Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1409. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
28 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü2 Mobil
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
13. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akbankta dolar satisi devam ediyor tum parami gomdum 3.76 dan aldim an itibariyle. Ytd.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equris

AK Partili kardeşlerim nerede?

Referandumdan evet çıkınca burda olmamı söylemişlerdi. Bende onlara dolar düşmeyince burda olun hatta dolar 5tl'ye yaklaşınca yine burda olun yazmıştım.

Ne hikmetse referandum bitti geçti. Burdan yazmaz oldular, özel mesaj atmaz oldular.

Onları özlüyorum..

Sırf bana mesaj atsınlar diye halbuki çok ümitlenmiştim. Halbuki tüm şartlar doların değer kaybetmesine zemin oluşturmuştu. ABD'de işler iyi gitmiyor ve dolar endeksi düşüyordu.. Avrupa toparlanıyordu..

Ama dolar düşmüyor hatta euro rekor kırıyordu..

Ama borsa rekor kırdı değil mi? Doğru. %70'i yabancılara ait olan borsa rekor kırınca o karın %70'ini kim alır tahmin edin Einstein kardeşlerim.

Dolar 4tl'yi aşarken pek ses çıkmaz çünkü 3.94tl'yi gördük sonuçta ama dolar 5tl'ye yaklaşınca buralarda yine görüşürüz elbet.

Adios amigos..

12 Ağustos tarihinde AK Partili kardeşlerime olan hasretimi belirten mesajımı alıntılamak geldi içimden..

İyi geceler arkadaşlar yatmalıyım yarın görüşürüz.

Not: Dolar alan yaya kalır..

Edit:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128342299 mesajın linki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Equris -- 9 Ekim 2017; 2:21:39 >

• yarına 3,67 gibi bir değerde sabitlenir, milletin dolar satmasından dolayı hızla düşmeye başladı. Bendemi bozdurup tekrar dolar alsaydım
  • jac0B0 kullanıcısına yanıt
    Hocam gaza gelip pahali almissiniz. Suan 3.70

• tkblack kullanıcısına yanıt
    Sabaha ne olacagi belli degil ki, haftasonu ve gece saati makas acik olur zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: justaprogrammer

quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

muhalefet yine felaket tellaklığı yapıyor, aylar önce size kalsak yine batıyorduk. artık abdnin sanayağında kavrulmayıp abnin tavasında pembeleşmiyoruz ya bize ayar vermeye kalkıyorlar

bu abd, tarihi bizim kadar eskiye dayanmayan toy bir devlet olduğundan oyun oynamaya meraklı sanırım, daha çocukluğunu yaşayamamış tam olarak. biz, ülkemize artistlik yapan dövüşçü putinin beline bile kuşak bağladık, abd muğasır medeniyetin savunuculuğunu yapıyorum ayağına racon kesmesin onlara da siyah kuşak bağlarız

kimse hukumetinin kendi ormanlari yakip arap dolarina peskes cekecegini dusunmedigi icin felaket tellalligi yapiliyordu... keza bugun %40 otv zammi, %27 gelir vergisi, %40 sigara ve alkol zamlari :))))

gerci 3 ay once 50 lira olan et , 60 lira bugun. nasil %11 enflasyon gelmis anlamadim. %20 lik bir artis var. ulan pinpon topuna gore mi hesapliyorsunuz zamlari ?

komik seyler sizi.

gerci ben 1700 euro net maas aliyorum panpa. 1700 euro yapar 8500 tl ... offf turkiyede 10 gun deli tatil yapilir :))) ibrikci tellak. bana kole gibi calisacaksin benim getirecegim her 1 euro icin :))))

helal tayyip. 5 yap euro`yu ... gerci Turkiyeye gene gitmem. son iki senedir Yunanistan ve adalari rulez ... 1 euro bile birakmam comardoluya ...

bana kole gibi calisacaksin

• quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

Akbankta dolar satisi devam ediyor tum parami gomdum 3.76 dan aldim an itibariyle. Ytd.

cok erken davranilmis. yarin tayyip cikip kurdistani taniyan aciklama yapar ustu kapali , amerika ile isler duzelir ve dolar duser.

bazi genc arkadaslar hatirlamaz ama bizim Babacan vardi ekonomist. 2003 yilinda Amerika , Irak`a ilk bombayi attiginda 25 milyar dolar kredi gelecek diye seviniyordu fukara.

