Şimdi Ara

🔥 Dolar 13,70 - Euro 15,51 - Altın 784 | 03 ARALIK 🔥

5 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 164 Misafir (122 Mobil) - 43 Masaüstü126 Mobil1 iOS
5 sn
151.285
Cevap
919
Favori
7.569.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 10 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7107
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1593
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 26
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1249
  • Favoriye Eklediklerim 927
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (6991 mesaj) MRT_ (4296 mesaj) M3lank0lik (3097 mesaj) Hayatı Tespih Yapan Adam (2864 mesaj) M4M00D (2807 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (85818 mesaj) Mobil (52153 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (16438 mesaj) Uygulama (5182 mesaj) (452 mesaj) (1976 mesaj)
  • @
1037 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 13,70 - Euro 15,51 - Altın 784 | 03 ARALIK 🔥
Giriş
    1703 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

faiz düşünce dağlar devriliyordu,ülke batıyordu,kıyamet kopuyordu,heryerde yangın çıkıyordu devirle devirle küçük kaya devirildi olan o 

doların bu hailini yada hükümeti savunan yok asıl siyasi turşu suyu sizsiniz burda.

Alıntıları Göster

Peki bana bu konuda ağırlıklı olarak “faiz 100 baz puan düşerse ülke batar” diyen kişiler göster de bu dediklerinde haklısın diyeyim.

Sen birilerinin bir şeyler dediği hayalleri üzerine yazıyorsun da o dediğini ben görmedim. Burada hakkaten oldu mu 100 baz puan düşerse dolar 10 olur diyen?

Mesela bugün olan bitenlere baktığında yaklaşık 9 liralık dolar fiyatı iyi bir şey mi?

Benim kardeşimin Avrupalı patronunun attığı göbekleri görsen, bozuk parasıyla pendik kadıköy taksi oarası ödedi mesela. Buradakiler nasıl haksız, bir örneklendirir misin? Spesifik olarak şu kişinin şu tarihte dediği şu söz şu şekilde haksız diyemiyorsun da hayali bir şeyleri eleştirmeye çalışıyorsun daha ziyade.

yav adam çocuğuna verse çocuk kabul etmez; üç beş tane bozuk parasıyla pendik kadıköy ve kadıköy pendik taksi ücretini ödedi. Bugünlerde o kadar mutlu ki anlatamam. Sonra Avrupalıdostu gılışdar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemsinan -- 24 Eylül 2021; 14:31:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2272 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

Kaynak var mı? Çin bankalarının kripto borsalar ile para transferini yasaklarsa bitirir kriptoyu

Alıntıları Göster

şuan bütün dünya bunu konuşuyor..

Evren Devrim Zelyuttwitter
    “Çin Merkez Bankası web sitesinden yaptığı açıklamada kripto paralarla ilgili tüm işlemlerin yasaklandığını, kripto paralarla ilgili yasa dışı finansal aktivitelerin cezalandırılacağını duyurdu. 9 Ocak 2021'de bakın Avrasya Yatırım YouTube kanalında neler demişiz... https://t.co/WlHFOFl6I5”
    https://twitter.com/evrendevrimz/status/1441358770773299200

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DARTH_BLACK -- 24 Eylül 2021; 14:29:38 >
    |
    |

• Er
    13 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Tamam hocam bu duruma gelmemizdeki payın en büyük sebebi elbette Başkan Erdoğan ve iktidarı. Ancak soruyorum sana, peki Kılıçdaroğlu'nun hiç mi suçu yok? Sizin dediğiniz gibi ülke batıyorsa bunda muhalefetin hiç mi payı yok? Ülkeyi iktidarlar yönetir, ancak muhalefet yönlendirir. Arka planda aslında muhalefetler yönetir. Kılıçdaroğlu ve partisi, hatta beraberindeki dostları yaptığı aciz muhalefetle ülkeyi uçuruma sürüklemiş ve koltuk sevdası uğruna milyonlarca insanın rahat ve özgür yaşamına engel olmuştur. İşte bu yüzden diyoruz ki ilk seçimde ana muhalefet ve destekçilerine bu millet öyle bir tokat atacak ki neye uğradıklarını şaşıracaklar. Zannediyorlar ki Erdoğan yalnız, zannediyorlar ki Erdoğan sahipsiz. Hayır değil, sadece sessizce sandığı bekliyoruz. Tüm dünyaya istikrar ve demokrasi dersi vermek için.

tabi ya manyak misin..gavura basar gibi basacagiz.hatta ben tasirmadan 10 15 defa basmayi dusunuyorum..

bu arada kripto madenciligini yasaklamisti cin zaten..demekki yuklu sermaye cikisi olmustur bu amerikan yaptirimlari oncesi ondan yasaklamistir.dunya da durup durup anlamsiz bir tablo 50 60 milyon dolara neden satin aliniyor zannediyorsunuz. gunu gelince isvicrede el altindan bozduruyorlar iste..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dana2222 -- 24 Eylül 2021; 14:35:3 >
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    18750 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 12 Angry Men

Bu konuya birkaç aydır girmiyordum. Burada sohbet etmiştim green card hakkında. Az önce mülakattan çıktım ve vizem onaylandı. Darısı sizlerin başına arkadaşlar.

