Şimdi Ara

Dokunmatiği bozuk telefondan veri kurtarma, yardım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
3
Favori
145.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: muho1076

Otg kablom var fakat ekran da gözükmüyor acaba otg kablosuna usb çoğaltıcı taksam ordan da birisini hdmı'a takıp monitöre diğerine de mouse bağlasam acaba ekrana ulaşabilir miyim ?

Büyük bir ihtimalle ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Dokunmatiği bozuk telefondan veri kurtarma, yardım

HDMI dönüştürücüler var tv bağlantısı için sanırım bundan temin edebilir iseniz sorununuz çözülecektir.

bir ucu veri için diğer kısım ise mouse takılabilir

denemedim fakat bu amaç için yapılmışa benziyor.

edit: usb kısmı şarj için kullanılıyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xerxer123 -- 9 Ocak 2017; 18:32:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: yalanoldu69

bizde aynı dertteyiz g mail hesabımız yok no lar resimler telefonda ekran dokunmatiği çalışmıyor konuya vakıf bir arkadaş varsa cvp bekliyorum şimdiden tşkler

Telefonunuz OTG destekliyorsa fare bağlayarak kontrol edebilirsiniz cihazı.

ALLAH RAZI OLSUN ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN SAYENDE HALLETTİM.

Cezan bitince ayrıca bir kutlama yaparız
  • OTG kablo ile hallettim. teşekkürler.
  • Herkese mrblar. Konu acilali cok olmus ama dokunmatik soeunu her zmn yasanir. Ark sorununu cozmus ancak verileri gmailinde yedekliymis. Ama mesela bnm gibi gmail kullanmayi sevmeyenler ya da kotali net kullandigi icin surekli yedekleme yapamayanlar bu yontemle cozemezler. Iste ben simdi onlara basit bir yontem gosterecegim; telefonunuzun ekranina hicbir sekilde dokunmaniz gerekmiyor, bu yuzden de izin vs vermeniz gerekmez. Oncelikle herhangi bi telciden ya da netten otg kablosu temin etmelisiniz. Bu otg kablosu ne diyecek olursaniz; kisaca telefon girisini usbye ceviren kablo diyebiliriz. Ben yazicimdan cikti alirken surekli once pcye sonra yaziciya gonderip her dk pc acip kapatmaktan kurtulmak icin almistim Ist e gittigimde. 5 TL ye bulunca yedekli aldim, nitekim biri bozuldu. Simdi digerini kullaniyorum. Her neyse. Bu itg kablosunu tele takin, sonrasinda usb kablolu bir mause' u bu itg kablosunun ucuna baglayin. Mauae tuslarina tikladiginizda ekraninizin acildigini goreceksiniz.

• Ekranı kırık, görüntü olmayan telefon için ne yapabiliriz?

Otg kablosu telefonun ekranını monitöre taşırmı hdmi girişiyle?

• Konu horrt , evet otg kablosu ile fare bağlana biliyor fakat ekranı kırık olanlar için bir yöntem bulan var mı.

usb çoklayıcı ile hem bilgisayara bağlayıp hem usb fare takilsa oluyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: grejuva6

Konu horrt , evet otg kablosu ile fare bağlana biliyor fakat ekranı kırık olanlar için bir yöntem bulan var mı.

usb çoklayıcı ile hem bilgisayara bağlayıp hem usb fare takilsa oluyor mu
    telefonun ekranı bozulmuş bilgisayar görüyor samsung kies uygulamasıyla denedim rehbere ulaşamıyorum bağlantı onayı v.s istiyor galiba çözüm önerisi olan varmı? ceptelefonu galaxyj2modeli.
  • ARKADASLAR LÜTFEN YARDIM

Benim mi8 se adlı bir telefonum var ve bu telefonun dokunmatiğı bozuk ama ekran görünüyor ben bu telefondan verilerimi nasıl kurtarabilirim? OTG denen seyi gördüm ama ayarlardan acmamiz vesaire gerekiyormus bilmiyorum ne yapmam gerekir? Lütfen yardım edin

• GT-I8262 Samsung galaxy core marka bir cihaz var ve dokunmatiği uçtu. OTG kablo da denedik çalışmadı. Acilen telefon hafızasındaki numaraları almamız gerekiyor. Ne yapılabilir?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.