Şimdi Ara

Dokuz Eylül Üniversitesi Bilgi Paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben Dokuz Eylül Üniversitesi'nde okuyorum.Üniversite hakkında ya da İzmir hakkında size bilgi verebilirim ya da sizde bilgi paylaşabilirsiniz.Sorularınızı bekliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mühendislik icin iyi bir üniversitemi sence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Achilles. -- 12 Mart 2015; 21:23:18 >
  • 1-) Bilgisayar muh. Bölümü nasil bilgin varmi bölümle ilgili
    2-) Kast ajansi gbi diyorlar doğrumu

• Yer olarak kötü diyolar izmiri pek bilmem de ortamı nasıl ve makine ya da diğer mühendislikler hakkında bilgin varmı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kocaeli mi Dokuz Eylül mü mühendislik bakımından

• quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

1-) Bilgisayar muh. Bölümü nasil bilgin varmi bölümle ilgili

Kardesim ne kast ajansi ya sadece guluyorum bilgisayar muhendisligi saglamdir ama

• Mühendislikler in hepsi bucada tınaztepe kampüsünde bulunuyor izmir bucada yapacak pek birşey yok ama ulaşım gelişmiş yani izmir in en güzel yerlerini gezebilirsiniz karşıyaka olsun alsancak olsun mükemmel ve daha birçok yer.dokuz eylül zaten türkiyenin önde gelen üniversitelerinden biri bilgisayar mühendisliği mezunlarından uluslararası şirketlerde yenilir yutulur sayıda değil tabi bu öğrenciyede bağlı.ben fizik tedavi okuyorum şu an hazırlığım.türkçe bölümlere bu sene hazırlık kalktı dönem ortasında eğer türkçe bölümlere giderseniz hazırlık derdindende kurtulmuş olursunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akifjan2004

quote:

Orijinalden alıntı: dungeon0

1-) Bilgisayar muh. Bölümü nasil bilgin varmi bölümle ilgili

Kardesim ne kast ajansi ya sadece guluyorum bilgisayar muhendisligi saglamdir ama

Hadi ya kız cok var diye solediydi hocamız

• Hocam şehir ve bölge planlama yer olarak nerde bulunduğu konum nasıl mimarlıkla arasında neden o kadar büyük fark var

• Mühendislik bölümlerinin toplandığı bir yerde kız topluluğu bekliyorsan bekleme bu her yerde böyle ama izmirdeysen kafanı bir tarafa çevirdiğinde güzel kızlar görmen doğal olacak senin için

• Hocam psikoloji ve hukuk için bilgilendirir misiniz acaba ? Dokuz Eylül nasil bu konuda ?

• Hocam hukuk bölümü nasıldır? Ve şehir olarak nasıl? Üniversitenin ortamı nasıl? Memnunmusunuz genel olarak? Şimdiden teşekkür ederim.

• Benim arkadaşım şu an burada hukuk okuyor ve çok memnun bende hazırlık olunca onların ortamını görüyorum az buçuk tercih listesine yazılacak yerlerden hukuk fakültesi bucada ama ben bucayı pek beğenmiyorum ne yalan söyleyeyim yapacak birşey yok ama diğer taraflar güzel merak etmeyin izmirin en büyük avantajı ucuz olması ulaşım ağı çok güçlü ve izmirin en ücra köşesine bile ulaşım var genel kanım izmiri tercih eden bir insanın pişman olduğunu görmedim psikoloji nasıl bilmiyorum böyle kaliteli bir üniversitede kötü olacağını sanmıyorum

• Fizik tedavi ygs de devlet üniversiteleri arasında en yüksek sıralamayı sahip üniversite ygs ve lys fizik tedavi farketmiyor hepsi aynı teorik eğitim olaral hacettepe 1.sırada ama uygulama eğitimi olarak 1.sırada dokuz eylül var akademik kariyer yapacaksan orayı tercih edebilirsin sana ayrıca ekstra bilgi vereyim bölümümüz yök e başvurmuş bu seneden sonra devam ederse ygs lys artık lys den alım yapabilir ayrıca bizim bölüm hazırlık eğitimi ile 5 seneydi ama türkçe bölüm olduğumuz için seneye gelenler için hazırlık yok yani 4 sene okursun gerçekten doktorla arasındaki fark reçete yazamıyoruz sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: 33emre96

Fizik tedavi ygs de devlet üniversiteleri arasında en yüksek sıralamayı sahip üniversite ygs ve lys fizik tedavi farketmiyor hepsi aynı teorik eğitim olaral hacettepe 1.sırada ama uygulama eğitimi olarak 1.sırada dokuz eylül var akademik kariyer yapacaksan orayı tercih edebilirsin sana ayrıca ekstra bilgi vereyim bölümümüz yök e başvurmuş bu seneden sonra devam ederse ygs lys artık lys den alım yapabilir ayrıca bizim bölüm hazırlık eğitimi ile 5 seneydi ama türkçe bölüm olduğumuz için seneye gelenler için hazırlık yok yani 4 sene okursun gerçekten doktorla arasındaki fark reçete yazamıyoruz sadece

Fark sadece reçete yazamamak mı?

• Tabikide değil hocam biz hastaları rehabilite ederiz tanı koyma gibi bir yetkimiz yok ama tedavi sürecindede etkin bir rolümüz var

• Endüstri mühendisliği nasıldır herhangi bir bilgin varmı ?
  • Hocam beni görmüyon ya :D
  • Hocam hiçbir fikrim yok ondan cevap vermedim kusura bakma afedersin

• Hocam endüstri mühendisliğinde eğitim nasıl bilmiyorum ama araştırırsan bir çok şirkette dokuz eylül mezunu var okurkende en rahat olacağın üniversitelerden biri bence

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.