Şimdi Ara

Dolandırıcı ifşa hakan akbaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
3
Favori
6.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 22
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 19 saat 1 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Sorter47 (4 mesaj) fofer (4 mesaj) perSNN (3 mesaj) yokusasagi (3 mesaj) Fortune 4 (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (16 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
114 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Dolandırıcı ifşa hakan akbaş
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3181 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Tekrar ifşa etmekte fayda var. Mart ayından beri ifşa ediyoruz ama hala kanan insanlar var. Ve bu adam arsızca gidip sağda solda milleti dolandiriyor hala.. Dolandirmaya platformu genellikle facebook grupları. Nasıl dolandiriyor peki gerçek 3 4 satış yapıyor dolandirmadan. Onlara teşekkür mesajları yazdırıyor. Sonra 3 5 de fake hesaptan yazıyor. Bunları görenleri oltaya alıyor bu şekilde. Forumdan x_seller vardı diğer adıyla hasan bahar, onu bile dolandirmis hem 3 5 cihaz değil toptan şekilde. Bu aşağıda yazılan post ta ona ait.

MEŞHUR DOLANDIRICI HAKAN AKBAS mevzusunu başka gruplarda ve sayfalarda paylaşınız çünkü hala dolandırmaya devam ediyor, en son Konya dan bir arkadaşa 30.000tl takmış durumda.

KIRŞEHİR adresi ifşa olduğu için MERSİN/EERDEMLİ' ye kayınbabasının evine kaçmış vaziyette.

Kendisine sorsanız kimseyi dolandırmadı çünkü ödeyecek hala bizim taa Ocak ayımı neydi 9300 e çöktü ama yakalasan ödeyecem diyor :) sorun ödemek değil, biz yarın Allah korusun başımıza birşey gelir milletin parası üzerimizde kalır diye düşünerek yaşarız.

Neyse, böyle yavaş yavaş ifşa ola ola, savcılık şikayetleri yapıla yapıla kucağa düşeceksin.

Gruplarda duyurunuz, 10 kişiye takıp 3 kişinin siparişini yollayıp o 3 kişiye de teşekkür ilanı açtırıyor, hatta fake hesapta tel almış gibi buna teşekkür ediyor yeni avlar için

Gruplarda paylaşınız:

Hakan Akbas 0552 342 2840
    Coşkun Akbaş 0542 433 39 24

Kullanılan iban:
    COŞKUN AKBAŞ
    TR790020500009581869600001

Gbt bilgileri:
    Dolandırıcılıktan çok sayıda kaydı var ve yakalamasída var

Coşkun akbaş
    0552 342 28 40
    Bahçeli evler mh. Kırşehir/Merkez
    Nene hatun CAD. No:30 Kırşehir merkez

Son konumu:
    Mersin/Erdemli kayınbabasının evi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kimse dava etmedi mi bunu? ben 300 lira için karı koca dolandırıcılık yapan iki kişiye 4'er yıl hapis aldırdım.
    bilip bilmeden böyle sallıyorsunuz ya hastayım şuna karı koca onlarca dolandırıcılık yapıyorlar paranin miktarına bakmayıp üşenmeyip dava ediyorum. mesele 300 lira meselesi değil insanları ufak ufak miktarlarda dolandırıp yanlarına kalacağını düşünmeleri.
    Hocam sen yorumlara takma. Bunlar senin salladığını düşünüyor ama cmk dan haberleri yok. Google gibi bir nimetten araştırmaya bile üşenip kendilerini komik duruma düşürüyorlar. Bunlara kalırsa 100 TL para değil ve bunun için kimse ceza almıyor. Cmk 158/1.f bilişim sistemleri kullanılmak suretiyle nitelikli dolandırıcılık. 4-12 yıl arası ceza ve elde edilen menfaatin iki katından az olmamak suretiyle adli para cezası var. Eleştiren arkadaşlar siz hakkınızı aramayı bilmiyorsanız, hukuk bilen ve hakkını arayan kişilere bok atmayın. Tabi çok bilmiş arkadaşlar şimdi gelip kimse ceza almıyor falan filan der. Tamam bazen hukuk istediğimiz gibi işlemiyor olabilir ama özellikle bu konuda emin olun hak eden hak ettiği cezayı alıyor. Suçu sürekli yargı sistemine atmak yerine, zaten şikayet etsem de bir şey olmaz demek yerine araştırın sorun şikayet edin zaten bu tür dolandırıcılık olayları da azalacaktır.
    Bende bu forumdan bir veled-i zinaya, 150 lira için 2 yıl hapis cezası verdirttim.
    Peşini bırakmayacaksınız.
  • Yüzbaşı
    416 Mesaj
    kimse dava etmedi mi bunu? ben 300 lira için karı koca dolandırıcılık yapan iki kişiye 4'er yıl hapis aldırdım.

olayı çözmek biraz zaman alıyor…

adam yüzbin sınırında
    seninki 300 tl ,300 tl için 4 yıl az
    50 tl falan olsaydı ömürboyu
    ekmek olsaydı idamdı.
    |
    |
    Sorter47 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

bilip bilmeden böyle sallıyorsunuz ya hastayım şuna karı koca onlarca dolandırıcılık yapıyorlar paranin miktarına bakmayıp üşenmeyip dava ediyorum. mesele 300 lira meselesi değil insanları ufak ufak miktarlarda dolandırıp yanlarına kalacağını düşünmeleri.

Sarsuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    Sahtekarla tamahkar kolay anlaşır da ondan böyle insanlar adı çıksa da avlanmaya devam ediyor.

|
    |

At yalanı seveyim inananı.
    Adam öldürmek 6 ay bu ülkede.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    581 Mesaj

salla kazanda bugün :D

|
    |
  • Yarbay
    2360 Mesaj
    adamın bilgilerini paylaşmak dolandırmaktan daha büyük suç...
    |
    |
    Ps4 oyun alışverişlerim: iskender 86 Driveclub pri alındı; redow AC Unity sec alındı; ANIL007 the order sec alındı; classlord23 wolfenstein the old blood sec alındı; Toni-1903 wd sec alındı; Oliver-Queen nba 2k15 sec alındı; YusufKk469 gta5 plus sec hesap satıldı; hallos metro redux sec alındı; lucifer50 the order sec satıldı; bilalakman ac unity sec satıldı; LawlietRyuzaki the order sec ; lithium watch dogs sec satıldı ve daha fazlası takip edemedim artık :D
  • Yarbay
    3109 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Sorter47

kimse dava etmedi mi bunu? ben 300 lira için karı koca dolandırıcılık yapan iki kişiye 4'er yıl hapis aldırdım.
    Bende bu forumdan bir veled-i zinaya, 150 lira için 2 yıl hapis cezası verdirttim.
    Peşini bırakmayacaksınız.
    arkadaşlar bende telefon aldım ürün tedarik aşamasında ama bir türlü gönderilmiyor açmış olduğum konuda daha detaylı anlattım destekler misiniz konu öne çıksınhttps://forum.donanimhaber.com/trendyol-ve-ceptemax-siparis-rezaleti--145047649#145047649
    |
    |

|
    |
    Bende işlemci aldım i7 7700k internetten .iban a parayı gönderdim . Anasına selam yolladığım göndermedi . Yemin üstüne yemin etmişti. Savcılığa verdim sağolsun teyze oğlu tam da o birimde çalışıyordu. 1 sene sürer ama paranı da alırsın bu kansız iyi bir ceza da alır dedi.

steam : oxma023 xbox : aliveli3434 pc: msi 5600 xt gaming x ASUS TUF Gaming B550M-PLUS AMD Ryzen 5 3600X cpu samsung evo 120 ssd Corsair Vengeance LPX 16 GB(2x8)3000MHz ram zalman z3 plus 600 w kasa
  • Çavuş
    42 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: osmandemi2

Bende işlemci aldım i7 7700k internetten .iban a parayı gönderdim . Anasına selam yolladığım göndermedi . Yemin üstüne yemin etmişti. Savcılığa verdim sağolsun teyze oğlu tam da o birimde çalışıyordu. 1 sene sürer ama paranı da alırsın bu kansız iyi bir ceza da alır dedi.
    Büyük ihtimalle ceza alır ama siz parayı geri zor alırsınız.Çünkü karşı tarafın geliri ve mal varlığı yoktur.

Nasıl yapılıyor ? Nereye başvuracağız? 150 lira için 300-500 tl harcamak gerekiyorsa o iş yaş. Mahkemeye git,yok harç pul parası bilmem kağıt vergisi.
    |
    |
    fofer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İmzanız kural içidir.Lütfen uymanız gereken kuralları okumaya teşrif gösterelim.Kural dışı neresidir,onuda açıklamaya tenezzül edelim. Hayatı fantala ki o seni baltalamasın... 09 Renault Symbol 1.2 ekonomi canavarı :)
  • Binbaşı
    1622 Mesaj

Hapis yatsın bana yeter

|
    |
    şişkoşakir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    steam : oxma023 xbox : aliveli3434 pc: msi 5600 xt gaming x ASUS TUF Gaming B550M-PLUS AMD Ryzen 5 3600X cpu samsung evo 120 ssd Corsair Vengeance LPX 16 GB(2x8)3000MHz ram zalman z3 plus 600 w kasa
  • Teğmen
    106 Mesaj
    ne satiyorlar ki
    |
    |

Hocam sen yorumlara takma. Bunlar senin salladığını düşünüyor ama cmk dan haberleri yok. Google gibi bir nimetten araştırmaya bile üşenip kendilerini komik duruma düşürüyorlar. Bunlara kalırsa 100 TL para değil ve bunun için kimse ceza almıyor. Cmk 158/1.f bilişim sistemleri kullanılmak suretiyle nitelikli dolandırıcılık. 4-12 yıl arası ceza ve elde edilen menfaatin iki katından az olmamak suretiyle adli para cezası var. Eleştiren arkadaşlar siz hakkınızı aramayı bilmiyorsanız, hukuk bilen ve hakkını arayan kişilere bok atmayın. Tabi çok bilmiş arkadaşlar şimdi gelip kimse ceza almıyor falan filan der. Tamam bazen hukuk istediğimiz gibi işlemiyor olabilir ama özellikle bu konuda emin olun hak eden hak ettiği cezayı alıyor. Suçu sürekli yargı sistemine atmak yerine, zaten şikayet etsem de bir şey olmaz demek yerine araştırın sorun şikayet edin zaten bu tür dolandırıcılık olayları da azalacaktır.

|
    |
  • Onbaşı
    22 Mesaj

En çok da sen gibi bilmiş kişiler yok mu. İnsanları galeyana getiren ve hukuka güveni zedeleyen senin gibiler. İnternete yazılanlara tek bakmayın araştırın. Kim neden 6 ay almış ya da neden müebbet yemiş görürsünüz. Tek taraflı Twitter tt leri üzerinden yargılama yapılmıyor.

|
    |
    Bahsedilenler: Virinom
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Cancer Clinical Trials
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,698
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.