Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (1397. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
25 Misafir - 25 Masaüstü
5 sn
235.373
Cevap
1.165
Favori
11.780.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
31. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 13951396139713981399
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam Bitcoin çipini elinin içine yerleştirmiş

https://youtu.be/SJgWqbZBn6I

Eğer bir U dönüş olursa suratını görmek isterdim.
  • dolar alın dolar.. yıl sonuna doğru 3.75 seviyesinde yeni yılın ilk çeyreğinde 4.10 - 4.20 olacaktır.
  • @sistemli adam

13 gunun kaldi. Bakalim sozunde duracak misin? Yavas yavas hazirliklara baslamani tavsiye ederim. Nufus kaydi sildirme uzun is.

• Körfez parasıda yetmedi arkadaş.
    Zar zor 3.51'de tutuyoruz doları.Bununla uğraşırken EURO patlıyor bu seferde
    İşin ilginç yanı 3.49 oldugunda mÂlum kitleden başlık geçilmezken, 3.51 oldugundan beri çıtları çıkmıyor.
    Konuşun la aloo ne olacka bu işin sonu.Yandık la yandık ne beyaz eşyaya nede diğer elktroniklere güç yetmiyor
    kıçı kırık 12 bütlük klimalar bile 1600'tl den başlıyor.OHA OHA
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

@sistemli adam

13 gunun kaldi. Bakalim sozunde duracak misin? Yavas yavas hazirliklara baslamani tavsiye ederim. Nufus kaydi sildirme uzun is.

Size tavsiyem boş boş insanların mesajlarını dikkate almayın.

• 3qzotix 3 kullanıcısına yanıt
    Ne diyecek cok merak ediyorum. O yuzden israr ediyorum. Yoksa kendisinin nasil biri oldugunu butun forum biliyor herhalde.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    1 haftalığına durdurmuş. Ne var bunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Euro 4,14 sıkı tutun ümmet uçuyoruz.
  • Düşünsene, Almansın. Allah korusun...

İki tane dünya savaşı kaybetmişsin, her şeyi yeniden inşa etmişsin.

Dünya kupası kazanmış mükemmel bir futbol takımın var.

Ünlü markaların arasında Mercedes, BMW, Audi, Porsche, Volkswagen, Bosch, Siemens, Bayer, Zeiss, Adidas, Puma, Hugo Boss, Nivea, Braun vs. var.

Tasarım ve mühendisliğin dibine vurmuşsun.

Geçmişinde Bach, Beethoven, Brahms, Handel, Wagner, Strauss ve Schumann gibi sanatçıların var.

18, 19, ve 20. yüzyılların fizikcilerin %80'den fazlası senin ülkenden cıkmış.

Ama elinde değil, Türkiye'yi kıskanıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mark Valley

1 haftalığına durdurmuş. Ne var bunda

Bayram temizliği yapıyorlardır, haklisin mesele edecek şey değil, büyütüyorum ben.

Ama manşet olmuş Hürriyet'e. E ona da "Hürriyet zaten Türkiye'nin iyiliğini mi istiyor ?" diye komplo teorisi yapıştırdın mı olay tamamdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmedi mi 3.10-3.20 ciler. Dolar da ufak düşüş var.
  • Bir "egonomi çok eyi gidiyir" haberi daha geldi. Bu hafta hepten bir ayrı iyi ekonomi.

http://odatv.com/insaat-sektorunu-durduracak-gelisme-1808171200_m.html

Aslında çelik dediğin nedir ki, o da bir nevi demir. Çelik yoksa demir kullanır bizim ustalar.

Şunu da şuraya koyayım, pastanın süsü olsun.

http://www.hurriyet.com.tr/abden-turkiye-icin-sok-karar-40554196

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 18 Ağustos 2017; 18:51:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Dolar 4.60, Euro 5.00 olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 20 Ağustos 2017; 11:9:2 >
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Üstat herşeye her gün zam geliyor,hala enflasyon yerinde seyrediyor..Ankara oran aspava'da 19'lık urfa 2 hafta önce 20 geçen haftada 23 lira oldu.Şimdi marketen geldim.Tüm beyaz ve kaşar peynirlerine 2-3 lira zam gelmiş.Az biraz olsun indirimlerden faydalanayım diye tam 6 market gezdim,çağdaş,akyurt,A101,BİM,kipa ve altunbilekler...Geçen ay benim kasap etlere zammı geçirmişti 46-49'dan kıyma-kuşbaşı 49-52 oldu.Bu hafta gidince bakalım ne gibi bir sürprizle karşılacam..Ekonomi mi uçuyor yoksa zamlar mı ????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Üstat herşeye her gün zam geliyor,hala enflasyon yerinde seyrediyor..Ankara oran aspava'da 19'lık urfa 2 hafta önce 20 geçen haftada 23 lira oldu.Şimdi marketen geldim.Tüm beyaz ve kaşar peynirlerine 2-3 lira zam gelmiş.Az biraz olsun indirimlerden faydalanayım diye tam 6 market gezdim,çağdaş,akyurt,A101,BİM,kipa ve altunbilekler...Geçen ay benim kasap etlere zammı geçirmişti 46-49'dan kıyma-kuşbaşı 49-52 oldu.Bu hafta gidince bakalım ne gibi bir sürprizle karşılacam..Ekonomi mi uçuyor yoksa zamlar mı ????