bu anlik tepki. bence beklenmeliydi.
  • quote:

Akbankta dolar satisi devam ediyor tum parami gomdum 3.76 dan aldim an itibariyle. Ytd.

hocam tam zirvedeyken yakalamissin helal olsun bir gecede ülke batmaz acele etmeseydin keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: geekon

quote:

quote:

muhalefet yine felaket tellaklığı yapıyor, aylar önce size kalsak yine batıyorduk. artık abdnin sanayağında kavrulmayıp abnin tavasında pembeleşmiyoruz ya bize ayar vermeye kalkıyorlar

bu abd, tarihi bizim kadar eskiye dayanmayan toy bir devlet olduğundan oyun oynamaya meraklı sanırım, daha çocukluğunu yaşayamamış tam olarak. biz, ülkemize artistlik yapan dövüşçü putinin beline bile kuşak bağladık, abd muğasır medeniyetin savunuculuğunu yapıyorum ayağına racon kesmesin onlara da siyah kuşak bağlarız

kimse hukumetinin kendi ormanlari yakip arap dolarina peskes cekecegini dusunmedigi icin felaket tellalligi yapiliyordu... keza bugun %40 otv zammi, %27 gelir vergisi, %40 sigara ve alkol zamlari :))))

gerci 3 ay once 50 lira olan et , 60 lira bugun. nasil %11 enflasyon gelmis anlamadim. %20 lik bir artis var. ulan pinpon topuna gore mi hesapliyorsunuz zamlari ?

komik seyler sizi.

gerci ben 1700 euro net maas aliyorum panpa. 1700 euro yapar 8500 tl ... offf turkiyede 10 gun deli tatil yapilir :))) ibrikci tellak. bana kole gibi calisacaksin benim getirecegim her 1 euro icin :))))

helal tayyip. 5 yap euro`yu ... gerci Turkiyeye gene gitmem. son iki senedir Yunanistan ve adalari rulez ... 1 euro bile birakmam comardoluya ...

oyle birader. kimse kusura bakmasin. 1400 lira icin adam gunde 10 saat, haftada 6 gunden toplamda 60 saat ayda ise 220 saat calisiyor kopek gibi. hala super guc oldugunu saniyor.

ben ise trainee olmama ragmen saat basina 10.65 aliyorum + 100 euro bonusum var. Yani toplamda 1980 euro aliyorum. gelir olarak %16 kesildiginde benim maas 1700 oluyor. lakin sirketin odedigi ayrica issizlik sigortasi, genel sigorta, emeklilik bakim parasi, emeklilik hastane masraflari gibi 65 yasinddan sonra bedava yararlanacagim hizmetler icin benden toplamda 650 euro kesiyor. lakin bunu sirket oduyor. yani benim maas toplamda 2700 euro.

ben haftada 5 gun den gunde 8 saatten toplamda 40 saat calisarak bu parayi aliyorum.

simdi ben yazin turkiyeye gidersem, o `avropa bizi gisganiyi` diyen cahil, benim getirecegim her 1 euro icin bana kole gibi calisacak...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: geekon

quote:

quote:

komik seyler sizi.

oyle birader. kimse kusura bakmasin. 1400 lira icin adam gunde 10 saat, haftada 6 gunden toplamda 60 saat ayda ise 220 saat calisiyor kopek gibi. hala super guc oldugunu saniyor.

ben ise trainee olmama ragmen saat basina 10.65 aliyorum + 100 euro bonusum var. Yani toplamda 1980 euro aliyorum. gelir olarak %16 kesildiginde benim maas 1700 oluyor. lakin sirketin odedigi ayrica issizlik sigortasi, genel sigorta, emeklilik bakim parasi, emeklilik hastane masraflari gibi 65 yasinddan sonra bedava yararlanacagim hizmetler icin benden toplamda 650 euro kesiyor. lakin bunu sirket oduyor. yani benim maas toplamda 2700 euro.

ben haftada 5 gun den gunde 8 saatten toplamda 40 saat calisarak bu parayi aliyorum.

simdi ben yazin turkiyeye gidersem, o `avropa bizi gisganiyi` diyen cahil, benim getirecegim her 1 euro icin bana kole gibi calisacak...

