Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (260. sayfa)

5 Kayıtlı Üye ve 28 Misafir (1 Mobil) - 32 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.431
Cevap
1.165
Favori
11.783.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İsim vermediği sürece hiçbir şey yapılamaz, belki tuvalu başbakanından bahsediyor
  • Euro'yu görünce resmen What the F..ck! çektim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 2 Aralık 2016; 3:10:59 >
  • barracudaaa kullanıcısına yanıt
    Büyük resmi gördün resmen deşifre olduk, hemen doları 1.05 e çekiyorum kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FasTBoY

2014'te de ohal yoktu herhal.
    http://bianet.org/bianet/egitim/160031-erdogan-in-rektor-atamasi-en-cok-oy-alan-7-rektor-adayi-acikta

bide şöyle oku
    14 üniversite bir süre önce rektör adaylarını belirlemek için seçim yapmış ve her biri, en çok oy alan 6 kişinin ismini YÖK'e bildirmişti. YÖK ise bu isimler arasından üçer aday belirleyerek Cumhurbaşkanlığı'na gönderdi. YÖK, rektör adaylarını belirlerken 7 üniversitede oy çokluğu sıralamasına uymadı. Bu üniversitelerde en çok oyu toplayan isimleri alt sıralara indiren YÖK, daha az oy almış isimleri birinci sıraya alarak atama kararı için Erdoğan'a sundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da atama yaparken 6 üniversite için YÖK tarafından birinci sırada aday gösterilen isimleri atadı. Erdoğan, bir üniversitede ise YÖK'ün ikinci sıra adayı olan, fakat üniversitedeki seçimlerde en çok oy alan adayı atadı.

YÖK'ün, sıralamasında değişiklik yaptığı 7 üniversite, adayları ve oyları şöyle

• Dolarım yok ama daha da artsın.Seçimde direk başkanlığı verip bu sefer akpye basacam.Tuzum kuru kardeş az daha çökelim.(İyiye giderse ne ala.)Bu sefer de ben kazanana atacam bu duyguyu yaşayacam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 2 ay içinde 3.90 olur zamlar geliyor alım gücü düşecek bol bol makarna yeriz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2001 krizinde merkez bankasindaki döviz rezervinde çöküş yaşanmıştır

Bakın bu konu popülerde ve bu konuya girenlerin cogusu -25 yas genc kesim

Sagı solu bosverinde bilgisel verisel konusun önlemleri konusun

Herkesin gidip dolar almasi demek rezervin azalmasi demek rezerv azalirsa büyük sıkıntılar cıkar arkadaslar elinizdekini bozdurun demiyorum size kalmıs ama almayin bu ülke için kötü bişeydir

1 sene içinde 3 mega terör olayi yasamis sayisiz terör olayi yasanmakta , bir darbe atlatmiş , basbaskanı degismis , işidle pkk ile ugrasan yetmedi bide suriyelilerle ugrasan bi ülke bu

Hükümeti bende sevmem sevmekte zorunda degilim ama yangina körükle gitmeyin ekonomist arkadaşlar bilgi versinler

Olasi bir kriz 2001 krizinede benzemez direk batariz
    Bırakın tl niz cebinizde kalsin bi süre

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

Merak ettiğim tek bir şey var. Bu adamlar beceremedi ve ekonomiyi toparlayamadılar. Ve hükümet de gitti. Yerlerine yeni hükümet geldiğinde ülkenin toparlanma ihtimali var mı? Toparlanmak istese bu nasıl olacak? Bana çok mümkünmüş gibi gelmiyor.

Ettigin laf ile imzandaki ataturk lafi ayni profil de yakismiyor. Zamaninda ne hallerden kurtuldu bu millet, tek gereken adam akilli bir lider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

Donanımhaber partisi mi kursak acaba

Dinimize saygılı , Atatürke bağlı , o bu şu diye ayırmadan , sanayi tesisleri kuran , herkese iş yaratan ve kimseye muhtaç etmeyen , eğitimde fark yaratan , bisikleti toplu taşımayı en öne çıkartan , istanbul dışındaki şehirlere yatırım yapan, tarımı geliştirip verimi arttıran ve ihracat yapmayı ilke edinen ,turizmde dünyada ilk 3 içinde olmayı benimseyen bir parti olsa ne güzel olurdu. Hiç kavga olmasa mesela , galatasaray fener macında en ufak olay çıkmasa , 2 takımın taraftarları yan yana maçları izlese ne güzel olurdu. Var mi bunları yapabilecek babayiğit.

