Şimdi Ara

döküm narenciye sıkacağı-migrosta 47.90 money cardla (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
160
Cevap
3
Favori
24.732
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SUAVI

quote:

Orijinalden alıntı: CoMiSeR

quote:

Orijinalden alıntı: Nosferatu`

http://www.fabrikadaneve.com/list/list.asp?ktgr_id=3048

Fiyat güzel bencede 50 liraya bir kez alıyorsunuz ve muhtemelen ömür boyu kullanıyorsunuz. Ben sanayi tipi olanından kullanıyordum gayet iyiydi.

Hocam siz kaça aldınız peki bir de site güvenilir mi acaba, geçen hafta esse'de %50 indirim varken 85TL ye almadık 70TL liği kalmadığı için sonra onu da kaçırdık,
    ama o buna göre biraz daha estetik idi böyle damlatmalık aparatı filan da vardı ama bu da sağlam duruyor, 25TL liklerden alıp vermekten gına geldi artık zira =((

Ankara Ankamall de gören var mı bir bakalım nasıl bir şey,
    beğenirsek Nosferatu'nun verdiği linktekinden alalım orda daha ucuz zira

Hcoam bu hafta da Esse'de indirim vardı. Keşke baksaydınız.
    Bu arada Cancan Makinalarda İndirim olmuyor hiçbir yerde?

Merhaba Comiser'im,

Nereden aldınız ve aldığınız yerde kredi kartına taksit imkanı varmıydı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoaDHuNTeR -- 27 Aralık 2010; 16:24:04 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RoaDHuNTeR

quote:

Orijinalden alıntı: SUAVI

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nosferatu`

http://www.fabrikadaneve.com/list/list.asp?ktgr_id=3048

Fiyat güzel bencede 50 liraya bir kez alıyorsunuz ve muhtemelen ömür boyu kullanıyorsunuz. Ben sanayi tipi olanından kullanıyordum gayet iyiydi.

Hocam siz kaça aldınız peki bir de site güvenilir mi acaba, geçen hafta esse'de %50 indirim varken 85TL ye almadık 70TL liği kalmadığı için sonra onu da kaçırdık,
    ama o buna göre biraz daha estetik idi böyle damlatmalık aparatı filan da vardı ama bu da sağlam duruyor, 25TL liklerden alıp vermekten gına geldi artık zira =((

Ankara Ankamall de gören var mı bir bakalım nasıl bir şey,
    beğenirsek Nosferatu'nun verdiği linktekinden alalım orda daha ucuz zira

Hcoam bu hafta da Esse'de indirim vardı. Keşke baksaydınız.
    Bu arada Cancan Makinalarda İndirim olmuyor hiçbir yerde?

Merhaba Comiser'in,

Nereden aldınız ve aldığınız yerde kredi kartına taksit imkanı varmıydı???

Ulusta sobacılar çarşısından aldım hocam, yeşil kırmızı mavi hepsi nakit, hiç bir kart mart geçmiyor, ama alet on numara, şu an yudumladığım meyva suyunun verdiği hazzın tarifi yok yahu =))

• Çin'lilerde daha kalitelisi, çok daha uygun fiyata üretiliyordur eminim ki fakat ürünün kendi ağırlığından ötürü navlun çok yüksek kaçıyordur Türkiye'ye...
  • Bu işin piri Can Can. Ben 6 ay araştırma yaptım, sırf bu yüzden büfelerde tost yerken adamın meyve sıkacağını inceledım filan herkes Can Can da birleşiyor. Kaç tane makine aldım eve getirdim geri götürdüm, en son migrosinkini almıştım 1-2 ay önce 30 tl mi neydi limon bile sıkmadı alet hemen geri götürdüm satmayın böyle şeyler dedim. Can Can sanayi tipi olanı peşin 135 TL ye ulustan aldım. Geçende gördüm aynı makineyi Cevizlidere BİM'in yanında mutfak eşyası satan bir amca peşin 130 a bırakırım dedi. 135 tl ye worde taksit yaparım dedi. Bu arada alet gerçekten çok iyi meyvenin canını çıkarıyor resmen. Ben esseninkini de inceledim bana iyi gelmedi, denemek lazım. İlginç ama kaliteli, kollu narenciye sıkacağı kıtlığı var piyasada
  • Kipa'da edco marka ithal pres 22.90tl bunu gördünüzmü.kalitelimidir?
  • bu preslerle havuç sıkılabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddurusu

Bu işin piri Can Can. Ben 6 ay araştırma yaptım, sırf bu yüzden büfelerde tost yerken adamın meyve sıkacağını inceledım filan herkes Can Can da birleşiyor. Kaç tane makine aldım eve getirdim geri götürdüm, en son migrosinkini almıştım 1-2 ay önce 30 tl mi neydi limon bile sıkmadı alet hemen geri götürdüm satmayın böyle şeyler dedim. Can Can sanayi tipi olanı peşin 135 TL ye ulustan aldım. Geçende gördüm aynı makineyi Cevizlidere BİM'in yanında mutfak eşyası satan bir amca peşin 130 a bırakırım dedi. 135 tl ye worde taksit yaparım dedi. Bu arada alet gerçekten çok iyi meyvenin canını çıkarıyor resmen. Ben esseninkini de inceledim bana iyi gelmedi, denemek lazım. İlginç ama kaliteli, kollu narenciye sıkacağı kıtlığı var piyasada

Hocam ben de aynısından aldım, dediğin gibi harika bir şey.. yanlız bu taksitli satış nerde acaba tam olarak söyleseniz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: munans
    Kati meyve sikacagindan memnun degil misin Comiser, bunu ne yapacaksin?