2019 seçimlerinden umutluyum bakalım

• 10 sene önce:
    - sen istiyor duj, verecek 50 dolar daha.
    - köpegin olsun 50 dollar.

simdi:
    - sen istiyor duj, verecek 50 dolar daha.
    - köpegi ol sen 50 dolarin.

ekşi
  • quote:

Tüm paramı derken? Çok aceleci ve acemice davranmissin.. Umarım çok zarar etmezsin..

Gece olduğu için makas daha açıktır, yarın piyasalar açıldığında öğleden sonra bir noktada durur diye düşünüyorum..

Yatirim tavsiyesi değildir.. Acele etmemek gerek böyle konularda

• quote:

quote:

AK Partili kardeşlerim nerede?

Referandumdan evet çıkınca burda olmamı söylemişlerdi. Bende onlara dolar düşmeyince burda olun hatta dolar 5tl'ye yaklaşınca yine burda olun yazmıştım.

Ne hikmetse referandum bitti geçti. Burdan yazmaz oldular, özel mesaj atmaz oldular.

Onları özlüyorum..

Sırf bana mesaj atsınlar diye halbuki çok ümitlenmiştim. Halbuki tüm şartlar doların değer kaybetmesine zemin oluşturmuştu. ABD'de işler iyi gitmiyor ve dolar endeksi düşüyordu.. Avrupa toparlanıyordu..

Ama dolar düşmüyor hatta euro rekor kırıyordu..

Ama borsa rekor kırdı değil mi? Doğru. %70'i yabancılara ait olan borsa rekor kırınca o karın %70'ini kim alır tahmin edin Einstein kardeşlerim.

Dolar 4tl'yi aşarken pek ses çıkmaz çünkü 3.94tl'yi gördük sonuçta ama dolar 5tl'ye yaklaşınca buralarda yine görüşürüz elbet.

Adios amigos..

12 Ağustos tarihinde AK Partili kardeşlerime olan hasretimi belirten mesajımı alıntılamak geldi içimden..

İyi geceler arkadaşlar yatmalıyım yarın görüşürüz.

Not: Dolar alan yaya kalır..

Edit:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128342299 mesajın linki.

A great number of white sheeps escaped this topic

As soon as possible;

Fall of of akepe, byby long man

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kurs@tz -- 9 Ekim 2017; 3:5:41 >

• Çin borsası açıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

quote:

Tüm paramı derken? Çok aceleci ve acemice davranmissin.. Umarım çok zarar etmezsin..

Gece olduğu için makas daha açıktır, yarın piyasalar açıldığında öğleden sonra bir noktada durur diye düşünüyorum..

Yatirim tavsiyesi değildir.. Acele etmemek gerek böyle konularda

Eski bir borsa simsari olarak hic teknik kasmadan arastirma yapmadan caktim gectim artik hicbisey garanti degil bu ulkede ya kazanirsin ya kaybedersin olasilik ayni...

Edit: sabah fiyatlar sabitlenerek acilir o yuzden makasi da takmadim, ya 4 ya 3.5 yatirim tavaiyesi degildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jac0B0 -- 9 Ekim 2017; 3:9:5 >

• Ekonomik darbe masalları daha başlamadı mı????
  • Eyyyy Merkez.Bak ekonomi zaten çökmüştü,şimdi tamamen yıkılacak.Dolar gidiyor.Acil 3-5 puan faiz artışı lazım.Uyuuumaaaaaa...
  • Beyler bayanlar galiba yolun sonuna geldik. Dünyada hiç dostumuz kalmadı ve paramızın durumuna bakın....

• Geçen ay al-sat yaparken doları 3.44'den bademlere kaptırdık..Dolara bak 3.80 oldu bir ayda..

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: ANTİ BUG

quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Ülkemiz tarihinin en büyük misillemelerinden birini yapmış burada hala Dolar'ın Euro'nun değer konuşuluyor. Yazık yazık... Gün birlik günü, Erdoğan'ın günü, cebini düşünmenin günü değil.

birlik günü filan değil 30 milyar dolar harcadığınız suriyeli kardeşlerinizle yek olun geri kalan %50 nin bu ülke için umudu kalmadı

Helali hoş olsun senin cebinden mi çıktı para benim cebimden çıktı.

Senin veripde o adamim vermedigi vergi ötv kdv falan mi var? Herkesin cebinden çikiyor.

• 
Sayfa: önceki 14071408140914101411
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.