Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1354. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 25 Masaüstü5 Mobil
5 sn
235.337
Cevap
1.165
Favori
11.778.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.53 e kadar çekip tekrar rezerv yükseltmeyi denerler inşallah. İnsanları BIST'e hapsetsinler oda güzel fikir.
  • TCMB Ağırlıklı Ortalama Fonlama Maliyeti yüzde 11,74 oldu.
  • Saab9000 kullanıcısına yanıt
    Hocam benden 10 dakika önce davranmışsın,tam ben de onu yazacaktım.Faiz 4 ayda tam 350 baz puan arttı...Darbeci dolar hala 3.57...
    Türkçe'si bu tantanalar başladığından beri aşağı yukarı %3 arttı faizler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Hocam benden 10 dakika önce davranmışsın,tam ben de onu yazacaktım.Faiz 4 ayda tam 350 baz puan arttı...Darbeci dolar hala 3.57...

Faiz lobisi tam gaz çalışıyor.

Mevduat faizleri de 13,5-14 arası olarak değişiyor çoğu bankada. Kredi faizleri de uçmuş vaziyette.
  • dolar 4tl olson noollooooorrrr hani referandumdan sonra 4 bucuk tolo olocoktoo ona gore 1 katrilyon dolor almistim yil sonundan sonra da 5 tl olocok diyolordo ama ben 6 tl olson istiyodum yok yeaağğğğğ hic bisey istedigim gibi olmuyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferfecir66

dolar 4tl olson noollooooorrrr hani referandumdan sonra 4 bucuk tolo olocoktoo ona gore 1 katrilyon dolor almistim yil sonundan sonra da 5 tl olocok diyolordo ama ben 6 tl olson istiyodum yok yeaağğğğğ hic bisey istedigim gibi olmuyo

olsada fark etmez ki suçlu chp der çıkar işin içinden akp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Artik 3.50 lerin altina inmeli. Merkez bankasinin suan uyguladigi politika cok iyi. Keske kasimin basinda yapsalardi bunu. O zaman da soylemistim.

Dövizde dolar 3 tlnin üstünü gördüğü gibi yapmalıydılar. Bekle bekle şimdide inmesini iste. 2.50 bile çok fazla geliyor gözüme.

• pelerinli kullanıcısına yanıt
    Faizin şimdilik 3 puan yükselmesi ve gelen dolar gideni karşılmadığına göre, dolar karşısında tl nin tercih sebebi olabilmesi için de sürekli yükseliş trendinde olması bizi doların 4 lira olmasından daha beter etmezmi?
  • 3.5 olsun ona bile razıyız

Yıl sonu 15-16 faizleri görürüz diyorum ama bu gidişle sanırım 17-18 faizler bile mümkün.Daha FED'in 2 faiz artırımı var..Faiz FOBİ'cilerin iş zor....Yoksa DARBECİ DOLAR ekonomiyi batırmak için pusuda...
  • Moldova_lover kullanıcısına yanıt
    Bistte 'mayısta çık tatile git' olayı gerçekleşirse ve şuan için pek haziranda fed faiz arttırımı olasılığı görünmüyor ama sürpriz yapıp haziranda da arttırırlarsa bayağı değişik şeyler olur herhalde. O zaman görün cümbüşü.

Ama TCMB tebrik etmek gerek. Herkes ya pas geçer ya da 0,25 göstermelik arttırır dediği yerde 0,50 arttırıp doların kafasına vurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Türkçe'si bu tantanalar başladığından beri aşağı yukarı %3 arttı faizler.

Daha da Türkçesi ben dolar aldıktan 4-5 gün sonra başlayan faiz artırımı süreci 3 ayda %3'ü buldu.
    Satayım doları isterseniz faizleri 8 civarına çekerim belki.
  • Dolar düşecek dedim dedim inanmadınız. Aha noldu şimdi? Ha, noldu şimdi? Ekonomi kan kaybetti ama artık toparlama sürecine girecek Allah'ın izniyle.

• Jack Rabbit Slims kullanıcısına yanıt
    Aman hocam yapma-etme daha 2019'da 30'lu oranları göreceğiz....Batırma bizi...Zaten cebimizdeki parayı sıfırladılar,sen de faizleri sıfırlarsan işimiz yaş..
  • dolares
  • 3.55 olmuş. 1.80 civarını görürmü acaba.

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    Ciddi degilsin dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeremus

Ciddi degilsin dimi?

şşşş

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt
    Daha 1 dolar 1 lira olacak..1.80 de ne ki?
  • 
Sayfa: önceki 13521353135413551356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.