten sonra bir cafede kahve icerken ulkeyi yonetenleri elestiriyor.Akilli davransalardi durumumuz boyle olmazdi diyor.

Turkiyede 300 euro alan bir emekli 3 ayda 1 yiyebildigi eti 15 euroya aliyor.Hemen bitmesin diye 3 gun icinde bitiriyor.Bir yerde kahve icecek parasi olmadigi icin bir parkta oturup elhamdulillah durumumuz iyi bizi yonetenler sagolsun diyor.

Simdi sizce hangi ulkede kriz var?

Cahillik bir milletin basina gelebilecek en buyuk felakettir.Bunlarin cok sevdigi adnan menderesde koy enstitulerini kapatmisti,ucak fabrikalarini kapatmisti.

Siyasal islam boyledir iste.Halk bilinclenirse kimse onlara oy vermeyecegi icin egitim sistemini mahvederler.

Deme dostum deme. Köy enstitüleri en çok üzen şey beni. Cehalet kadar kötü bir şey yok ya. Herşey ortada.

• quote:

Peki son bişey sormak istiyorum halkımız busisteme yeter artık diyip sokaklara dökülmesine ne kadar süre kaldı

Tahmini olarak ?

Halk en son ayaklandığında devlet halkı neredeyse terörist ilan etmişti. Baş bölücü de "%50 yi zor tutuyorum ha ona göre" diyerek halkı tehdit etmişti. Kısaca bi mok olmaz.
  • NaturalBornKillah kullanıcısına yanıt
    Hocam cehalet olmadan bunlar kazanamaz.

Batidakiler kafir oldugu icin degil egitimli olduklari icin bunlara oy vermiyor

• quote:

Hocam cehalet olmadan bunlar kazanamaz.

Batidakiler kafir oldugu icin degil egitimli olduklari icin bunlara oy vermiyor

Yohhh caaanıım heç olur mi öyle şey. Biz foşikiz. Biz dinsizik. Biz imansızık. Biz içki içirez. Ama doğu melake. Doğu dünyanın en önde gelen ekonomi merkezi ve teknoloji devi. Bilim insanları ve zenginler doğuda birşeyler yapmak için sıraya giriyor.

• NaturalBornKillah kullanıcısına yanıt
    Bu adamlar boyle iste.Kendi dusuncelerine saygi duyarlar ama diger insanlarin goruslerine sayhi duymazlar.

Kurtler ve yobazlari idam etsek cok guzel bir ulke olurduk

• quote:

Şu günler artık bi gelsin gerçekten çok istiyorum şu öillet isyan edip akp yi yıksın istiyorum adam 900 tl alıyor 2-3 çocuk karısı kira yemek vs aç geziyor ama hala memnun şu şartlarda memnunum diyen insanlara aşırı sinirleniyorum.

Sisteme isyan etmeyi Allaha isyan etmek gibi görüyorlar herhalde 900 tl yi veren sistemide alıp şükfeden insanlarıda boğmak istiyorum valla gına geldi.

Bu insanlar ne zaman şükürü bırakıp avrupa insanı gibi ortalığı ayağa kaldıracak merak ediyorum ?

Adam burada 900 tl ile anca şahim alıyor oda kesin değil başımızdakilerse s class a8 7.60li, ben bu duruma şükretmiyorum bu adamlar buna biniyorsa her asgari ücretli insanlar en azından sıfır passat binebilmeli.

Ben kılıçdaroğlunun yerine geçebilsem tğm halkı akpye karşı sokağa döktürürüm size şahini kırkanaat bindiren haftasınu gezdiremeyen evden işe işten eve karın tokluğuna çalıştıran insanlar s class a biniyor bu sisteme eyw çekmeyin dedirtirdim

Amerika lılar, Avrupalılar, Araplar bile en ufak zamma isyan ederken bizim başımıza ne gelse şükür ediyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: fenci466

quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

quote:

Orijinalden alıntı: setup4pc

Sanıyorlar CHP yada MHP gelince terör biticek ekonomi düzelecek. Aslında birşeylerin düzelmeyeceğini onlarda biliyorda AKP ve RTE düşmanlığı takıntı halini almış tıbben bir nevroz durumu adeta.. 60 yıl önce AKP yoktu o süreçte 30 bin şehidi nasıl verdiğimizi biri bana açıklasın mantıklı olarak vazgeçicem AKP yi savunmaktan

Bayılıyorum 60 sene 100 sene önceki koşullarla bugünün koşullarını aynı kefeye koyup kıyaslamalarınıza.

Şimdiki chp mhp nin eski chp mhp olmadığını mı sanıyorsun.Peki o zaman neden hiçbir fark yok zihniyetlerinde?

Siz herşeyin para ile olacağını bu paranın sürekli geleceğini zannediyordunuz ancak;Deniz bitti sistem sıkıştı ekonomik olarak sosyal olarak ülkenin içine ettiniz paylaşacak birşey kalmayınca osmanlı torunları birbirinize girdiniz kendi kendinizi yiyip bitiriyorsunuz siz o kadar aç gözlüydünüz ki sizin jargondan sonra Dini ağzına alıp gelebilecek bir siyasi parti olmayacak yeni nesil sizden nefret ediyor nefret.Şu günlerin en güzel yanı Din ayağına insanları yiyemeyeceksiniz artık.

• donanım haber forumda acayip bir şekilde akparti karşıtlığı var sanırım nerde akpartiyi savunan bir mesaj görsem eksilemişler , nerde ak parti karşıtı mesaj varsa basmışlar artıyı sanırım ilk eksilerimi bu mesajla bende alacağım :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.