Şimdi Ara

🔥 Dolar 12,37 - Euro 14,06 - Altın 715 | 27 KASIM 🔥

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 92 Misafir (55 Mobil) - 40 Masaüstü57 Mobil2 Android
5 sn
148.954
Cevap
911
Favori
7.478.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 8 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 7090
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1593
  • Ortalama Mesaj Aralığı 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 20
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1249
  • Favoriye Eklediklerim 919
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • acquiles (6848 mesaj) MRT_ (4293 mesaj) M3lank0lik (2949 mesaj) M4M00D (2760 mesaj) Hayatı Tespih Yapan Adam (2727 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (84501 mesaj) Mobil (51402 mesaj) Tablet (3328 mesaj) Mini (16146 mesaj) Uygulama (5182 mesaj) (420 mesaj) (1868 mesaj)
  • @
1032 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Finans Forumları >> Yatırım Araçları >> 🔥 Dolar 12,37 - Euro 14,06 - Altın 715 | 27 KASIM 🔥
Giriş
    18733 Mesaj
    Bizimkiler çıkıp "biz dolar olarak sadece Avustralya Dolarını (4 lira) tanırız" deseler şaşmamak lazım bu saatten sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    9512 Mesaj

O yüksek.
    Zimbabwe Doları var daha uygun

Türk lirası tam 58 Zimbabwe dollai

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 27 Şubat 2020; 13:58:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    18733 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: acquiles

O yüksek.
    Zimbabwe Doları var daha uygun

Türk lirası tam 58 Zimbabwe dollai
    O birden biraz fazla göze batar ama olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    396 Mesaj
    Fitch/Winslow: Faizlerin çok düşmesi TL için ek baskı oluşturabilir
    https://www.bloomberght.com/fitchwinslow-faizlerin-cok-dusmesi-tl-icin-ek-baski-olusturabilir-2247604

Virus, Savas, kotu ekonomi, boyle bir zamanda negatif faiz verirsen piston asagi iner.
  • Yarbay
    2341 Mesaj
    Biraz gram aldık bakalım iyimi ettik kötümü

• Yarbay
    10695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Fitch/Winslow: Faizlerin çok düşmesi TL için ek baskı oluşturabilir
    https://www.bloomberght.com/fitchwinslow-faizlerin-cok-dusmesi-tl-icin-ek-baski-olusturabilir-2247604

Virus, Savas, kotu ekonomi, boyle bir zamanda negatif faiz verirsen piston asagi iner.
    FED'in de faiz düşüreceği konuşuluyor yalnız.
  • Çavuş
    97 Mesaj

Kaçtan aldınız?

|
    |
    RaymonD7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    396 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ali_ihsan21

FED'in de faiz düşüreceği konuşuluyor yalnız.

Alıntıları Göster
    ABD savasta mi ? ABD`nin Iki ulkede savas gibi bir durumu var mi ? Yok... Ustelik rezerv para... Bu savas meselesi cozulmeden faiz indirilmemeliydi.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    450 Mesaj
    O kadar çok altın konuşuluyor ki... her yerde altın konuşuluyor. 330 dan aldı arkadaşlarım. Kimsenin yatırımına yorum yapmam genelde ama güzel kardeşim sen treni kaçırmışsın, bırak o tren biraz durakta soluklansın öyle altınını al. Bitcoine ben 6 binden girdim, 20 binde herkes bitcoinden konuşuyordu. O kadar ahmaklık ettim ki ana paraya geri döndüm.

Dolar da çıkıyor ons da. Olumsuz gelişmeler biterse altından zarar edenler olabilir.

Uzun vadeli girenlere lafım yok. Uzun vadeli en iyi yatırım aracı olduğunu çoktan ortaya koydu.

Kendimi iyi bir yatırımcı görmem söylediklerim yanlış anlaşılmasın. Yatırım tavsiyesi değildir
  • Yarbay
    10695 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mitrovic

O kadar çok altın konuşuluyor ki... her yerde altın konuşuluyor. 330 dan aldı arkadaşlarım. Kimsenin yatırımına yorum yapmam genelde ama güzel kardeşim sen treni kaçırmışsın, bırak o tren biraz durakta soluklansın öyle altınını al. Bitcoine ben 6 binden girdim, 20 binde herkes bitcoinden konuşuyordu. O kadar ahmaklık ettim ki ana paraya geri döndüm.