Ben oy veririm

• Yılbaşına kadar dolar 3.80'i rahat görür sonrada hepimiz güzel ülkemizin batışını izleriz.3.80 olursa durumu kimse kurtaramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 2 Aralık 2016; 3:47:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

2001 krizinde merkez bankasindaki döviz rezervinde çöküş yaşanmıştır

Herkesin gidip dolar almasi demek rezervin azalmasi demek rezerv azalirsa büyük sıkıntılar cıkar arkadaslar elinizdekini bozdurun demiyorum size kalmıs ama almayin bu ülke için kötü bişeydir

1 sene içinde 3 mega terör olayi yasamis sayisiz terör olayi yasanmakta , bir darbe atlatmiş , basbaskanı degismis , işidle pkk ile ugrasan yetmedi bide suriyelilerle ugrasan bi ülke bu

Hükümeti bende sevmem sevmekte zorunda degilim ama yangina körükle gitmeyin ekonomist arkadaşlar bilgi versinler

Krizle gelen krizle gider

• quote:

Orijinalden alıntı: WSniper10

2001 krizinde merkez bankasindaki döviz rezervinde çöküş yaşanmıştır

Dostum keşke o kadar basit olsa , eldeki tüm rezervi satıp 2 günde düze çıkardık ama ne yazık ki öyle değil. Bizim elimizdekileri satmamız ya da almamız bir anlam ifade etmiyor. Sürekli açık veriyoruz , herşeyi satsak 1 ay etki eder sonra aynı devam. Üretim yeteri kadar yok , turizm bitti dengeler bozuldu.Ek olarak baskıdan dolayı faizler düştü,denge bozuldu.Faiz öyle birinin kararıyla inip çıkacak şey değil , dengelerle kurulu.Ekonomi iyiyse kendisi düşer zaten , ama iş üretim yokken ve açık verirken faizi düşürürsen böyle taklaya gelirsin. Darbe falan etkilemedi ki bizi , 20 gün sonra insanlar aynı yaşantısına devam ettiler. Üretim olmadığı sürece toparlanma olmayacak , inşaata gömdüğümüz paralar bizim kabusumuz oldu ve olacak. Gerekirse batıcaz , işsiz kalıcaz ki zaten işsizim ama yine bu millet toparlanır.Gerekirse köye gidip tarımda eşşek gibi çalışıcaz yapacak bir şey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: hitman

quote:

Orijinalden alıntı: hebelehubele

Donanımhaber partisi mi kursak acaba

Dinimize saygılı , Atatürke bağlı , o bu şu diye ayırmadan , sanayi tesisleri kuran , herkese iş yaratan ve kimseye muhtaç etmeyen , eğitimde fark yaratan , bisikleti toplu taşımayı en öne çıkartan , istanbul dışındaki şehirlere yatırım yapan, tarımı geliştirip verimi arttıran ve ihracat yapmayı ilke edinen ,turizmde dünyada ilk 3 içinde olmayı benimseyen bir parti olsa ne güzel olurdu. Hiç kavga olmasa mesela , galatasaray fener macında en ufak olay çıkmasa , 2 takımın taraftarları yan yana maçları izlese ne güzel olurdu. Var mi bunları yapabilecek babayiğit.

Ben oy veririm

Umarım günün birinde bu fikirlere sahip birileri çıkar. Oy için teşekkürler =) Huzurlu bir ülke dileğiyle.

• ohc O kullanıcısına yanıt
    550 milletvekili var, bunların eğitim duzeyi, sosyal duzeyi nedir, bunların nesini konuşalım ? Meclistekilere bakarsak iyi yönetiliyoruz, o potansiyelle küme düşmemiz lâzım.

Türkiye raydan çıkmış tiren konumunda, demokrasi vs geyikten öte geçemiyor, öyle bi taklaya gelicez ki somali bize yardım edecek o derece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prengator

Dolarım yok ama daha da artsın.Seçimde direk başkanlığı verip bu sefer akpye basacam.Tuzum kuru kardeş az daha çökelim.(İyiye giderse ne ala.)Bu sefer de ben kazanana atacam bu duyguyu yaşayacam.

O içtiğin şeyden bende istiyorum

• Doların dahada artması dileğiyle..Bir sabah ansızın 4.00'ı görsemde mutlu olsam.Gram umrumda değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harabesin

quote:

Orijinalden alıntı: Prengator

Dolarım yok ama daha da artsın.Seçimde direk başkanlığı verip bu sefer akpye basacam.Tuzum kuru kardeş az daha çökelim.(İyiye giderse ne ala.)Bu sefer de ben kazanana atacam bu duyguyu yaşayacam.

O içtiğin şeyden bende istiyorum

Kardeş iki gün akit okudum bu hale geldim.Zaten bizi kim düze çıkaracak bas akpye geç kafan rahat.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 3.50 olmuş twitterda adamın birisi hala dış güçlerin ve fetönün işi bunlar reis arkadayız diyor.yemin ediyorum 5 tane Antipsikotik iğne dayasan insan yine bu kafayı yaşayamaz ya.Bu tayfa beni gerçekten çıldırtıcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 2 Aralık 2016; 4:14:8 >
  • superegoid S kullanıcısına yanıt
    Valla on numara özetlemişsin bravo yazık oldu şu 14 sene de ülkeye ah ki ne ah
  • 3.50 lira, 3.50...
  • 
Sayfa: önceki 258259260261262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.