Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6094. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: İl teber , İl teber , samikaan Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 23 Misafir - 24 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
235.336
Cevap
1.165
Favori
11.778.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
9. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 60926093609460956096
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Redeemertr

o kadar çok coin oldu ki ipin ucu iyice kaçtı. 3.5 yıldır bu piyasadayım son 6 aydır piyasanın suyu çıktı. Eskiden çıkan coinlerin bir amacı ve vizyonu (hız, güvenlik, gizlilik vs.) vardı, son zamanlarda çıkanlarda bir anlam göremez oldum. Aman dikkat diyeyim  

Alıntıları Göster
    Evet öyle, Doge dahil çoğu ya troll, ya scam ya da fake coinler/tokenler. White paper'ı geçtim, projenin web sitesinin ana sayfasını açıp okuyan adam bile %5'i geçmez veya hiç yoktur bu kadar yatırımcı arasında.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

şu yunanlılar gr.com olarak sahte coin siteleri açmışlar metamask üzerinden ön satış ayağına eth topluyorlar dikkat etmek lazım bi " connect wallet " butonu hayat kaydırır🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• M4M00D kullanıcısına yanıt
    yapılmışı var sanırım.

https://etherscan.io/token/0xd0badc61104e66705d61dbd315fa67124369387f

• quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

yapılmışı var sanırım.

https://etherscan.io/token/0xd0badc61104e66705d61dbd315fa67124369387f
    Hahahaha. Epey bir transaction var üstelik, rağbet görmüş. Max supply kısaltması da efsane

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Kesin Türk bunu yapan iyice dalgaya aldılar işi 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanırım alman-türk karışımı bir grup. simgelerinden belli bazı şeyler. ayıpçı bir simgeleri var.

http://aminacoin.io/en/#!/team

• blokzincir uygulamaları hızla yayılıyor.

zaten bitcoin in çıkma sebebi 2008 yılındaki kriz ve batmayacak olan banka (tıpkı Titanic) Lehman Brothers ın batmasına dayanır. Tabi bu sebepten ötürü insanlar bundan sonra bankaların güvenli olamayacağı endişesiyle adamın biri (satashono makarano) bitcoin i makalede duyurdu.

Şimdi diyeceksin ki bundan banane bana niye anlatıyorsun diyeceksin. Zaten ilk çıkıştan günümüze kadar bu teknoloji her sektöre yayıldı ki(sağlık,gıda,enerji...) birden fazla coin çıkması normaldir. Olaya paradan ziyade teknoloji ye bakarsanız ve buna göre yatırım yaparsanız zararlı çıkmazsınız. Zaten sektörler kendi blokzincir teknolojisinin temelini kurup ve şirketler o teknolojiden faydalanmak isteyince değeri anlatacaktır. Örneğin bazı futbol kulüplerin chz ın kullanması gibi...

• Panzer VIE Tiger P kullanıcısına yanıt

Biraz hortlatmak gibi olacak ama sizin yazdığını mesaj yıllarında en düşük makarna fiyatı 0,8 kuruşlardaydı ve şimdikinin fiyatı 2,8(kampanyalardan🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 ) liradır.

Hiç de fiyatı aynı değil.

• Redeemertr kullanıcısına yanıt

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  Cartel vardı ya ona benzemişler bilerek.

Bende bir proje başlatayım diyorum "gelbicoim" trde çok tutar diye düşünüyorum 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• aslında bu coin i takip etmek karlı. buyrun

ytd

• NorveçliMühendis kullanıcısına yanıt

btt ve hot alabilirsiniz.

ytd

• programmer_onur kullanıcısına yanıt

bu güzeldi

• BalkanGöçmeniBirBey kullanıcısına yanıt

hocam btt ve hot için yıl sonuna kadar bazı fiyat aralıkları paylaşılıyor. sizce bunların tutar yanı var mı?

• 1999geo 1 kullanıcısına yanıt

ne bahsettiğinizi bilmiyorum. fiyat aralığı hakkında beni bilgilendirir misin. merak ettim.

ben sadece nerelerde hangi coin nerelerde kullanılıyorsa ve hangisi gelecek vaat ediyorsa ona yatırım yaparım.

burada herkes gibi bende aslında bu teknoloji hakkında pek bilgi sahibi değiliz.(bu konuda lince hiç hazır değilim. tartışmaya girecek kadar da o kadar da bilgili değilim. kimseyi de aşağıladığım da yok)sadece önerim size başkasının aklıyla yatırım yapmamanız eğer bu konularda matematiksel bilginiz(regresyon,zaman serisi, finans matematiği...) yoksa al-sat cılık yapmayınız. zaten çok kazanan bir analizci tavsiye vermez ve twitter gibi sosyal mecralarda pek işi olmaz. benim şahsen bir algoritmam olsa ve bu kurduğum algoritmadan çok kazançlı çıksam kimse ile paylaşmam. neden diye soracaksanız paylaştığımın yönteminin kazanıcını neden kaybetmek isteyeyim.(coca cola nın formülülünü bir kasa içerisinde saklaması gibi...)

ben burada bilmiş gibi bilgi vermek istemem. Sanırım adetten. YTD🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: M4M00D

mina coini inceleyebilirsiniz hocam bir amacı vizyonu var. ben dogecilerden değilim Allaha şükür  

Dogeci değilim diye diye kaldık ortada 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• quote:

Orijinalden alıntı: BalkanGöçmeniBirBey

o kadar dedim yayınlamayın diye, bu gazeteciler hiç laftan anlamıyorlar 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

yok ya, o kadar da değil 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Redeemertr kullanıcısına yanıt

gazeteciye sır mı verilir hocam🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 .

• para kazanmak her şey değil benim için. yatırımda elon gibi insanları asla desteklemiyorum. yapıma ters kaybedeceksem de mantıklı projelerden kaybedeyim yapacak bir şey yok. doge 1 milyon olsa da alınmayacak bir coin.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 
Sayfa: önceki 60926093609460956096
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.