Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tsufrankwoli Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir (1 Mobil) - 26 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.374
Cevap
1.165
Favori
11.780.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
56. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yabancıların Borsada Ocak'ta 816 milyon$'lık net hisse alımı, Şubat'ta 154 milyon$'a düşerken, Mart'ta 48 milyon$'lık net satış gerçekleşti.

• sarkat kullanıcısına yanıt
    memlekete 1 milyar dolar girdi ama hala dolar 3,74 diyorsun
  • sarkat kullanıcısına yanıt
    Yabancı halkbanktan iyi kaçmış
  • Moody's Türkiye'nin büyüme tahminini yükseltti. http://www.bloomberght.com/
  • Dolar bu hafta durgun seyreder gibi.

Reften evet çıkarsa dolar 10 kuruş artabilir.
    Hayır çıkarsa 10 kuruş düşebilir.

Bu kadar beklenenin tersi çıkan troll bir ekonomiye sahip başka bir ülke görmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Euro bana daha bir sağlam kapı gibi geliyor. Dolar oynakken euro daha güçlü duruyor ve aralarındaki makas euro lehine artıyor. Ancak gün sonunda yine dolar alıyoruz

Bunca müdahalelere rağmen dövizi düşüremedilerse gelecekte doların 5 liraya düştüğü günleri de göreceğiz gibi.

Dolar alıp uzun vadede zarar eden göremezsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Euro bana daha bir sağlam kapı gibi geliyor. Dolar oynakken euro daha güçlü duruyor ve aralarındaki makas euro lehine artıyor. Ancak gün sonunda yine dolar alıyoruz

Bunca müdahalelere rağmen dövizi düşüremedilerse gelecekte doların 5 liraya düştüğü günleri de göreceğiz gibi.

Dolar alıp uzun vadede zarar eden göremezsin.

Şuan düşüşte gibi ama göreceğiz ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• refarandumda aa haber yine sahtekarlık yapabilir
  • Rusya'dan Türkiye'ye charter uçuşları durdurulabilir

Rusya Federal Havacılık Kurumu'nun, Rus havayolu şirketlerine bir mektup göndererek Türkiye'ye charter uçuşların durdurulabileceği yönünde uyarıda bulunduğunu iddia edildi.

Turizmin bu yılki 'kurtarıcı' pazarlarından olarak gösterilen Rusya'dan tedirgin edici bir haber geldi.

Rus RIA Novosti haber ajansının haberine göre Rusya Federal Havacılık Kurumu'ndan (Rosaviatsiya) bir kaynak, Rosaviatsiya'nın Rus havayolu şirketlerine bir mektup göndererek Türkiye'ye charter uçuşların durdurulabileceği yönünde uyarıda bulunduğunu söyledi. Haberrus.com'da yer alan habere göre uyarı mektubunda neden olarak Türkiye'deki karmaşık iç siyasi durum gösterildi.

Rusya Federal Turizm Ajansı (Rosturizm) yetkilisi Svetlana Sergeyevna ise RIA'ya yaptığı açıklamada Türkiye'ye charter uçuşlarının durdurulabileceği yönünde bir bilgi almadıklarını söyledi.

Rusya Tur Operatörleri Birliği (ATOR) Başkanı Maya Lomidze ise şimdilik Türkiye'ye charter uçuş yasağı bulunmadığını söyledi. Lomidze, "Türkiye'de 16 Nisan'daki siyasi gelişmelerle ilgili olarak ülkede olumsuz gelişmeler meydana geldiğinde muhtemel bazı gerginlikler yaşanması durumuna karşı konunun gündeme geldiğini tahmin edebiliriz" dedi.

Aynı haber Rus haber sitesi Sputnik'de de manşetten verildi.

İDDİA 'POLİTİK' OLABİLİR

Bu iddia turizm sektörünü tedirgin ederken Rus pazarının önde gelen tur operatörlerinden birinin temsilcisi TurizmdeBuSabah'a bu ihtimalin şimdilik söz konusu olmadığını, konuyu Rusya'daki kaynaklarından araştırdıklarını açıkladı. Bu haberlerin 'politik' olabileceği yorumunu yapmakla yetinen temsilci, Rusya'dan aldıkları rezervasyonların artarak devam ettiğini vurguladı.

http://www.turizmdebusabah.com/haberler/rusyadan-turkiyeye-charter-ucuslari-durdurulabilir-83429.html

• Dolar stoklama fırsatını kaçırdık acaba benzin mi stoklasak?Referandum sonrası benzin 6-7 lira olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Dolar stoklama fırsatını kaçırdık acaba benzin mi stoklasak?Referandum sonrası benzin 6-7 lira olur mu?

bu ne be bir haftada ikinci zam.

