Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (562. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (1 Mobil) - 31 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
235.409
Cevap
1.165
Favori
11.782.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dolar 3.55 olmus siz bitcoin diyorsunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • shintai kullanıcısına yanıt
    Internet yok olsa dunya durur. Dunya suan internette bagli. Internet hic bir zaman yok olmaz, olamaz. Hersey ordan yønetiliyor. Aklina ne geliyorsa. Savas ciksa dedigin gibi ve hersey yok olsa o dolarlarin,eurolarini artik firinda yakarsin. :) . Materyaller dedigin sey altindir bence paradan daha degerli bi varliktir. Ama savas aninda evin basilsa,bi hirsizlik olsa, ilk onlara el koyarlar. Banka var diyeceksin? Dunyanin en buyuk bankalari deutschbank gibi suan batmamak icin mucadele ediyorlar.
    Bitcoinlarimi ben usb tarzi biseyde sakliorum. 100.000dollarda olsa milyonda olsa hepsi orda. Ama 1milyon dollarlik altini sen nasil saklamayi dusunuyorsun savas olsa?
    Bitcoin bu saatten sonra yasaklanamaz. Fazla daha acilmamis olsada arkasinda saglam kaynaklar var.
    Gün gelecek okadar büyüyecekki, almadiginiz icin pisman olacaksiniz. Dedigim gibi sayisi belli 21milyon tane. Ama søyle bir øzeligi var 1bitcoin 100.000.000satoshi ediyor. Yani 100milyon parcaya bølunebiliyor. Wallstreet hakkinda bilgin varsa, sana søyle anlattim, bu adamlar bu para birimini yakin takibe aldi, ve bankalar yakinda bunlari depolamaya baslarsa, sen ozaman bitcoinu gör. 1bitcoin almak imkansiz olacak. Millet artik satoshiyle alisveris yapacak.

Dolar size cok degerli geliyor suan degilmi?
    Dolar son 100senede 96% enflasyona ugradini biliyormuydun? Para dønemi bitecek unutma bunu. Ben norvecte yasiyorum suan. Restorant sahibiyim. Senelik nakit nekadar biliyormusun? 8% sadece . Gerisi hep kartlan ödeme yapiyor.

Norvecten suan sana 100euro yolasam, en køtu 20-30euroda yollama masrafi cart curt ødetirler bana.
    Ama bitcoinle sana 1milyon euroda yollasam bunu sadece 1tlden az bi rakamla yapabilirim. Blockchain sistemini suan butun bankalar yakin takipe alip, bu sistemle calismak istiyor. Blockchain bitcoinun altyapisidir. Youtubeden izliyebilirsiniz bunu. Blockchaine bankalar destek vermezse kendi kuyularini kazarlar. 1994 internet piyasaya ciktiginda bu sistem tutulmaz dediler, dalga gecenler oldu. Sonra ne oldu peki? Butun dunyayi etkisi altina aldi. Internet neyse bitcoinde odur. Ama daha insanlar kavriyamadi. Kavriyanlar zaten bu isten karli cikar. 10sene sonra bu sisteme istemesinizde dahil olacaksiniz. Selametle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: AkatooS86

Youtubede bitcoin wallet nasil acilir. Ønce onu bi øgrenin. Sonrasinda localbitcoins.com'dan alabilirsiniz. Yada istanbuldaysaniz. Birilerini bulup bi cafede bulusup, size aninda bitcoin aktarabilir. Bu msjim burda dursun abi, 1sene sonra ben 3500tlik bitcoin 10.000tl olacak diyorum. Pisman olmasin insallah sonra. Selametle

Açtım hocam bitcoin hesabı birazda video izledim Mehmet Hamdi Bol'un güzel videoları var. Bu işten kazanmak için maden makinası denen makinelerden almak gerekiyormuş sanırım. Çok karışık bir iş gibi duruyor.
  • 9600_G_T kullanıcısına yanıt
    Bitcoinde tam bir senede 1000tlden 3600tlye cikti?
    Dolar 2700tlden 3550 cikmis? Bitcoin dolari 12ye katlar

