Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (7513. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: NorveçliMühendis Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 21 Misafir - 22 Masaüstü
5 sn
235.188
Cevap
1.166
Favori
11.773.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 75117512751375147515
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu yetkilerle kimi basgan yaparsanız sapitir.. Denetimsiz başkanlık başkanlık değildir. Başka bir rejim oluyor o. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel gelişme, bu başkan ile 11 seviyesi, en azından 12 görülür umarım

• Görevden af nedir arkadaş ya.Bunu alman bir arkadaşa anlattım.En başta anlamadı.Sonra gülmekten öldü.

• Yanlış anlamayım aramızda tabiki çok iyi ekonomistlerde vardır. Genel yazıyorum, şuradan herhangi bir nicki maliye bakanı yapın, daha iyi olur.

• Türkiye nasıl yönetiliyor biliyor musunuz.Kabine yönetmiyor.Kabine sadece aldıkları danışmanlarla direktifleri uyguluyor abd olur alman olur ingiliz finansörler olur.

Türkiye yönetilmiyor idare ediliyor.Bazı kişiler var eğitimli ve bunlar seçilmiş kişiler.Bu kimseler görevden ayrıldı tek tek.Şuan ülkenin durumu bakarsak şaka gibi çünkü elde adamda yok.

Merkel Rte ile şaka kakara kikiri yapıyorduk ya.Merkel aslında Rte'yi kontrol eden bir görevi vardı bunu bu sezon öğrendim.Dikkat ederseniz hem g20 vs ide merkel yanında duruyor bunun çünkü merkel'in kontrolünde idi.

Merkel gitti şimdi ne yapacak belirsiz.Çünkü görev akdi bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Aralık 2021; 22:37:7 >
  • M3lank0lik kullanıcısına yanıt

Görevden af aslında cuk oturmuş yeni bir kavram olarak literatürümüze girmiştir. Senin görevin de görevden ziyade çin işkencesine benzesin bak nasıl affedilmek için kırk dönüyorsun. Adamı sözde göreve getiriyor işinin erbabı diye, sonra emretmeye başlıyor, karakter ve vicdan ile emir yahut cüzdan arasına sıkışınca adamın feleği şaşıyor ve af dilenmeye başlıyor...

• Erzurum lu E kullanıcısına yanıt

Buradan anlam şey gibi seni seçtim pikachu ben ne dersem o bunu yapacaksın.Yapamaz da sıkılır olmazsa görevden af talep edersin.Yani bir havuz var ben seni sen gönüllü olmadan zorunlu seçiyorum.Senin bir iraden yok yani.Öyle bir intiba var aslında.Askerde olan mevzular bilen bilir.Sen sen seni seçtim şu şu şu gelin bakalım şu olacak gibi gibi.Piyango kime vurursa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Aralık 2021; 22:43:13 >

o biraz daha derin anlamli..

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥ekşi sözlük
    görevden af talebi
    https://eksisozluk.com/entry/130114873

Basiti var Yılda 180 gün den fazla yurt dışında kalanlar oy filan kullanamaması lazım(gümrük kanununa tabi çoğu olayda bu gün geçerli).Hatta ve hatta başka bir ülke vatandaşlığı olan birinin Türkiye de oy hakkının olmaması temizi.

• güçler ayrılığı, hukukun üstünlüğü vb. diyorsun, herifler "terörüz" diye anlıyor. mankafalık değil bu , art niyetli saf kötülük. ilk seçimde bu saf kötülüğü sandığa gömmek var veya karanlıklarda kaybolup gitmek. tercih senin kardeşim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Nasıl gidiliyor anlamıyorum yani. Yurtdışına çıkıp gelen kime sorsam sana vize çıkmaz diyor. Ki doktora çıkmayan vize basit bir Tıbbi Sekretere hiç çıkmayabilir şaşırmam. Yani gitmek kolay değil, olsa eşimle birlikte çoktan gitmiştim sırf gideceğiz bu ülkeden diye ev almadım ben.

• svs S kullanıcısına yanıt

hiç alan çıkmazsa dolar artmaz diyor

hemde satanda çıkmazsa sabit kalır diyorum bende :)

• Farkında mısınız? Alıştık.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt

Merkez Para basarsa artar

ama bunun farkında değil heralde

• samtual kullanıcısına yanıt
    şahsen ben alışmadım. niyetim de yok alışmaya. her gün parsel parsel kamu malları, arazileri satışa çıkartılıyor. buna da alışmıyorum. dolar 15e euro 20 ye göz kırpıyor. şaka gibi bir trajedi yaşanıyor şu anda. alışanın kursağında kalsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Bakıyorum mesajlara kimsenin zamlardan konuştuğu yok, dolar 13.70 olmasına bir bana mı garip geliyor anlamadım. 13.70 diyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • e_capkan kullanıcısına yanıt

yahu ithalatın var nasıl artmayacak.

• ogameci kullanıcısına yanıt

Son 1 yıldır çektiğim hiç bir para ayrışık sayılardan oluşmuyor hepsi seri seri gıcır gıcır basımmmm

• Alkımm kullanıcısına yanıt

o kadar huzur hakkı işsizlik beklenen ama alınamayan vergi nasıl karşılanacak.

Bas bas bas sonu yok.Dahada basacak durmayacak.

• 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

• 
Sayfa: önceki 75117512751375147515
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.