Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6696. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Kerim674 , bestgr
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 12 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
235.425
Cevap
1.165
Favori
11.782.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 66946695669666976698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Kerimcem gene boş boş konuşmuş

Dolarları bozmaya kaçtı galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

Sağlam bozdu herhalde 8.91e çakıldı  

Adam tutturdu Walla. Düşecek dedi düştü  

Kerimcan reisi dinledim karlı çıktım hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Bu sefer Neyle :)

• İşbankası genel müdürü bugün açıklama yaptı, hükümet yüksek kur politikasına geçmiş, 8.90 lar daha bişey değil, ihracat gelirini arttırıp, ithalatı düşürmek istiyorlar. O telefonları almayın istiyorlar, ama 5000 değil 10000 olsa yine alır bu millet o ayrı.

• freshwind F kullanıcısına yanıt

O iş oylr olmuyor.

İhracat ettiğimiz ürünün lerin büyük kısmını ithal girdiler oluşturuyor. Yani ihracat artınca ithalat da artıyor.

Üstüne de, tarımı bitirdigimiz için buğdaydan mercimeğe artık ithal ediyoruz..

Bu hesapla cari açık kapanmaz..

Ne olur,

İhracat yapan firmalar gelirleri dövizle olduğu için ithalat girdisinin artması ile ilgilenmez. İşçilikleri ürün bazında düşer ve işlerine gelir.

Ama ithal girdi kullanıp tl ile satan yerli üretici patlar..

Daha doğrusu kendi patlamasın diye ürününe zam yapar o da vatandaşa patlar...

Tabi vatandaş derken, parası dövizde olup ve tuzu kuru zengin grup için değil.

• acquiles kullanıcısına yanıt

Ezip geçmişiz resmen. Irkçılık bu falan derler bunlar şimdi🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Hayaller 7.95 gerçekler 8.95

Ne güzel ülke degil mi, azı hayal ediyorsun 3 hafta içinde roket..

• quote:

Orijinalden alıntı: svs

İnsanların psikolojik sınırı 9 galiba.

Hoş 3 oldu, 4 oldu, 5 oldu, 6 oldu, 7 oldu, 8 oldu çok bir ses çıkmadı. 9 oldu bir homurdanma olacak galiba.

10 dur o sınır az daha vakti var...!

• sen kalk türkiye gibi cennet vatanda doğ ama bu beceriksizlerin 20 yıllık hırsızlık çarkının döndüğü döneme denk gel...

• İstikrar sürüyor ver mehteri ver 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Bu kış çok sıkıntılı geçecek gibi gözüküyor. Hayırlısı bakalıö

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
  • sadece dolar kuru yükseldikçe, ekonomik gidiş hakkında fikir edinen insanlar, öyle değil o. kur sabit duruyor olsa, hatta 2-3 kuruş iniyor olsa da, asıl gidişat (meşhuuur böyyük resim şeysi) fena oğlu fena. ayık olun, paralarınızı koruyun. harca harca çok harca, diyenlerden köşe bucak kaçın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 29 Eylül 2021; 22:50:46 >
  • 10 Milyon Mülteci

10 Lira Euro

10 Lira Dola..🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Hocam yiyecek bozulmayacak en azından 2 sene bakliyat yağ vs ne bulursam stok yapıyorum indirimlerden yoksa para yetiştiremiyoruz

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    zorunlu ihtiyaçları, özellikle hesaplı ve iyi ürünlerden alarak depolamak çok mantıklı. tabi uygun saklama şartlarında olmalı.önümüz kış, evin bir odasının ısınmasını engelleyerek (peteklerini kapamak vb.) kiler olarak kullanılabilir. şunu da yazayım, bakliyat, k.yemiş, un, şeker vb. ürünlerin mümkün olduğu kadar izole olmasını sağlamak lazım. fare vb. haşerattan korunma için.

• ıyıki araba almışım

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Hocam ebeveyn banyosu iptal ettim oraya dolap aldım 2 tane ne bulursam dolduruyorum geçem aldım 15 kg zeytinyağı 20 kg ayçicek yağı böylece elimden geldiğince zamlardan etkilenmiyorum.geçem baktım 13 kg kırmızı mercimek olmuş 10 kg pirinç. Aldığım fiyatla şimdiyi kıyaslıyor kafadan %50 fark var. Ucuz et buluncada derin dondurucuya atıyorum kafayı yedik valla stok yapmaktan evden

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥canyoutube
    Şarkı 1992 de çıksada o günden bugüne ülkede hiçbirşey değişmemiş Eriyor liralar, mark kap, dolar al rap rap Bul bir kaşalot, toriğini işlet rap rap Bir koy üç al, üçünü de beşlet rap rap Raptiye rap rap zaptiye zap zap rap rap
    https://www.youtube.com/watch?v=1osoqpA4i9o
  • 
Sayfa: önceki 66946695669666976698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.