Şimdi Ara

🔥 Dolar 13,45 - Euro 15,25 - Altın 794 | 22 OCAK 🔥

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jk6 , gel pc pc , MRT_ , Ünallion Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 217 Misafir (138 Mobil) - 81 Masaüstü140 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
172.159
Cevap
969
Favori
8.448.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7326
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1611
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 18
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1260
  • Favoriye Eklediklerim 977
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (8359 mesaj) MRT_ (4732 mesaj) Hayatı Tespih Yapan Adam (3901 mesaj) M3lank0lik (3675 mesaj) ozbey08 (3445 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (97324 mesaj) Mobil (59091 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (18824 mesaj) Uygulama (5182 mesaj) (1460 mesaj) (2936 mesaj)
  • @
1075 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
4. Sırada  bugün en iyi #2
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 13,45 - Euro 15,25 - Altın 794 | 22 OCAK 🔥
Giriş
    282 Mesaj

Çin ilk defa söylemiyor 3-4 defa yasaklacağı söyledi yine yapıyor tabi yersen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakaaaa -- 24 Eylül 2021; 14:54:42 >
  • Binbaşı
    1691 Mesaj

Ben onlarada iyi demiyorum kötünün iyisi deyip sürekli oy aldı şuandada aynı durumu söyleyen insanlar var basbaya 2018den beri bu durum hızlandı kötüleştik evet hayırdan hemen sonra döviz 3.5lardan 7.5 lara fırladı o kötü bu kötü diye diye en kötüsü oluyor milletin haberi yok fabrikalarmı özelleştirilmedi köprülerin geçiş ücret garantisi dış devletleremi söz verilmedi şuan faiz enflasyon döviz ne varsa yüksekte daha kötü ne olabilir tüik verilerinede inanan varmı burda istediği gibi oynanılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ldr1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1466 Mesaj

Yolun açık olsun. Umarım istediğin hayatı yaşarsın.

|
    |
    12 Angry Men kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1441 Mesaj
    iktidar partisi, muhalefetin her bir ferdine, zillet mi demedi, illet mi demedi, terör destekçisi mi demedi, fezlekeler mi hazırlamadı vb. vb. vb. muhalefet hapisle korkutulmaya çalışıyor, adam "muhalefet iktidarı yönlendirir", diyor. ingiltere mi bura?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 24 Eylül 2021; 15:15:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    18852 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bakaaaa

Çin ilk defa söylemiyor 3-4 defa yasaklacağı söyledi yine yapıyor tabi yersen.

Aynen:

https://mobile.twitter.com/el33th4xor/status/1441364061589966856

|
    |
  • Yarbay
    11242 Mesaj

Çok teşekkür ederim. Darısı sizlerin başına inşallah.

|
    |
    mr.yasoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5226 Mesaj

uygun evi bulduğu vakit altın ve dolara yatırdığı para düşmüşte olabilir. bu işler aksinedir. sen ev alacağım diye doları zararına bozdurursun sonra bir artmaya başlar bu sefer dersin ki keşke bekleseydim.

yakın bir zamanda ev alacaksa bence mevduat faizinden bir tık daha yüksek olan özel sektör borçlanma araçları fonuna yatırabilir.

örnek

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=OSD

bir de yeni öğrendiğim çok enresan bir fon var.

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=RPD

|
    |
    elmaarmutportakal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    9681 Mesaj

Hayırlı olsun..

Politika faizi, enflasyon oranı, hamaset edebiyatı, hayali veriler, komik hesaplar, fahis vergiler, verginin vergisi olmayan bir ülkede, hayat çok kolay olmasa da en azından bir sistem ile yürüyen ve emeğinin karşılığı 1 gecede birilerinin zengin olması için kullanılmadığını bilerek güzel bir yaşam dilerim...

|
    |
    12 Angry Men kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj

Uzun süredir yazmıyordum bu günlerin geleceğini daha öncesinde de belirtmiştim. Hiper enflasyon noktasına doğru ilerliyoruz. Bu günleri bildiğim içinde araç,pc,tel, televizyon ne varsa hepsini son 3 yıl içinde yeniledim.

Burada üzüldüğüm en büyük nokta işe yeni başlamış ve başlayacak arkadaşlara oluyor. O deli gibi çalışıp aldıkları maaş ile ne araba ne de başka bir hayal kuramıyorlar sadece geçiniyorlar birikim bile yapamıyorlar bu beni çok üzüyor...

• Yarbay
    10196 Mesaj

bist100 endeksi marttada bu rakamlara gelmiş suan hala aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 24 Eylül 2021; 15:41:42 >
  • Binbaşı
    1239 Mesaj

dinlenip dinlenip çıkıyor namussuz vicdansız zalımın kızı 

|
    |
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj

Şu doğalgaz fiyatları ve 9'lu kur seviyesi ile doğalgaza ve elektriğe gelecek zamları düşünmek bile istemiyorum.

