Şimdi Ara

Dolandirildim - Nasil oldu, sizin de basiniza gelmemesi icin dikkat etmeniz gerekenler (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
8
Favori
13.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
84 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aref6

Böyle pahalı şeyler için otobüse biner giderim

Bundan önce hep öyle yapmıştım. Şehirler arası yol gidip elden aldığım da oldu.

Ama Iğdır'a 36 saat yol gidilir mi, gitsen adam orda çıkmadı (ki değil de) geri kös kös gelirsin. Akilsiz basın cezasını ayaklar çekmiş olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sametkck kullanıcısına yanıt
    Hocam valla o kadar para gideceğine benim 4 günüm gitsin millet çalışıp para kazanmak için il dışında ailesinden uzakta çalışanlar var. Geçmiş olsun yeniden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: penguin

15.000 lirayı önemsemeyecek kadar zenginsen, 3'ü 5'i düşünmeden keşke güvenilir bir teknoloji mağazasından sıfırını alsaymışsın. Tekrar geçmiş olsun.

Türkiye'de satılmıyor istediğim model/konfigurasyon. Yurtdisindan getirmeye kalksam 17 18 bine mal oluyor.Ki planım da öyleydi. Türkiye'de olsa 20 bin de veririm yani.

Ha diyeceksin bu da yurtdisi değil (vatan'dan alınmış güya) evet ama resimlerde US klavye görünce sazan gibi atladım işte. Gökte aradığını yerde bulmuş gibi oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Emre Tuna Mirliva

1500 avroya sıfır razer blade alır keyfime bakarım kardeşim sen hangi kafayla yolladın parayı?

Nereden alınıyormuş? Newegg?

Gerçekten soruyorum.

• Cok guzel bir soz var “ ben beni dolandırmak isteyenleri dolandırdım “

Yıl olmus 2020 hala piyasanın cook altinda ilanlara inanip alanlar var. Arkadas sarı sitede ikinci eller sıfirdan daha pahali sen nasil cok daha ucuzuna inanip aldin.

• Oooooh iyi olmuş. Şu satırları yazan adama iyi olmuş demekten oh çekmekten başka hiç bir şey denmez. İkide bir olayı dine bağlamalar bilmemneler. Yok tesettür yok türban. Mali eline almadan niye para gonderiyosun aslan parçası. Kaç defa daha dolandirilmasi lazım bu insanların akillanmak için.

• Geçmiş olsun.

1700 Tl lik ekran kartı alırken bile gidip elden teslim alırken sizin 15000 TL lik ürünü şartsız koşulsuz ödeme göndermenizi anlayamadım.

Umarım başka alış verişlerinizde daha dikkatli olursunuz.

• Kusura bakmayin bilmedigim icin soruyorum bu ara cok goruyorumda get acmak nedir ne ise yarar alan kisi icin avantaji satan kisi icin dez avantaji nedir ve son olarak nasil acilir.

• burakdc B kullanıcısına yanıt
    Güvenli e-Ticaret demek hocam paranız sahibinden de güvence altında oluyor ürünü sen teslim alıp onay verdiginde satıcı hesabına aktarılıyor

• Bu arkadaş nezdinde demiyorum ama; Türkiye de haberlere çıkan, büyük vurgun yapılarak dolandirilan her olayın altından "ava giderken avlanan" insanlarin dolandirma hikayesi çıkar.

Sülün Osman hikayesini tarihte araştırın. Türk filmlerine konu olan gelmiş geçmiş en büyük dolandırıcı.

Ben hayatım boyunca beni dolandırmaya kalkışmamış tek bir kişiyi dolandırmadım. Sülün Osman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 2 Kasım 2020; 23:34:48 >
  • tersosmos kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: sametkck

Türkiye'de satılmıyor istediğim model/konfigurasyon. Yurtdisindan getirmeye kalksam 17 18 bine mal oluyor.Ki planım da öyleydi. Türkiye'de olsa 20 bin de veririm yani.

Ha diyeceksin bu da yurtdisi değil (vatan'dan alınmış güya) evet ama resimlerde US klavye görünce sazan gibi atladım işte. Gökte aradığını yerde bulmuş gibi oluyor.

Alıntıları Göster

Anlıyorum, bir anlık boşluğuna gelmiş. Bazı arkadaşlarında dediği gibi dava aç. Er ya da geç sonuç alabileceğini düşünüyorum. En azından dolandırıcının yanına bırakmamış olursun. Biraz kağıt kürek ve devlet daireleriyle işin olacak ama artık başa gelmiş, üşenme bence. Herkes boş verirse, meydan bu dolandırıcılara kalır.

• Dolandırılmışsın ama hala ‘’cool’’sun tebrikler...

• quote:

Orijinalden alıntı: penguin

Anlıyorum, bir anlık boşluğuna gelmiş. Bazı arkadaşlarında dediği gibi dava aç. Er ya da geç sonuç alabileceğini düşünüyorum. En azından dolandırıcının yanına bırakmamış olursun. Biraz kağıt kürek ve devlet daireleriyle işin olacak ama artık başa gelmiş, üşenme bence. Herkes boş verirse, meydan bu dolandırıcılara kalır.

Alıntıları Göster

Suc duyurusunda bulundum bugun. Arkasina dustum

• quote:

Orijinalden alıntı: circumciser

Dolandırılmışsın ama hala ‘’cool’’sun tebrikler...

Para belki bana geri doner (sanmiyorum) ama arkasindan aglamanin bir manasi yok, giden gitmis. Adamin yanina kalmasin yeter ki.

• tersosmos kullanıcısına yanıt

Neden kimse get açmıyor tahminimiz varmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: sametkck

Suc duyurusunda bulundum bugun. Arkasina dustum

Alıntıları Göster

İyi olmuş, 15 bin lira deyince benim içim yanıyor. Az değil. Umarım yakın zamanda paranı geri alırsın, hırsız da ait olduğu yere girer.

• burakdc B kullanıcısına yanıt

Nasıl açılır bilmiyorum ben alıcıyım. Güvenli E Ticaret(get). Ürünü satın alırsın, Para sahibinden.coma gider. Satıcı ürünü kargolar. Ürün eline ulaşır. Önay verirsin, para satıcıya geçer. Sahibinden.com komisyon alır. Olay bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: algoritma

Geçmiş olsun.

1700 Tl lik ekran kartı alırken bile gidip elden teslim alırken sizin 15000 TL lik ürünü şartsız koşulsuz ödeme göndermenizi anlayamadım.

Umarım başka alış verişlerinizde daha dikkatli olursunuz.

Ben de anlayamadim. Donup bakinca kafalari yiyorsun malligi gordukce ama olunca oluyor.

Umudum o yonde.

Ama iyi niyetli dusunurken karsidaki seni kandirmaya niyetliyse 1-0 yenik basliyorsun duruma.

Dunya toz pembe degilmis tecrube etmis oldum.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.