• simcell S kullanıcısına yanıt
    Madencilik ruzgari gecti. Adamlar fabrika gibi yer kurmis. 2000metrekare alana. Günde 3bitcoin cikariyorlar :) . O isi bosver

• quote:

Madencilik ruzgari gecti. Adamlar fabrika gibi yer kurmis. 2000metrekare alana. Günde 3bitcoin cikariyorlar :) . O isi bosver

Hocam videoları izlemeye devam ediyorum ama bana göre bir iş değil onu anladım.
    Tmm hocam icinize sindmediyse girmeyin. :)

• quote:

Tmm hocam icinize sindmediyse girmeyin. :)

İçime sinmedi değil ama işlemler karışık. Tavsiyenize uyup 1 tane almayı düşünüyorum kenarda dursun ama al sat bu işi takip et borsadan farksız. Videoları izliyorum çıkacak diyende var düşecek diyende var 1000 liradan 3000 küsür liraya çıkmış aynı hızla düşecek diyende var 2 katına çıkacak diyende var. Bunu kim yönetiyor neye göre inip çıkıyor fazla anlayamadım.
    Guzel abicim. Bugun benim 4200dolarim bitcoinda. Yemin ederim bugun 100liraya düse sevinirim. 4000dolarlik daha alirim. :) .
    Ben sana al bekle diyorum 5lirayada düse 3lirayada düse 5sene bekle sen. Sadece al ve beklet. Takip bile etmene gerek yok. 2020de aralik ayinda 10.000-30.000dollar arasinda bi rakama satarsin. Adim gibi eminim bundan!

• quote:

Guzel abicim. Bugun benim 4200dolarim bitcoinda. Yemin ederim bugun 100liraya düse sevinirim. 4000dolarlik daha alirim. :) .
    Ben sana al bekle diyorum 5lirayada düse 3lirayada düse 5sene bekle sen. Sadece al ve beklet. Takip bile etmene gerek yok. 2020de aralik ayinda 10.000-30.000dollar arasinda bi rakama satarsin. Adim gibi eminim bundan!

1 tane alacağım. 1 tane bana bir şey kazandırır mı bilmiyorum ama kenarda dursun onu unutacağım. Bu videolarda bitcoin aldığınız bilgisayar önemli onu kaybetmeyin yazmışlar. Hesap bilgilerim olduktan sonra bilgisayarın bir önemi var mı?
    Hangi tlfnu kullaniyorsun abi? Ordan blockchain appini indir.
    Sonra sana 12haneli bir kod verecek. O kodu bir kagida yaz ve cok iyi bi yerde sakla. O senin anahtarin olacak. Gün gelirde hesabina giremesen yada sifreni filan unutursan. O 12rakamli sifreyle fabrika ayarlarina dønersin (bitcoinlere bisey olmuyor ben denedim)
    Ve hesabina tekrar girersin.

Hayatinin yatirimini yapiyorsun, sen beni dinle. :)
    2020de satmak bile istemiyeceksin. Cünkü gün gectikce degerlenecek

• bitcoin muhabbeti dönmüs bende katilayim :)

Sanirim KAsim-Aralik 2014 te tam bitcoinin yükseklere firladigi zamanlarda haberim olmustu bu meretle. Yaklasik olarak o zaman 6 BTC aldim, o zamanlar 650 dolarlardaydi, 1000 dolarlara gelicne aptallik edip satmamistim, sonra bircok olay oldu ve bitcoin resmen cakildi. 200 dolarlara kadar geldi. Ben aldigimla kala kaldim :) Ancak inat edip bozdurmadim hicbir sekilde, dedim olan oldu unutacam bunu. isterse 1 dolar olsun dedim. Iyiki bozmamisim simdi, o düsük seviylerden almadigima pisman oluyorum.