Bu kış çok zor geçecek...

|
    |
  • Yüzbaşı
    262 Mesaj

Kesinlikle katılıyorum benim alım gücüm o %50 lik kesim yüzünden düştü ülke batarsa daha da düşecek ama ben razıyım, ona koyun gibi sorgulamadan oy veren %50 nin (maddi çıkar için oy verenlerin oranını bilemediğimiz için toplam oranı yazdım) aç kalmasını canı gönülden istiyorum. 

|
    |
    fbilker1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5226 Mesaj

tamam işte tam yatırım yapmak için uygun zamanlar.

borsa düştüğünde hisseler alınır deli gibi yükseldiği vakitler değil.

|
    |
    SYLAS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    19 Mesaj

Gram altın fiyatları, 29 Temmuz'dan bu yana ilk kez 500 liranın üzerini test ederken, ons altın ise Fed yönlü baskılanma sürecini sürdürdü. Gram altın fiyatları hem ons hem de dolar/TL'deki hareketlerle kendine yön bulurken, yılın son çeyreğinde altın piyasasında hareketlilik arttı. Yatırımcılar, 'Altın fiyatları düşecek mi yükselecek mi' sorusuna yanıt ararken, A Para'da yayına katılan 3 uzman, hem ons hem de gram altın fiyatları üzerine yorumlar yaptı. Öte yandan İsviçreli dev banka UBS 2021-2022 yılı için altın fiyatları tahmininde bulundu. https://www.sabah.com.tr/galeri/ekonomi/altin-fiyatlari-psikolojik-bandi-kirdi-3-uzmandan-carpici-altin-yorumu-altin-fiyatlari-yukselecek-mi

|
    |

• Binbaşı
    1441 Mesaj

"geçiniyorlar" çok iddialı olmamış mı? makarna-ekmek ile geçinmek.

|
    |
    Space-Dye Vest kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5226 Mesaj

bist100 131 usd ye düşerse alım fırsatı gelmiştir.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/08/57/42/0857428033e17838521e638d71144b7c.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj

Düşüğün düşüğü de vardır unutmayın bunu,

Şimdiki konjonktürde TL varlıklara yatırım oldukça riskli, ağbal'ın görevden alınmasıdan beridir oldukça riskli aslında

Asıl olarak en büyük risk erken seçim kararı alınması olacaktır. Oradan da borsa ve TL büyük dayak yiyecektir.

Erken seçim kararı ile birlikte bütün Popülist uygulamalar yürürlüğe girecek ve zaten bitik olan bütçeye ek yük getirecektir.

Şimdiki bütçe ile 3600 ek gösterge verilmesi falan kaldırmaz bu bütçe, asgari ücrete yüzde 30 zam gibi

bol bol para basarlar o da zaten bize enflasyon ve kur şoku olarak geri dönüyor verdiklerini enflasyon fazlası ile geri alıyor...

|
    |
    ozbey08 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    353 Mesaj

ne diyebilirim kardeşim haklısın...

|
    |
    1234Rambo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    833 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Tamam hocam bu duruma gelmemizdeki payın en büyük sebebi elbette Başkan Erdoğan ve iktidarı. Ancak soruyorum sana, peki Kılıçdaroğlu'nun hiç mi suçu yok? Sizin dediğiniz gibi ülke batıyorsa bunda muhalefetin hiç mi payı yok? Ülkeyi iktidarlar yönetir, ancak muhalefet yönlendirir. Arka planda aslında muhalefetler yönetir. Kılıçdaroğlu ve partisi, hatta beraberindeki dostları yaptığı aciz muhalefetle ülkeyi uçuruma sürüklemiş ve koltuk sevdası uğruna milyonlarca insanın rahat ve özgür yaşamına engel olmuştur. İşte bu yüzden diyoruz ki ilk seçimde ana muhalefet ve destekçilerine bu millet öyle bir tokat atacak ki neye uğradıklarını şaşıracaklar. Zannediyorlar ki Erdoğan yalnız, zannediyorlar ki Erdoğan sahipsiz. Hayır değil, sadece sessizce sandığı bekliyoruz. Tüm dünyaya istikrar ve demokrasi dersi vermek için.

Allahım yarabbim. Bu yazdıklarına sen inanıyormusun cidden yoksa bizi mi oltalıyon.  

Adamlar Ülkenin içine etti bu arkadaş işi muhalefete getirdi.  

Hepten tozuttularr..

Reklamlar
valorant points
valorant vp
takipçi satın al
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.