Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6389. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 50 Misafir (5 Mobil) - 50 Masaüstü7 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
235.097
Cevap
1.165
Favori
11.769.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 63876388638963906391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinTasci

3-5bin lira kazancam diye ne tatava yaptınız ya :)

ben dolar bozdurdum ondan düştü

Alıntıları Göster

Ben o 3-5 bin TL için 1 ay boyunca çalışıyorum... Bazıları gibi havadan para gelmiyor bize... Biz alnımızın akıyla helal para kazanıyoruz... Burada üç kuruş paramızın değerini korumak için uğraşıyoruz... Okumak istemiyorsanız veya döviz muhabbeti hoşunuza gitmiyorsa foruma girmezsiniz olur biter...

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

Aman boşver hocam kaçarsa kaçsın, içeride işçi çalıştırmıyor ww, full robot çalıştırıyor  

Alıntıları Göster

Bence de daha beter olmamiz lazim ki ,makarna alamayacak boyuta gelsin, makarnacilar. Hic gelmesin VW, toyota falan.

• Siz farkında değilsiniz ancak yorumlarınız cok komik. Sanki bu ülkede yaşamıyorsunuz da tatil için ülkemize gelcek gibi davranıyorsunuz. 3 kuruş paran için dolar 10 lira olsa göbek atcaksınız ama bu ülkede yaşadığınızı unutuyorsunuz. Benim bir ay öncesine kadar 97bin dolarım vardı sizin gibi çıkıp hiç yorum yapmadım. Bide tutturdunuz paramın değerini koruyorum diye. Sanki o paranız ile ömür boyu geçineceksiniz.

Madem bu kadar paranızı koruma derdindesiniz benim gibi izlersiniz. Fark ettiyseniz sadece size yazıyorum. Ne yazdığınızın farkına varın

Bu arada dxy yi öğrenmişiniz gelişme var. Önceden dxy düşünce merkez bankası yine dolar yakıyor diyorsunuz. Gelişme var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metinTasci -- 22 Haziran 2021; 15:50:33 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yerli ve de milli akp olmasaydı ne halde olurduk bro?

Kocaeli AKP Gebze ilçe Teşkilatı’nın Arapçeşme Mahallesi’nde sandık başkanları toplantısı (masa örtüsü olarak ne kullanıldığına dikkat)

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

https://t24.com.tr/haber/akp-liler-etkinlikte-turk-bayragi-ni-masa-ortusu-olarak-kullandi,960867

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 22 Haziran 2021; 15:42:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• "Fitch: Türk şirketleri doların değerlenmesiyle oluşacak risklere açık
    "Döviz borçlarını kapatamayanTürk şirketleri fiyat artışını tüketiciye yansıtıyor""

• Btc 30k yı kırdı tüm piyasalar kan kırmızı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kripto çöküş. 50k üstünde çıkın biz çıktık demiştik. Şimdi bekle babam bekle senelerce. Zirvede satamadık ama paramızı alıp çıktık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elan Morin Tedronai -- 22 Haziran 2021; 15:49:0 >
  • Eth Ve BTC bu sefer kaçıramam sizi. Gelin bakalım şöyle dibe doğru iyice

• Duserken alinir, yukselirken satilir. Millet hep tersini yapar gerci.

• Dolar`da asil cumbus, ABD parayi cekmeye basladiginda olacak ki, butun sinyaller bu durumun beklenenden de once basladigi soylenebilir.

2023 falan diyorlar, 2023`te tarihi bir cokus olabilir TRY`de ki daha once olma ihtimali de belirdi.

• mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt

düşen bıçak tutulmaz al vermeden alınmaz

• daha yeni başlıyoruz 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• mitokondrioglukadayi kullanıcısına yanıt

abd parayı çekmeye başlayınca dediğiniz olay nedir hocam

• M4M00D kullanıcısına yanıt
    Abd faiz arttırcak ve tüm dünyadaki dolar kendilerine döncek. Kısaca faiz lobisi diyebiliriz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yeşil niye bayıldı bilen var mı

• Dolar ve altın alım seviyeleri neresi : ) eylül ayına kadar tutacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

abd parayı çekmeye başlayınca dediğiniz olay nedir hocam

Tapering, pandemide vs... basilan paralari piyasadan cekecekler. Bir benzeri 2013`te taper tantrum olarak yasanmisti. Bu 2013 sonrasi da Turk Lirasi asla duzelemedi, mahvoldu, bitti. 2022-2023 ve sonrasini hayal bile etmek istemiyorum. Cunku bu kez kasamiz da bos.

Inanilmaz seyler...

Iflas buna denir.

• Turizm mi demistiniz ? Aha o da bosa cikti.

FT/Ayse Jean Ackley: Dollar blow for Turkey as tourism season runs into the sand

https://www.paturkey.com/news/ft-ayse-jean-ackley-dollar-blow-for-turkey-as-tourism-season-runs-into-the-sand/2021//

• Oha 8,68'e çakıldı. Bir günde bu kadar şahlanma uzun zamandır olmuyordu. Yıl sonu 4,90'lar hayal değil gibi.

• 
Sayfa: önceki 63876388638963906391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.