Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 35,12 - Altın 2.239 | 15 MART 🔥 (1308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: victorybicer , victorybicer , programmer_onur Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil
5 sn
233.550
Cevap
1.152
Favori
11.693.629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1146 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
51. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 13061307130813091310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozman80 -- 7 Nisan 2017; 8:42:17 >
  • hemen kâr satışları yapılıyor
  • enpara yine pislik yapmaya başladı saat 9 oldu makas hala geceden kalma
  • Enflasyon durmam diyor,

İşsizlik düşmem diyor,

Şanı büyük Dolar Paşa,

3.70'den inmem diyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Equris göreceksin dolar 3.00tl'ye düşecek! Bu millet bu oyunu bozdu!
  • Yanılıyorsam düzeltin, ortalama faiz üst koridor sınırına dayandı. Yani ortalama faiz bir dahaki toplantıya kadar artamaz, toplantı da 20'sinde falandı galiba. Arada referandum da var, dolar düşüyorsa faiz artıyordu öyle düşüyordu. 20'sine kadar artık düşmez gibi geliyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 7 Nisan 2017; 12:44:46 >
  • Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa da bundan sonra müdahaleleri direkt para salarak yapacaklar.

• Dolar 3,73
  • pelerinli kullanıcısına yanıt
    Referandum a 5 iş günü kaldı. Döviz satarak idare ederler. Sonrası zaten önemli değil

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aksi gibi endeks de yükselişte bugün.
    ABD bilmem kaç milyonluk füzeleri atınca ekonomisi iyileşmiş dolar değer kazanmış herhalde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: montevo

ben partici değilim diyorum sen bana halen aynı imaları yapıyorsun qewqewqew

onunda cevabını verdim ama tekrar yazayım, kısaca, "tabi tabi"
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Her birininde bankalara tonla kredi borcuda vardır merak etme sen, bu zenginlik sayılıyorsa bir şey demiyorum sana.

AKP’nin iktidar olduğu 15 yıl boyunca vatandaşların bankalara olan borcu 6.6 milyar liradan 425.8 milyar liraya çıktı
    http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi/vatandasin-banka-borcu-426-milyar-1687707/

dedi ayfonundan.
    "sözcü"
    ahabere görede tam tersi
  • Dolar da HAYIR diyor...
  • iskefiyeli kullanıcısına yanıt
    herkesi kendiniz gibi gördüğünüzden olmayan soruya cevap veriyorsunuz qewqewqew .
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskefiyeli

quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

Her birininde bankalara tonla kredi borcuda vardır merak etme sen, bu zenginlik sayılıyorsa bir şey demiyorum sana.

AKP’nin iktidar olduğu 15 yıl boyunca vatandaşların bankalara olan borcu 6.6 milyar liradan 425.8 milyar liraya çıktı
    http://www.sozcu.com.tr/2017/ekonomi/vatandasin-banka-borcu-426-milyar-1687707/

dedi ayfonundan.
    "sözcü"
    ahabere görede tam tersi

Rakamlar yalan söylemez. Herkesin kredi ile sefa sürdüğü bir gerçek.
  • AKAPe'lilerden dört ay işinde 887.kez dolardaki yükseliş geçici açıklaması geldi..

http://finans.mynet.com/haber/detay/ekonomi/zeybekciden-dolar-aciklamasi/129532/

YERSEN tabii ki...Faiz 350 baz puan arttı.887 kez dolar düşer dediler.Sonuç dolar 3.74...
    Bence doları TERORİST ilan edip,hapse tıkmaları gerekiyor.Ancak o zaman düşer gibi....

• Cumhurbaşkanı ekonomi başdanışmanı Cemil Ertem enflasyona göre faiz ayarlama döneminin geride kaldığını söyledi. Yılanoğlu bunu duymasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Cumhurbaşkanı ekonomi başdanışmanı Cemil Ertem enflasyona göre faiz ayarlama döneminin geride kaldığını söyledi. Yılanoğlu bunu duymasın.

Duydu galiba. 3.74'u zorluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iskefiyeli kullanıcısına yanıt
    A-HABER?

Bu arada seni tabirinle "ayfon" kullanmıyorum, daha 1-2 ay öncesine kadar akıllı telefon bile kullanmıyordum(Şimdi ki kullandığımda 700TL).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FasTBoY -- 7 Nisan 2017; 18:44:41 >
  • 
Sayfa: önceki 13061307130813091310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.