Şimdi Ara

Dolandırıcılara dikkat edin. (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
4.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bunlar teşkilat ama galiba
    Başları bu vali
    Ankaragücü hesabıyla birlikte mezarlığa gitmişti ikisinin hesabı
    Tiryakipaşa fln sorsan forumda fln çok düzgün konuşurlar ama işte
    Nereden bileceksin
    Ama buradan herşeyi yazıcam mahkeme süreciyle ilgili
    Yeni deliller de verdi kendisi az önce bana sağolsun :)
    Kabul etti herşeyi
    Pzartesi mahkeme kağıdını buradan paylaşırım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bu elemana başka para gönderip mağdur olan varsa ulaşsın bana birlikte ilerleyelim daha iyi olur tek sefer de bütün hepsinden suçlansın eleman

Vali
    Boysofriver
    Tiryakihasanpasa
    Ankaragucu

Bu tayfaya dikkat edin

• Oyuncu 99 O kullanıcısına yanıt

Aynen bu numaraya özellikle dikkat edin. 1-2 arkadaşa da aynı numrayı çekmiş. Nedense bu elemanın paraları bir türlü karşı tarafa ulaşmıyor :)

• constantine_1907

bu nickten ve

+44 7882 521653 bu numaradan gelen mesejlara da itibar etmeyin.

kendisi bu malum yiğit denen dolandırıcı çünkü. hep aynı numarayı yapıyor, yok yurt dışından para göndercem falan filan (tabi yalan)

kullandığı argüman da yurt dışından gelen paraların 1-2 günü bulması ve bu arada öyle yada böyle hesabı bir şekilde sizden isteyip üstüne yatıyor.

birisi size yurt dışından para atcaksa 30 dk sürmez, bunu herkes bilir. o yüzden bu tür hareketlere dikkat edin :)

• kingblue

costantine_1907

dapdapduket

ARKADAŞLAR BUNLAR AYNI ADAMLAR. İSİMİNİDE SÖYLEYEYİM SONRA SIKINTI OLMASIN TAHMİN ETMENİZ ZOR DEĞİL.

MUHAMMET YİĞİT KILIÇ

bu hesaplardan yazılanlara çizilenlere inanmayın kendi suçlarını başkalarının üstüne atmakta ustadır dikkat edin.

• Ne saçmalıyorsun sen be. Ben yıllardır bu platformdayım. Her fırsatta da bu dolandırıcı sahtekarları da ifşa edenlerdenim.

Bir kişi bile benimle ilgili böyle birşeyi idda edemez, idda edecekse de ıspat edecek. Etmeyecekse de edilen lafın altında kalır. Ağır gelir kaldıramazsınız.

Tanımadığınız kişilere boşu boşuna iftira atmayın.

• Bunu ispatlamak zor ama sen olmadığını ispatlarsan daha iyi olur. Ama ben bundan eminim bu platformda o dolandırıcıyla ilgili ne yazmışsın merak ediyorum. İfşa edeceğim bi kaç hesap daha var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kingblue K kullanıcısına yanıt

Hani mahkeme kağıtları. Bırak artık şu işleri koskoca adamsın git bi işe gir elin ekmek tutsun.

• Vali gelmis
    Hepsini paylaşıcam merak etme
    O valinin eline de geçsin mahkeme kağıdı görüşücez endişeye mahal yok,

Adam kendiai whatsappdan kabul etti yazdı yazacağını zaten sıkıntı yok, sonradan da mesajı silip asıl yüzünü gösterdi. Eline avcuna bulaştı yani

Beni dolandıran kişi nazımdır
    Oyun ve forum nicki vaLi eski boysofriver
    Sakaryada yaşar
    O 5 yıllık dosyasını da bu dolandırıcılıkla patlatacak
    Göreceğizzzzzzz

Yiğit felan değil yani dolandıran

Nazım uzun

• kingblue K kullanıcısına yanıt

Yiğit değil evet çünkü muhammet yiğit kılıç sensin. Tabi tabi. Paylaş hadi yiğit pazartesi dedin bugün çarşamba hadi paylaş görsün millet.

• Ha yiğit azcık isminin hakkını verde mertçe ben milleti dolandırıyorum de. Sizde kanmayın arkadaş şu adama. Tatlı dille milleti kandırıyor en çok da şu tucanadaki zavallılara zamanında çok acımıştım. Adamlara neler neler yapmış duyumlarını aldık.

• Beni o şerefsizlerle bir tutma, ben en az 10-12 yıldır bu nickle bu platformdayım. Sen daha donanımhaber ne bilmeden ben burda yazıyordum.

Haa sen kimsin o da meçhul ya gerçi. Ha çok merak ediyorsan kim olduğumu özelden numaranı at görüşelim. Senin de kim olduğun belli olsun benim de.

Zor şey değil ıspat benden yana. Ama sen bu söylediklerini ıspatlamazsan yazımın 3. kelimesinin içine giriyorsun bilesin.

• Ayıp amabenim yorumumu neden kaldırıyorsunuz. Bu dolandırıcının yazısı duruyor gerçekleri yazdım diye mi? Kardeş sen bana şerefsiz diyecek en son adamsın. Ki az önce noktadan önce kullandığım kelime sana değil üstüne alınmı çünkü değilsin.

• Dolandırıcılara dikkat

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.