Şimdi Ara

DOKUNMATİK EKRANDA SON NOKTA!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoLoCouST -- 17 Nisan 2006; 17:29:18 >

• hocam, You have requested a resource that is not available on this web server diyor. link i bi güncellesen..
  • link bende çalışıyor dostum
  • aşmışlar
  • Süper yaa! Aslında burda olay donanımdan ziyade yazılım. Ama ilerde bilgisayarlarımızı bu şekilde kullandığımızı hayal ediyorum da...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hasbi 81

Süper yaa! Aslında burda olay donanımdan ziyade yazılım. Ama ilerde bilgisayarlarımızı bu şekilde kullandığımızı hayal ediyorum da...

donanımdan ziyade yazılım mı olur mu arkadaşım ordaki vurgulanmak istenen 3 5 noktayı birden algılanabilmesidir. yoksa şekilleri oynatmak yıllar önce bile yapılabilirdi
  • Hmm... Şu anki dokunmatik ekranlar aynı anda birkaç noktayı algılayamıyor mu? Bunu bilmiyordum. O zaman donanım olarak da güzel bir olaymış.

Buna da kafa sallanır
  • Su gibi Gerçekten aşmış adamlar
  • Harika
  • quote:

Süper yaa! Aslında burda olay donanımdan ziyade yazılım. Ama ilerde bilgisayarlarımızı bu şekilde kullandığımızı hayal ediyorum da...

dostum hangi yazılımla yapılır bu olay.. varsa bildiğin yazılım bende pc de bu olayı gerçekleştireyim
  • bu daha önce forumda verlmişti ama konu elektrikle ilgiliydi. yani çıplak gözle elektriğin aldı renkleri görmekti
  • quote:

Orjinalden alıntı: HoLoCouST
    quote:

dostum hangi yazılımla yapılır bu olay.. varsa bildiğin yazılım bende pc de bu olayı gerçekleştireyim

Benim demek istediğim şuydu: dokunmatik ekranlar eskiden beri vardı. Eğer bu dokunmatik ekranlı bilgisayara bu şeyleri yaptıracak bir yazılım yapılırsa sonuç bu olur.

Benim ne demek istediğimi gayet iyi anlayan bir arkadaş, bugünkü dokunmatik ekranların tek bir noktayı algılayabildiğini açıklayıp bu konuda yanıldığımı zaten belirtti. Bu kadar yazılandan sonra sen nasıl oldu da benim söylediğimi "bu herkesin evdeki monitöründe yazılım yoluyla yapılabilecek birşey" olarak algıladın, orasını sana sormak lazım. Neyse...

• kaç paradır bu?
  • bende panasonic cf-29 notebook var uzun zamandan beri kullanıyorum meğersem ekranı dokunmatikmiş
  • bunu kullanmak bile baya bi beceri ister torunlara alırız artık birer tane gelişmiş modelini bizden geçti
  • Harika bişey yaa
  • İyiymiş güzelmiş hoşmuş.Ama evlerimize girmesine daha uzun yıllar var.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: HoLoCouST
    quote:

Benim demek istediğim şuydu: dokunmatik ekranlar eskiden beri vardı. Eğer bu dokunmatik ekranlı bilgisayara bu şeyleri yaptıracak bir yazılım yapılırsa sonuç bu olur.

Benim ne demek istediğimi gayet iyi anlayan bir arkadaş, bugünkü dokunmatik ekranların tek bir noktayı algılayabildiğini açıklayıp bu konuda yanıldığımı zaten belirtti. Bu kadar yazılandan sonra sen nasıl oldu da benim söylediğimi "bu herkesin evdeki monitöründe yazılım yoluyla yapılabilecek birşey" olarak algıladın, orasını sana sormak lazım. Neyse...

dostum bende sana onu demeye çalışıyorum yazılımla alakalı bişi olsa evdeki pclerde de uygulanır.. yani olay yazılımla 1 e 1 alakalı değil yani senle aynı frekansdayız da biraz yazış tarzında anlatmak istediğin farklı algılamaya yol açıyor

• Ok, problem değil abi... Ben de biraz aceleye gelmiş bir mesaj atmışım, o yüzden biraz az açıklayıcı olmuş, haklısın.
  • mükemmel ya keşke bendede bitane olsa
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.