O hesabın içinden 4 işlemi hatta hesap makinesini kullanarak dahi çıkmak mümkün değil, şark kurnazı olmak lazım. Mutfak alış-verişimi kendim yaparım ve tüm marketlere göz atarım fiyatlar çılgın gibi yükseliyor ama enflasyon hala %15 seviyelerinde. Enflasyon hesaplama sepetinin içine elmas, pırlanta, yat, plastik cerrahi gibi saçma sapan harcamaların konduğu söyleniyor, devletimizin de elmas, pırlantadan vergi almadığı göz önünde bulundurulursa şaşırmamak lazım.

Bakın burada AKP hükümeti hatta 2 senelik koalisyon döneminin enflasyon grafiği var. Ecevit'in koalisyonunun son dönemlerinde zaten bir düşüş mevcut ama %30 altına inmiyor enflasyon AKP tek haneli rakamlara çekmiş bir kaç yıl sonrasında.

http://bigpara.hurriyet.com.tr/haberler/enflasyon-verileri/yillik/

İyi güzel de bugün nasıl oluyor da %20'yi geçmiyor ? Bu nasıl mümkün olabilir ? Ben sokağa çıkıyor ve ıslanıyorum meterolojiden aldığı verilerle hava durumu sunan spiker gün boyu güneşli olacak diyor. Bir iki kez hata olabilir diyelim tamam da bir süre sonra ortada bir gariplik olduğuna herkes akıl erdirebilir.

2013'de dolar 1,7 TL iken enflasyon %15, bugün dolar iki misli ama enflasyon yine %15. Paramız %100 değer kaybetmiş ama biz hiç bir şeyi pahalıya almamışız sözde.

Eğer ki bu enflasyon rakamları yüksek gösterilse ve bu enflasyon artış oranları kira zamlarına yansıtılsa varya.

Millet bence ekmek yiyor, öyle AKP'nin tek haneli rakamlarının olduğu dönemlerdeki gibi makarna falan yok bence artık, sesini çıkarmıyor bunlar gider de ya kiralar da artarsa diye.

• Bugün noldu yine dolar euro gbp kırmızı

• Bak sen şu işe, bizimkilerin o kadar sayıp sövdüğü AB AKP belediylerine mali yardım yapıyormuş. Hem de halen sadece kesintiye gidiyormuş.

Lafa geldi mi "bizi haçlıya şikayet ediyorlar" diyen zihniyet haçlıdan mali yardım alıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 21 Ağustos 2017; 19:26:53 >
  • ekim civarı 3.45 tahmini olanlar var.

400 bin tl kadar ayırdım giricem ekimde.2018 de dolar 3.85 e vurunca satıcam

allah bereket versin

geçen seferde .45 civarı girip 70 den 150 bin pound satmıştım ülkenin sallatınlı halinden fayda sağlamayı bilmek lazım.türkiyedeki bankalar şerefsiz olunca fakiri sömürüp zengine güzel faiz veriyolar fonlarda çalışıyor.

erdogan giderde serbest ticaretçi bir hükümet gelirse(bence gidecekler 2 seneye) sanayi yatırımı yapmayı istiyorum bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Last Peony -- 21 Ağustos 2017; 22:58:52 >
  • bursalıtimsah kullanıcısına yanıt
    Türkiye şahlanıyor, artık eski Türkiye yok. Ekonomisiyle askeriyle imanıyla güçlü Türkiye var. Amerika sallantıda, Avrupa'da terör taş üstünde taş bırakmıyor, reisin önüne kim çıktıysa yerle bir oldu. Onlar da biliyor bunlar son hamleleri, ellerinden anca bu kadar geliyor. Hele reis bir başkan olsun görüceksin 1 litre 1 desimetreküp olacak!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sonraki dolar rallisi ne zaman olacak acaba?

Onceki rallide paramin cogu tlde idi ve dolar yuzunden %16lik kayip vardi. Neyse ki gecen guzden bu yana mevduat faizi ile zararin %8-9 kadarini kurtardik. Dolar 3.5'da sabit kaldigi icin.

Bir sonraki rallide 4.40 tepe, 4.20 de normallesme seviyesi olacak diye tahmin ediyorum.

Acaba artik dolara donsem mi yoksa biraz daha bekleyip faizle devam etsem mi cok kararsiz kaldim.

Su aralar bir ralli icin sebep bulunmuyor. Yakin gelecekte de gormuyorum.

• 
Sayfa: önceki 13951396139713981399
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.