Şimdi Ara

Dolandırıldım dolandırıcı dolandırmaya devam ediyor yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.sahibinden.com/arama?userId=26517653&hasSecureTrade=false#/
    Adama 300tl yolladım sesi guzeldi guven vericiydi cokta iyi konusuyodu bana urunu gondermedi telefona cevap vermiyo size vermesi icin sahibinde.com hesabınızdan mesaj atmanız gerekiyo simdi ise ürün satmaya devam ediyor karakola gittim ifade verdim paramı geri istiyorum ne yapmam gerek numaratespit vsvs sahibinden.com sitesj bu konuda hicbirsey yapmıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hesap001

https://www.sahibinden.com/arama?userId=26517653&hasSecureTrade=false#/
    Adama 300tl yolladım sesi guzeldi guven vericiydi cokta iyi konusuyodu bana urunu gondermedi telefona cevap vermiyo size vermesi icin sahibinde.com hesabınızdan mesaj atmanız gerekiyo simdi ise ürün satmaya devam ediyor karakola gittim ifade verdim paramı geri istiyorum ne yapmam gerek numaratespit vsvs sahibinden.com sitesj bu konuda hicbirsey yapmıyo

Şimdi anlatıcaklarım gerçek bende diğer herkes gibi bu dolandırıcılardan para geri alınmaz diye biliyordum ki bu olayı dinleyene kadar kuzenim aracılığı ile bir arkadaşla tanıştım konuştuk böyle bir olay yaşamış anlattı 100 TL kaptırmış ama peşini bırakmamış ağır ceza mahkemesine gitmiş dava açmış adamı bulmuşlar araya ailesi girmiş ve 1500 TL alarak davadan vazgeçmiş ve avukatı ona az almışsın normalde sonuna kadar gitsen en az 3000 küsür alırsın demiş adam 1500 aldığına pişman yani bunu herkese diyorum bırakmayın peşini bu adamlar böyle bir kaç kişiyi dolandırsa baksalar ki kimse dava açmıyor devam ederler tekrardan çok geçmiş olsun.

• Oyle yapayım hafta sonu gidicem bakalım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kez duydum bu yöntemi.. Başımıza gelirse deneriz artık
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.