Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1223. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
28 Misafir - 28 Masaüstü
5 sn
235.478
Cevap
1.165
Favori
11.784.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• evet de bu iş huzur içinde cozlsunn

• ak parti kurdistan için duğmeye bastı bayrağı gondere cektirdi

• panpa halk sorgulmaz nasılsa evet cıkacak rahat olun

• Dolarin gelecegi yer burasiydi.

Asil simdi gozlemlemeye baslicaz

Hadi hayirlisi.
  • https://www.aydinlik.com.tr/kose-yazilari/evren-devrim-zelyut/2017-subat/bu-kafayla-gidilirse-turkiye-yi-kesin-bir-yikim-bekliyor

yazıyı iyi okuyun....
    çünkü yakın gelecekte yok olma tehlikesi var.
    biz katma değerli mal üretin darken bunu da kast ediyorduk.Bir anlamda hayatta kalma mücadelesi yapmamız
    gerekebilir.
  • ozman80 O kullanıcısına yanıt
    Yooool yapti

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayrisafi yurt içi hasıla 3 senedir düşüşte mi? evet düşüşte.
    enflasyon rakamları bir hayli yüksek mi? evet yüksek.
    türk lirasi sadece dolar karşısında değil, neredeyse bütün para birimleri karşısında son 3 -3.5 senede %50 değer kaybetti mi? evet kaybetti.
    peki ya ihracat rakamları nasıl? eee orada bile belirgin bir düşüş var.
    fabrikalar kapanıyor, işsizlik rakamları belirgin derecede yüksek mi? eee buna da evet.
    cari açık almış başını gidiyor... türkiye'yi yöneten insanlar ileriye dönük hiç bir umut verici hamlede bulunuyorlar mı? tabiki de hayır.
  • Öğrenciyim 1000 dolar alabiliyorum alıyım mi sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolarda sakin günümüz bile iki kuruş olmuş. Bugün bu saate kadar özellikle yüklü parası olan al satçılar için fırsat günüydü.

http://www.mahfiegilmez.com/2017/02/net-hata-ve-noksan-tartsmalar.html?m=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 27 Şubat 2017; 16:13:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: soniqueizm_777

gayrisafi yurt içi hasıla 3 senedir düşüşte mi? evet düşüşte.
    enflasyon rakamları bir hayli yüksek mi? evet yüksek.
    türk lirasi sadece dolar karşısında değil, neredeyse bütün para birimleri karşısında son 3 -3.5 senede %50 değer kaybetti mi? evet kaybetti.
    peki ya ihracat rakamları nasıl? eee orada bile belirgin bir düşüş var.
    fabrikalar kapanıyor, işsizlik rakamları belirgin derecede yüksek mi? eee buna da evet.
    cari açık almış başını gidiyor... türkiye'yi yöneten insanlar ileriye dönük hiç bir umut verici hamlede bulunuyorlar mı? tabiki de hayır.

Hocam böyle yazmayın, incetmeyin bebişlerimi yaa. Onlar kandırıldı abisi kandırıldı..

- Aynı yatağı paylaştıkları Fettulah Gülen Cemaati tarafından kandırıldı:(
    - Askerlerimize kurşun sıkan Bölgelsel Kürt Yönetimi Başkanı Barzani'nin, bugün Kürdistan Bayrakları göndere çekilirken kandırıldı:(
    - Almanya Başbakanı Merkel kandırdı:(
    - Fransa Başkanı Hollande kandırdı:(
    - ABD Başkanı Obama kandırdı:(
    - Anasınıfındaki çocuklar kandırdı:( [Kandırdım kandırdım sümüğünü aktırdım Tayyip amca diye kandırdı :)] :(
    - Chp kandırdı:(
    - Mhp kandırıyor gibi yapıp kandırmadı ehehe :(
    - Rusya kandırdı:(

Şimdi bu kadar mızıkçı insanlar varken bu ülkeyi nasıl yönetsinler hocam aşk olsun.. :(

• Önümüzdeki dönem çok kritik arkadaşlar eğer ABD verileri güçsüz gelirse dolar daha aşağı esner. Trump senato karşısında ilk konuşmasını yapacak eğer saçmalarsa yine doların düşmesine yardımcı olur. Tabi bu söylediklerimin tam tersi olursa dolar güçlenir.

Ve Mart ayında asıl önemli olan, tüm yüzükleri etrafında toplayıp birleştirecek olan FED toplantısı var. Eğer FED faiz arttırırsa kimse panik yapmasın, herkes birbirine sarılsın.
  • Equris kullanıcısına yanıt
    en kötü senaryoda bile ciddi bi düşüş olcağını sanmıyorum en fazla 3.40 falan olur şu saatten sonra.Fed faiz artırırsa ne olur düşünemiyorum.Daha bunun referandumdan evet çıkması ve ohalin bitmesi var.
  • Hocam 3.40 olursa zaten öpüp başımıza koyalım ama orda uzun süre kalmaz. O fiyattan yaşatmazlar doları alım patlaması olur:)
  • Yatırımdan Anlamayıp yatırıp yapmaya çalışmak kadar saçma iş yok.2 Defa dolara girdim 2'sinde de dolar yükselirken yaptım ve dolar ters takla oldu Ders oldu ama anlamadığım bir işe girmeyeceğim...

Şuan 3.61 e doğru devam ediyor bakalım
  • 3.57'ler dip noktaymış demek ki.
  • Dolar bir o yana bir bu yana sallanıyor

• Yaaa bu AK-gezenler nereye kayboldu?Bir yerlerde kömür filan mı dağıtıyorlar yine?Dolar 0.1 kuruş düşünce forumu trollerlerdi şimdi hepsi kayıp.
  • Euro dolar hala cook yuksek. Nerde o 1.21 1.67ler. Gelmez birdaha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler dolara basıyım mı ? Artar mı sizce dolar almak için beklemeli miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbiSnickers

Öğrenciyim 1000 dolar alabiliyorum alıyım mi sizce

Ben aldım biraz

• 
Sayfa: önceki 12211222122312241225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.