Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
19 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
235.188
Cevap
1.166
Favori
11.773.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 66926693669466956696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • internetteki komplo teoriside olsa biraz onuda yazıyım dünya la palma nın mega tusunamisine hazılanıyor avrupa abd brezilya kıyıları mega tusunamiyle haritadan silincek söylem o şekilde, adada her geçen gün dahada kötüye gidiyor hat boyunca sismik aktivite devam ediyor lavlar okyanusa ulaştı 700 ev lavlar altında,sonik patlamlar aşırı kirlilik bekleniyor atlantikte,okyanus toksikleniyor allah yardım etsin yoksa işimiz yaş so2 sülfür kirliliği, fransa ispanyayı vurmasına ramak kaldı ilerki haftalarda devam ederse bizide etkiler devamlı puslu bir gökyüzü görücez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Eylül 2021; 17:44:20 >
  • dxy yukarı yardırmaya başladı, çift dip hedefi 96/97 civarları. Keşke gitmese ama bu görüntüyle piyasaları ezebilir YTD

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Yalnız burada akp sağolsun biz zaten son 5 senedir inanılmaz kazık tarifeden ödediğimiz için bizi o kadar etkilemeyecek bu artış

Ocaktan sonra iyi geçirecekler o ayrı.

Follofoş olmanın faydaları mı diyoruz

• cemsinan kullanıcısına yanıt

E yani🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helium tahminim seneye 50 dolar, yatırım tavsiyesi değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redferrari -- 29 Eylül 2021; 18:5:32 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tmcb hedefi son düzlükte 8.84 ortlama tutturmak. Ayar bir kaçarsa yalnız film fena kopabilir.
    Dxy, S400 bunlar hep aleyhe hareketler.
    Tabi birde artacak enflasyon rakamı var, ve buna rağmen daha da düşecek faiz.

Şahap abi cenderede daraldıkca daralıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 29 Eylül 2021; 19:36:22 >
  • Dolar rekorlara doymuyor.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Dolar 9 olursa kimin yüzüne tükürüyoruz🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Atom reaktöründe iki molekül çarpışınca ne olur?

• 2 ölü olur.
    • Ölüler nereden çıktı?
    • Minibüsten....
    • Otobüste de 2 ağır 5 hafif yaralı var.
    • Ama merak edilecek bir şey yok. Can kurtaran yola çıkmış... :))

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥ARZU FİLMyoutube
    Okula Ahmet adında yeni bir öğrenci gelir. Ahmet'in babası, Mahmut Hoca'nın eski bir arkadaşıdır ve Ahmet, babasının vefatından sonra eğitimini sürdürebilmek için Mahmut Hoca'dan yardım ister. Ahmet, Hababam Sınıfı'na verilir ama adı torpilliye çıkar. Hababam'ın aksine çok çalışkan bir öğrenci olan Ahmet, sınıfa uyum sağlamakta zorlanır. Zamanla arkadaşlarına alışsa da, Ahmet'in vazgeçemeyeceği doğruları vardır. https://www.facebook.com/arzufilmofficial https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasofficial/ #arzufilm #hababamsınıfı #kemalsunal #adilenaşit #münirözkul #halitakçatepe #yerlifilm
    https://www.youtube.com/watch?v=wTldVk9gFh4&ab_channel=ARZUF%C4%B0LM

Yazdıklarını okuyunca. Aklıma bu video geldi bir an :)

• Bu konuya en son yazdığımda bir müddet trade ve shortlama işlerini bırakıp döviz alıp unutacağımı yazmıştım. Şuan dolar 9 oldu diyebiliriz, lakin ben hala short ve trade işlerini yapmaya sıcak bakmıyorum.

• 8.93 yok mu arttıran. Dolar globalde coştu

• Keremcan ekime kaldı 1 gün.. Noldu senin düşecek teorisi..

Bu sefer kesin gidiyorsen demi yüzsüzlük yapıp durmazsin herhalde buralarda.. Yani normal bir insan öyle yaparfi

Ama sanırım sen düşerse ekime düşmezse kasıma deyip saçmalamaya ve hayal dünyasında yaşamaya devam edeceksin...

• abd ile ipler atılmış yaptırımın eli kulağında ne düşmesi allah aşkına medyum değilim geleceği gören kürem yok.

onu zaten abd ile ilişkiler diye 30 defa not düşmüşümdür ama o kısmı okumak işine gelmemiştir tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Eylül 2021; 20:50:1 >
  • Mesajı görmüyorum ama kesin bir kılıf uydurup kıvırdı demi keremcan 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Git 4 paket tuvalete kağıdı al bak acayip prim yapıyor..

Boşuna vakit kaybetme hayallerle. 62 tl kampanya var hazır. Koş...

Boşver doları ekonomiyi anlamiyon bu işlerden zorlama...

• svs S kullanıcısına yanıt

el palma olayı ciddi yalnız fransa ve ispanyanın tarımına mıççağı kesin so2 zehir tepelerinde,okyanus çevreside leş gibi toksik olucak turizimleride biter ..

videoyu izleyince ciddiyetini anlarsınız aten :))

Último hora! canal 24 horas del volcán de la isla de La Palma - YouTube

tabi o mega tusunami boyutu sadece öngörü boyutunda ha olurmu ihtimali var.

• Şimdi Şahap abi haklı. Dolar globalde dgeer kazandı adam ne yapsın. Wallahi şanssız..
    11 tane alakasız topçu trnasfer edip şampiyon yap bakayım takımı denen Erol bulut gibi oldu adam..
    Başkan bastırıyor faiz indir. Seyirci haydi gol gol diye bağırıyor faiz istiyor..
    Wllahi zor bu adamın işi. Çekilecek dert degil

Türkiye de en zor iş kesinlikle mb başkanı olmak :)

• kerimcem K kullanıcısına yanıt

Güzel hatırın için baktım.

Bizim sanki sıkıntılarımız daha büyük gibi geliyor bana. Onlar merak etme bir şekilde bulur yine bir çözüm...

Biz hiçbir şeyin çözümünü bulamayız...

• quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

akp doları düşürcek bekleyin görün ha belki bu uzun sürebilir ortalık karışık çünkü onu kestirmek zorda ekim kasım gibi görüşürüz .

Nooldu len kripto hani düşüyordu? Keroya uyan yayan kalır. Bir halt bildiğin yok sallayıp duruyorsun.

• acquiles kullanıcısına yanıt

Hocam ayrılan zaten güle oynaya gidiyor. :)

Eli kulağındadır bu başkanda gidecek. 3 ay geçti herhalde göreve başlayalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: svs

Güzel hatırın için baktım.

Bizim sanki sıkıntılarımız daha büyük gibi geliyor bana. Onlar merak etme bir şekilde bulur yine bir çözüm...

Biz hiçbir şeyin çözümünü bulamayız...

yooo rte akp gitsin yerine gelen yine beyaz saray kıblemiz desin kısmi düzelmesi 3 ayı bulmaz,senin sorunun kayan eksenin avrasyaya yönelmen emieri olmaktan çıkmana verilen ceza puanı.

suriyeyi ypg abd ye teslim et.

s400 ü çöpe at..

silivri tam kadro boşalt.

kürt güzellmesi yap.

akdeniz libya ne işimiz var orda burda de her yerden çık.

ay derdiniz iphone para refah olsun anında görüntü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Eylül 2021; 20:56:19 >
  • 
Sayfa: önceki 66926693669466956696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.