Şimdi Ara

Dolar 18 olduguna göre ulkeyı kim yönetiyor? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
61 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

doların artırılma amacı zaten işçilerin caydırılması. Çunku senın çalıştıgın fırma yurt dısına ihracat yapıp dolar bıle kazansa işçinin maaşı düşüp o fırma daha da buyuk kar ettırılıyor. Yanı maksat zengını zengın fakırı de koleleştırmek ve akıl saglıgını da bozmak boylece agrasıf bır toplumu bırbırıyle çarpıştırıp içerde toplum bırbırını yerken zengınler bana dokunmmayan yılan bın yasasın modunda daha cok kazanmaya devam edıyorlar. Bkz çin de istese en degerlı para bırımıne sahıp olur ama onlarda parasının degerını dusuruyorlarkı ucuz istihdama devam edıyorlar

• herkes cınnet gecırme modunda su an heran su ankı olanalrdan da daha buyuk bıseyler oalcak gıbı bakalım bekleyelım bıkac gun gorelım haberlerı cevredekı ınsanları takıp edın bakın ortalık cok kotu gozukuyor mlsf

• Artık masayı çaldılarmı yoksa masa çürüdümü bilemem Dolar 18 olduguna göre ulkeyı kim yönetiyor? 

• Ulke otopilota alinsa daha iyi yonetilirdi. Sahi kim yonetiyor ulkeyi, bozuk enflasyon ve ekonominin sebebi hukumet degilmis. Kahvedeki Abdullah abi oyle diyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Zamları Allah yapıyor diyen kafanın yönettiği ülkenin ekonomisinden ne beklersin

• 3 gun uzaklastırma ldım 18ı gectı ya kacırdım o anı

• 19 u gectı :(

• Akp vizyonu bu işte. Apartmanda görsem yöneticiye haber veririm Dolar 18 olduguna göre ulkeyı kim yönetiyor? 

Dolar 18 olduguna göre ulkeyı kim yönetiyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an bende maaş algısı bozuldu mesela, bir insan kaç almalı onu düşünemiyorum. En düşük kira marmara bölgesinde galiba ortalama 5-6 bin tl.

• Rindaman kullanıcısına yanıt

yav zaten ennflasyon %100- dolar 19 u gectı vs derken adamlar maasa secim geldı dıye %50 zam yaptık dıyor. Seçimden sonra daha da beter hale gelecez bunlar ıyı zmaanlarımız

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.