Şimdi Ara

Dolandırıldım ve kişiyi şikayet edicem ! Mücahit Ferhat Gürler denen şahıs (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
324
Cevap
5
Favori
39.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
102 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Memleket dolandırıcı kaynıyor maşallah siyasetçisinden esnafına,gencinden yaşlısına hırsızdan geçilmiyor.
  • Bence o kişi simavda değildir. Sahte kimliktir. Ben bu olaylara çok rastladım. Adam gidilemeyecek yada tanıdık bulunmayacak yerleri yazıyor mesela batmanın köyü, yada ardahanın köyü.
    Ben Konya bozkırda monster abra a5 v13.1 görmüştüm 2700 tlye. Bozkır 80 km bana. Adama dedim yeriniz nerde gelip alacağım diye. Karakolun yanında diyor. Karakolun sağında solunda bilgisayarcı yok. Yani klasik yöntem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxgan -- 23 Haziran 2021; 11:23:37 >
  • Rammercan R kullanıcısına yanıt
    sen kimsin ki ? milletin kapısına polis yolluyorsun savcı mısın sen ? sen karakola şikayet edeceksin onlarda görevli savcıya bildirecekler savcı uygun görürse polisler gider
  • mertcan y kullanıcısına yanıt
    Zaten hadi gidin demicem o sekilfe yollayacam kardes ?

• oxgan kullanıcısına yanıt
    Bune kardes boyle ck rahat hirsizlik yapilir sende yaparsjn bende ceza yoksa ne guzel oh

• Rammercan R kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oxgan -- 23 Haziran 2021; 11:25:5 >
  • Hocam o iş için artık geç mi bilmiyorum ama dolandırıldıktan sonra bankaya ulaşıp parasını geri alanlar vardı bi dene istersen, çok geçmiş olsun
  • Dolandırıcılığın cezası mı varmış?
  • dolandirildin ise en rahat ibandan bulursun kimlik genelde sahte oluyor telefonda açık hat internetede açik hattan girdiği için bulunması zor ip sürekli değişiyor

• Darkeita kullanıcısına yanıt
    Sağolasın kardeşim

• verdiği her bilgi yalan olabilir, Kütahyada yaşadığı, öğrenci olduğu, hatta resimlerdeki Türk bayrağı tutan kişinin olup olmadığı
  • WarSaw kullanıcısına yanıt
    Hepsi yalan olabilir ama iban nosu olamaz iban nosu ve ismi ayni olmazsa para gonderilmez o isme ait iban nosu var ve iban nosuna sahip kisininde bir tcsi var

• Kardeş dm den ulaşırmısın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fofer kullanıcısına yanıt
    Merhaba ben de sahibinden üzerinden büyük bir miktar dolandırıldım hemen savciliğa gidip delillerle birlikte nitelikli dolandiriclik suçuyla şikayette bulundum 10 ay oldu neredeyse hiç bir ses seda yok Ankara etimesguttan çekmis parayi 10 aydir tarafıma mahkeme tarafından bildirim yapilmamasi normal midir? Az para değil çünkü kaybettiğim para ve kendi paramın bana iade edilmesini istiyorum.. sizin süreç ne kadarda sonuçlandi acaba?

Dolandıran adam ne engelledi beni ne mesajlara cevap vermemezlik yapti gayet rahat her zaman uzlaşılıyor ulastigimda ise yatırılacağım deyip geçiştiriyor sosyal medya adresi bile aktif 4500 takipçisi var... şimdi ben bu adami hukuki yönde işlemler bitene kadar ifşalasam bana özel hayattan dava açabilir mi? ben paramın geri verilmesi için ses duyurucu bir ifşa konusu açmak istiyorum... bu konuda yardımınız olabilir mi tarafıma?

hürmetler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-37F4B34B4 -- 3 Aralık 2019; 16:40:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef takipsizlikle sonuçlanacak bir dava dosyası daha soğuk mahkeme koridorlarında dolaşacak

• adaletimizin mülkü temelidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-37F4B34B4

Merhaba ben de sahibinden üzerinden büyük bir miktar dolandırıldım hemen savciliğa gidip delillerle birlikte nitelikli dolandiriclik suçuyla şikayette bulundum 10 ay oldu neredeyse hiç bir ses seda yok Ankara etimesguttan çekmis parayi 10 aydir tarafıma mahkeme tarafından bildirim yapilmamasi normal midir? Az para değil çünkü kaybettiğim para ve kendi paramın bana iade edilmesini istiyorum.. sizin süreç ne kadarda sonuçlandi acaba?

Dolandıran adam ne engelledi beni ne mesajlara cevap vermemezlik yapti gayet rahat her zaman uzlaşılıyor ulastigimda ise yatırılacağım deyip geçiştiriyor sosyal medya adresi bile aktif 4500 takipçisi var... şimdi ben bu adami hukuki yönde işlemler bitene kadar ifşalasam bana özel hayattan dava açabilir mi? ben paramın geri verilmesi için ses duyurucu bir ifşa konusu açmak istiyorum... bu konuda yardımınız olabilir mi tarafıma?

hürmetler
    ne kadarın gitti kanka
  • Sen polisten ve bankandan o iban no dan her türlü bilgisine ulaşsınlar illaki bu adam gidip parayı çekicek ve çekmiştirde hangi atmden çekmiş nerede vs ciddi bir şekilde araştırsınlar talepte bulun savcılığa dilekçe yaz.İlk önce bankana gidip bu durumu anlat onlar seni yönlendirsinler.Artık adalete bırakıcan umarım adaletimiz yerini bulur bu gibi insanlar Allahada inanmaz peygamberede bunların yatıcak yeri yok bunlara insan diyemezsin kim bilir sen o parayı biriktirmek almak için neler yaptın ALLAH senin yanında duanı eksik etme umarım en yakın zamanda parana kavuşur o şeref yoksunu kişi adaletin karşısında hesabı verir.İyi akşamlar.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.