Dolar da çıkıyor ons da. Olumsuz gelişmeler biterse altından zarar edenler olabilir.

Uzun vadeli girenlere lafım yok. Uzun vadeli en iyi yatırım aracı olduğunu çoktan ortaya koydu.

Kendimi iyi bir yatırımcı görmem söylediklerim yanlış anlaşılmasın. Yatırım tavsiyesi değildir
    Burada veya youtube'da birisiyle konuşuyordum İran-ABD gerginliği olduğu gün tam İran misilleme yaptığı gün almıştı 309'dan 300'e çekilince aklını yitiriyordu "satma yükselir" dedikçe daha düşer deyip panikliyordu. İddiaya girerim yine 330 flana civarı tavandan almış niye yükselmiyor diye çıldırıyordur.

Almak için tavanı satmak için dip yolu gözlüyorlar.
    |
    |

• Yarbay
    9512 Mesaj

Bu gün çıkıp "1 Türk lirası tam 58 Zimbabwe Doları, bugünleri de gördük nereden nereye geldik bu bir başarıdır..." Şeklinde bir açıklama yi binlerce ayakta alkışlayacak kişi mevcut

|
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2341 Mesaj

26 dan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 27 Şubat 2020; 15:48:13 >
    |
    |
    NobodysPerfect kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9512 Mesaj
    borsada kayıp %3 ü aştı
    dolarda 6.15 lere gerilerken tekrar 6.16lara çıktı..şu ortamda yukarı trend gün içinde zorlanan ama geçilmene 6.1776 direncini takip etmekte fayda var..
    ortam pek olumlu değil virüs işi fana karıştırdı.
    dün 1626$ a kadar gerileyen altın tekrar 1653$ seviyesinde..1687$ görmüştük 24 subatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acquiles -- 27 Şubat 2020; 16:20:36 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    422 Mesaj
    Forumda en sık girdiğim konulardan birisi burasıdır. Bazı arkadaşlar bu konuya dolar-altın yükseldiğinde gelir yüksek rakamlardan alır ve nispeten düşük kar yada zarar ederler.
    Bu piyasalar bana göre, daha ziyade 6 aylık gibi dönemlik kırılganlık gösteriyor eğer düşükten toplanırsa bu tarz hızlı hareketlerde tepe noktada satamasanız bile yüksek karlar bırakıyor.
    Bu konudaki yorum sayısı hızı yoğunlaştıgında almak için değil satmak için uygun zaman gibi geliyor bana.
  • Yarbay
    9512 Mesaj

Normal bir süreçte olsak evet doğru bir yaklaşım.
    Fakat bi taraf ne olacağı büyük soru işareti olan virüs konusu (ki ülkemizdeki insanlar çooook hafife alıyor) diğer tarafta giderek Arap saçına dönen Suriye konusu..

Şu ortamda, ne nasıl olur diye kestirmek zor açıkçası

|
    |
    tembelreis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    9512 Mesaj

1776 kırılmak üzere. Takip

|
    |
    smasher3670 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

26 dan
    Anladım, peki alım yapmak için hangi bankayı kullanıyorsunuz, ve makas aralığı ne kadar bilgi verebilir misiniz acaba?

• Yüzbaşı
    450 Mesaj
    Euro güzel arttı. Kenarda Euro tutuyordum bir miktar. Yazın daha da artacağını düşünüyorum.

Bu arada brent petrolün fiyatı da cazip geldi. Bir miktar da fon aldım. Daha da düşer mi bilmiyorum ama teknik analiz de alım fırsatı veriyor.

YTD.
    |
    |
  • Yarbay
    26744 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

dax, dji ekim seviyesine kadar düştüler, bist hala çok primli. bovespa -7% yaptı dün bist ne zaman yapacak bakalım.
    bir bovespa olamadık ama yaklaştı devamı da gelecektir, dünya borsalarında kayıplar her geçen gün artıyor.

"BIST-100 GÜNÜ YÜZDE 4,13 DÜŞÜŞLE 110 BİN 418 PUANDAN TAMAMLADI"
  • Yarbay
    2341 Mesaj

Yapıkredi ile çalıştığımdan dolayı oradan alıyorum.

Şuan böyle

|
    |
    NobodysPerfect kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
vp satın al
valorant points
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,646
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.