Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1418. sayfa)

6 Kayıtlı Üye ve 46 Misafir (1 Mobil) - 51 Masaüstü1 Mobil
5 sn
235.048
Cevap
1.165
Favori
11.767.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
8. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 14161417141814191420
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gezi olaylarında dolar on kuruş arttığında kıyameti koparan medyadan sadece son bir ay içinde 40 kuruş artan dolara ses yok.

Korkudan kimse gıkını çıkaramıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafada M kullanıcısına yanıt
    2018 dolar 4 üzeri olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuh euro 5 liraya dayanmış. 2018 i göremez bu gidisle.
  • Merkez Faizi sabit tuttu dolar 3.82 şu anda.
  • 3.8318 şuan
  • 3.81 düzce

3.82 kerkük

3.83 musul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Melih Gökçek'in 3 harflilerinin işi olmasın bu ?
  • Ne bulursanız stoklayın,ülke gidiyor elden.Battık...Dolar 3.84
  • Acil toplanıp faizi 100-200 baz puan artırmazlarsa doları durduramazlar...Hergün dolar 2-3 kuruş çıkıyor.Birileri hala uyuyor.Yarın,30 liradan 50 lira olan tereyağı bize 100 liraya satarlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Ne bulursanız stoklayın,ülke gidiyor elden.Battık...Dolar 3.84

Dün Carrefour'da 1 çikolatalı pasta alana ikincisi bedava idi 4 tane aldım, yarım ekmek arasına koydum yiyorum ama içinde ne fıstık, ne de krokan var.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Ben de migros sayesinde bayağı bir stok yapmıştım.Bakalım ne kadar gidecek...Gıdaya kilitledikleri %50-60 zamma ek yanileri gelecekmiş diyorlar...Zaten elektroniğe ikinci %30 zam da kesinleşmiş....Önümüzdeki ay ÇAKMA enflasyon eksi çıkarsa hiç şaşırmam...
  • quote:

Ben de migros sayesinde bayağı bir stok yapmıştım.Bakalım ne kadar gidecek...Gıdaya kilitledikleri %50-60 zamma ek yanileri gelecekmiş diyorlar...Zaten elektroniğe ikinci %30 zam da kesinleşmiş....Önümüzdeki ay ÇAKMA enflasyon eksi çıkarsa hiç şaşırmam...

Yaklaşık 1 yıl önce 128 GB'ı 115 TL olan micro SD şimdi 64 GB'ı 95-100 TL Türkiye Afrika'ya doğru kayıyor.
  • Beyler haftaya 4 olur mu????Bugünkü roketlemenin sebebi ne acaba? Yoksa reis'i ameriga'ya mı sokmamışlar da ondan dolar uçtu????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moldova_lover -- 26 Ekim 2017; 20:10:3 >
  • Akp ülkeye zamaninda guzel sekilde hizmet etti ancak artik vadesini doldurdu. Halkın akillanacagi veya bu adamlarin koltugu birakacagi yok. O yuzden krizle gelen krizle gidecek gibi gozukuyor.

• quote:

Acil toplanıp faizi 100-200 baz puan artırmazlarsa doları durduramazlar...Hergün dolar 2-3 kuruş çıkıyor.Birileri hala uyuyor.Yarın,30 liradan 50 lira olan tereyağı bize 100 liraya satarlar...

bankalar %13.5-14 mevduat faizi veriyor zaten.
    reel enflasyon %20-25.
    baya arttırmaları lazım faizleri.
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Aynen ama ekonominin E'sinden anlamadıkları için olan vatandaşa oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Akp ülkeye zamaninda guzel sekilde hizmet etti ancak artik vadesini doldurdu. Halkın akillanacagi veya bu adamlarin koltugu birakacagi yok. O yuzden krizle gelen krizle gidecek gibi gozukuyor.

Ben 38 yaşındayım yıllardır aynı filmi izliyorum. Kürtçülük yapan partiler kapanınca ne oluyorsa sağ partiler de aynı şeyi yapıyor eğer kapanırsa isim değiştiriyor, başarısız olursa lider değiştiriyor. Sonra eski lider geri geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 ABD Doları =
    3,81590546 Türk Lirası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 26 Ekim 2017; 20:43:5 >
  • TL tuvelet kagidina döndu, makarna stoklayin beyler.

• 
Sayfa: önceki 14161417141814191420
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.