10 kr 10 kr gömüyorlar. binadaki su depolarının yanına birde benzin deposu mu yaptırtsak?
  • İş bankasına 30bin tl koydunuz diyelim

bu parayı 31 günlük mevduata yatırırsanız %8.40'dan 214 lira getiriyor (32 lira stopaj), 32 gün olursa 234 lira - 35 lira stopaj kesintisi)

yine aynı parayı İş bankası 801 fonuna yatırırsanız 250 TL + getiriyor. (bozdurunca %10 kesinti var)

aylık faiz %10 bile olsaki şu şartlarda uçuk bir rakam. iş fonu daha çok getiriyor.
  • Valla güvenemedim referandum sonrasına; üçe beşe bakmadan aldım bilgisayar için parçaları. Dolaylı yoldan yatırım tavsiyesi vermiş görünebilirim ama vermiyorum, sadece bir hayırlı olsun duanızı almak için yazıyorum

Ekleme: dolarla iş yaptım yaya kaldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pelerinli -- 12 Nisan 2017; 10:21:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DXM06 kullanıcısına yanıt
    asıl parayı iş bankası A tipi teknoloji vurdu Riskli fon ama getirisi süper 20 hala yıllık bazen yüzde 30-40 lık
    geliri oluyor.
    ama en düşük almak için 100.000 tlden başlıyor.2009 da yüzde 136 kar bırakmıştı...
  • Ekönömi gerçekten eyimiş.
    Marketten geldim 1 ay evvel 15,5 TL olan 5Kg'lık toz şeker 10 gün önce 16.5TL olmuştu.
    Bugün aldığım fiyat 18.90TL. Ekönömi gerçekten eyimiş anladım.

Dolar düşecek diye burda umut dağıtan embesil troll takımına sesleniyorum.
    Dolar yarın 2TL olsa aldığım şekerin fiyatı 5TL'ye mi düşecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozman80

asıl parayı iş bankası A tipi teknoloji vurdu Riskli fon ama getirisi süper 20 hala yıllık bazen yüzde 30-40 lık
    geliri oluyor.
    ama en düşük almak için 100.000 tlden başlıyor.2009 da yüzde 136 kar bırakmıştı...

çok iyiymiş ama minumum 100bin yanlış olmasın. 812000 İŞ PORTFÖY BİST TEKNOLOJİ AĞIRLIKLI SINIRLAMALI fon minumum 210 lira şu an. 100binlik bir fon bulamadım.
  • DXM06 kullanıcısına yanıt
    kardeşim fonun tanesinin fiyatı ortalama 0,040957 tl
    ama fona en düşük girmek için 5000 lot alman gerekiyor...
    http://www.isbank.com.tr/TR/fiyatlar-ve-oranlar/yatirim-fonu-ve-altin/Sayfalar/yatirim-fonu-ve-altin.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozman80

kardeşim fonun tanesinin fiyatı ortalama 0,040957 tl
    ama fona en düşük girmek için 5000 lot alman gerekiyor...
    http://www.isbank.com.tr/TR/fiyatlar-ve-oranlar/yatirim-fonu-ve-altin/Sayfalar/yatirim-fonu-ve-altin.aspx

0,040957 x 5000 = 210 lira
  • tla776 T kullanıcısına yanıt
    Ben apartman yönetimi ile konuşup tavsiyeni dikkate alıcam.Başka yolu yok...AHHH Ahhhhhhhhh bir de kömürle işleyen araba yapsalar ya.......
  • borsa %3 değerlendi, faiz düşüyor.

ne hikmetse dolar 3,70 üzeri, mantığa aykırı :)

yada, maniplatif hareket bunlar ;) anlayan anladı :)
  • 
Sayfa: önceki 13091310131113121313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.