Hayırlı olsun kardeşim, hayatına yeni bir yön vereceksin, herşey gönlünce olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    11104 Mesaj

Teşekkür ederim. Darısı sizlere olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 24 Eylül 2021; 14:40:10 >
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    418 Mesaj

Arkadaşlar, yakın bir tanıdığım evini sattı 300 bin nakiti var, yeni ev alacak. Alana kadar nakitini nasıl tutması gerektiğini konuşuyoruz ara ara, ben diyorum ki 3 e böl, 100 mevduat 100 altın 100 dolar şeklinde. O biraz tereddütlü... Bilgili arkadaşlar siz ne düşünürsünüz bu konuda? Hemen ev mi almalı, 8 10 ay beklemeli mi bu dediğim şekilde ya da hiç ellemeden öyle kalmalı mı?

• Yüzbaşı
    251 Mesaj

Çin ilk defa söylemiyor 3-4 defa yasaklacağı söyledi yine yapıyor tabi yersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakaaaa -- 24 Eylül 2021; 14:54:42 >
  • Binbaşı
    1613 Mesaj

Ben onlarada iyi demiyorum kötünün iyisi deyip sürekli oy aldı şuandada aynı durumu söyleyen insanlar var basbaya 2018den beri bu durum hızlandı kötüleştik evet hayırdan hemen sonra döviz 3.5lardan 7.5 lara fırladı o kötü bu kötü diye diye en kötüsü oluyor milletin haberi yok fabrikalarmı özelleştirilmedi köprülerin geçiş ücret garantisi dış devletleremi söz verilmedi şuan faiz enflasyon döviz ne varsa yüksekte daha kötü ne olabilir tüik verilerinede inanan varmı burda istediği gibi oynanılıyor

|
    |
    ldr1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1254 Mesaj

Yolun açık olsun. Umarım istediğin hayatı yaşarsın.

|
    |
    12 Angry Men kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1429 Mesaj
    iktidar partisi, muhalefetin her bir ferdine, zillet mi demedi, illet mi demedi, terör destekçisi mi demedi, fezlekeler mi hazırlamadı vb. vb. vb. muhalefet hapisle korkutulmaya çalışıyor, adam "muhalefet iktidarı yönlendirir", diyor. ingiltere mi bura?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 24 Eylül 2021; 15:15:59 >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    18750 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bakaaaa

Çin ilk defa söylemiyor 3-4 defa yasaklacağı söyledi yine yapıyor tabi yersen.

Aynen:

https://mobile.twitter.com/el33th4xor/status/1441364061589966856

|
    |
  • Yarbay
    11104 Mesaj

Çok teşekkür ederim. Darısı sizlerin başına inşallah.

|
    |
    mr.yasoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5210 Mesaj

uygun evi bulduğu vakit altın ve dolara yatırdığı para düşmüşte olabilir. bu işler aksinedir. sen ev alacağım diye doları zararına bozdurursun sonra bir artmaya başlar bu sefer dersin ki keşke bekleseydim.

yakın bir zamanda ev alacaksa bence mevduat faizinden bir tık daha yüksek olan özel sektör borçlanma araçları fonuna yatırabilir.

örnek

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=OSD

bir de yeni öğrendiğim çok enresan bir fon var.

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=RPD

|
    |
    elmaarmutportakal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9526 Mesaj

Hayırlı olsun..

Politika faizi, enflasyon oranı, hamaset edebiyatı, hayali veriler, komik hesaplar, fahis vergiler, verginin vergisi olmayan bir ülkede, hayat çok kolay olmasa da en azından bir sistem ile yürüyen ve emeğinin karşılığı 1 gecede birilerinin zengin olması için kullanılmadığını bilerek güzel bir yaşam dilerim...

|
    |
    12 Angry Men kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj

Uzun süredir yazmıyordum bu günlerin geleceğini daha öncesinde de belirtmiştim. Hiper enflasyon noktasına doğru ilerliyoruz. Bu günleri bildiğim içinde araç,pc,tel, televizyon ne varsa hepsini son 3 yıl içinde yeniledim.

Burada üzüldüğüm en büyük nokta işe yeni başlamış ve başlayacak arkadaşlara oluyor. O deli gibi çalışıp aldıkları maaş ile ne araba ne de başka bir hayal kuramıyorlar sadece geçiniyorlar birikim bile yapamıyorlar bu beni çok üzüyor...

• Yarbay
    10155 Mesaj

bist100 endeksi marttada bu rakamlara gelmiş suan hala aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 24 Eylül 2021; 15:41:42 >
  • Binbaşı
    1234 Mesaj

dinlenip dinlenip çıkıyor namussuz vicdansız zalımın kızı 

|
    |
  • Yüzbaşı
    351 Mesaj

Şu doğalgaz fiyatları ve 9'lu kur seviyesi ile doğalgaza ve elektriğe gelecek zamları düşünmek bile istemiyorum.

Bu kış çok zor geçecek...

|
    |
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj

Kesinlikle katılıyorum benim alım gücüm o %50 lik kesim yüzünden düştü ülke batarsa daha da düşecek ama ben razıyım, ona koyun gibi sorgulamadan oy veren %50 nin (maddi çıkar için oy verenlerin oranını bilemediğimiz için toplam oranı yazdım) aç kalmasını canı gönülden istiyorum. 

|
    |
    fbilker1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5210 Mesaj

tamam işte tam yatırım yapmak için uygun zamanlar.

borsa düştüğünde hisseler alınır deli gibi yükseldiği vakitler değil.

|
    |
    SYLAS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
valorant points
vp satın al
bankacılar
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
1,070
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.