Bence muhtemelen yine 1500 dolarlar civari, ani bir geri dönüs harkete yapacak ama, tam kestiremiyorum. Ancak eskisi gibi cok büyük düsüs yasayacagini sanmiyorum. Muhtemelen 1500 dolarlara gelince bozduracagim ve, geri cekilmesiyle elimdekileri yükseltmeyi planliyorum.
  • eDDiè kullanıcısına yanıt
    Bence satma kardesim. En køtu ikinci yarilanmaya kadar bekle (temmuz-2020) 10k dollar ustunu bulacak . 1000sadece bir baslangicti. 2014le karsilastirmamak gerek. Cunku bu sefer istikrarli buyuyor. Ve arkasina saglam kaynaklar aldi.

• quote:

Hangi tlfnu kullaniyorsun abi? Ordan blockchain appini indir.
    Sonra sana 12haneli bir kod verecek. O kodu bir kagida yaz ve cok iyi bi yerde sakla. O senin anahtarin olacak. Gün gelirde hesabina giremesen yada sifreni filan unutursan. O 12rakamli sifreyle fabrika ayarlarina dønersin (bitcoinlere bisey olmuyor ben denedim)
    Ve hesabina tekrar girersin.

Hayatinin yatirimini yapiyorsun, sen beni dinle. :)
    2020de satmak bile istemiyeceksin. Cünkü gün gectikce degerlenecek

Telefonunda mı önemi var. Kullandığım telefonu paylaşayım.
    http://www.hepsiburada.com/asus-ze551ml-zenfone-2-32-gb-ithalatci-garantili-p-TELCEPASZE551GR-32

Detaylı bilgiler için teşekkür ederim. O kadar diploma var şu bitcoin işini çözmek için yeterli olmuyor. :)

Abi ya android yada ios zaten. Tlf ønemi yok. :)
    Blockchaini indir. Sifrelerini yaz. Yarin denemelik 50tl al.
    Biraz daha oku, sonrasi sana kalmis :)

• quote:

Abi ya android yada ios zaten. Tlf ønemi yok. :)
    Blockchaini indir. Sifrelerini yaz. Yarin denemelik 50tl al.
    Biraz daha oku, sonrasi sana kalmis :)

Okuyorum video da izliyorum ama hakikaten bu işler 30 yaş ve altı için daha uygun gibi görünüyor. Denemek için bir miktar alacağım bakalım altından kalkabilecek miyim. Verdiğiniz bilgiler içinde ayrıca teşekkür ederim. Ayrı bir konu açsanız çok güzel olur fikrimde hala devam ediyor. :)
    Fazla populer olmadigi icin halen, fazla bi ses getirmiyecek, bide millet bikmis bu konulardan, cünkü adam gibi bilgi verende yok. Herkes birbirini soymaya kalkiyor. Millet suan derin uykuda kardesim. Merak etme bi kac sene sonra uyanirlar :)

• quote:

Fazla populer olmadigi icin halen, fazla bi ses getirmiyecek, bide millet bikmis bu konulardan, cünkü adam gibi bilgi verende yok. Herkes birbirini soymaya kalkiyor. Millet suan derin uykuda kardesim. Merak etme bi kac sene sonra uyanirlar :)

Konu olsa güzel olurdu ama tabi siz bilirsiniz. Bitcoin işi garip ve değişik bir işmiş hem vakit ayırmak hemde iyi araştırmak gerekiyor. İyi geceler.
    Zor bir yönü yok. Yarin bi 50tlik alin cüzdana attin. Bana hak vereceksiniz. Sizede iyi geceler

• enflasyon verisiyle birlikte 3.55 geldi, beklenen 3.6 gelir bu gidişle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 3 Ocak 2017; 10:20:5 >
  • 
Sayfa: önceki 560561562563564
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.