Allah belasını vermesin hocam o sıkacağın ,sıkacaktan başka herşeye benziyor..
    3 kere kullandım geldiğinden beri, kullanmak bir dert, temizlemek bir dert.. ayrıca sıktığı posaya bakıyorum, sıktığı suyun bir yarısı kadar daha su çıkıyor..
    Kargo parası cebe kaçıcak ama yine de iade edicem dostum mecburen =((

Kargo parasi niye veriyorsun hocam, nakit alisveris oldugu icin fisi ile beraber herhangi bir BIM'e goturebilirsin.
  • cancan kaliteli ve saglam maka bu artık biliniyor
    ama fiyat bakımından maskot markalı narenciye sıkacaklarıda güzel duruyor
    kalitelimidir bilemem ama fena görünmüyor resimlerinden
    http://maskot.maskotmutfak.com/urunler.asp?id=503
    varmı maskot marka narenciye sıkacagı kullanan tavsiye edermisiniz

birde bugun baktımda migrostaki sıkacaga 47,90 olan pek kaliteli durmuyor ama

KalE STANDART NARENCIYE SIKACAGI
    Satış Fiyatı :59,90 TL
    Money Club Kart Fiyatı : 47,90 TL

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=16385306&shopCategoryId=9677&shopCode=32058070&name=KALE+STANDART+NARENCIYE+SIKACAGI

KALE SANAYI MEYve PRESI
    Satış Fiyatı : 79,90 TL

bu fena degil gibi görünüyor
    acaba bu fiyata alınabilinirmi nede olsa garantisi var

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ddurusu

Bu işin piri Can Can. Ben 6 ay araştırma yaptım, sırf bu yüzden büfelerde tost yerken adamın meyve sıkacağını inceledım filan herkes Can Can da birleşiyor. Kaç tane makine aldım eve getirdim geri götürdüm, en son migrosinkini almıştım 1-2 ay önce 30 tl mi neydi limon bile sıkmadı alet hemen geri götürdüm satmayın böyle şeyler dedim. Can Can sanayi tipi olanı peşin 135 TL ye ulustan aldım. Geçende gördüm aynı makineyi Cevizlidere BİM'in yanında mutfak eşyası satan bir amca peşin 130 a bırakırım dedi. 135 tl ye worde taksit yaparım dedi. Bu arada alet gerçekten çok iyi meyvenin canını çıkarıyor resmen. Ben esseninkini de inceledim bana iyi gelmedi, denemek lazım. İlginç ama kaliteli, kollu narenciye sıkacağı kıtlığı var piyasada

Hocam ben de aynısından aldım, dediğin gibi harika bir şey.. yanlız bu taksitli satış nerde acaba tam olarak söyleseniz?

Ankara Öveçlerde Cevizlidere Caddesi var, Konya yolu fen lisesi kavşağından sola dön köprünün üstüne çıkınca caddeye çıkıyosun zaten. Az ilerde yolun karşı tarafında Bim var. Onun yanında mutfak eşyası zaten bir yer kapıda tencere tava filan var. Belli ediyor kendini.

• Arkadaşlar bitenekadar sitesinde bir sıkacak buldum, almayı düşünüyorum. Kargosuyla falan 75'e geliyor. Cancan kadar kaliteli değil belli ama hoşuma gitti, 12 taksit seçeneği özellikle LİNKİ

döküm narenciye sıkacağı-migrosta 47.90 money cardla

Videosu da var VIDEO

• quote:

Orijinalden alıntı: Blackladox

cancan kaliteli ve saglam maka bu artık biliniyor
    ama fiyat bakımından maskot markalı narenciye sıkacaklarıda güzel duruyor
    kalitelimidir bilemem ama fena görünmüyor resimlerinden
    http://maskot.maskotmutfak.com/urunler.asp?id=503
    varmı maskot marka narenciye sıkacagı kullanan tavsiye edermisiniz

birde bugun baktımda migrostaki sıkacaga 47,90 olan pek kaliteli durmuyor ama

KalE STANDART NARENCIYE SIKACAGI
    Satış Fiyatı :59,90 TL
    Money Club Kart Fiyatı : 47,90 TL

http://www.kangurum.com.tr/kangurum3-web/showProductDetail.do?psi=16385306&shopCategoryId=9677&shopCode=32058070&name=KALE+STANDART+NARENCIYE+SIKACAGI

KALE SANAYI MEYve PRESI
    Satış Fiyatı : 79,90 TL

bu fena degil gibi görünüyor
    acaba bu fiyata alınabilinirmi nede olsa garantisi var

yukarida yazmistim, esse'den maskot sanayi tipi olani aldim,fiyatini 129 diye hatirliyordum ama ekstre geldi bugun 119a satmis esse :) kendi sitesinde 170 TL olan model.
    kullaniyorum ve cok memmunum. temizlemesi cok kolay kati meyve sikacaklarina gore. meyvenin koyuldugu haznenin icindeki filtreyi catal ile cevirerek cikarip icini de temizleyebiliyorsunuz ( biraz ugrasmam gerekti nasil yapacagimi bulmak icin .. baskalari kasmasin benim gibi... o yuzden yaziyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oasisngn -- 29 Aralık 2010; 11:32:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dionisus

Arkadaşlar bitenekadar sitesinde bir sıkacak buldum, almayı düşünüyorum. Kargosuyla falan 75'e geliyor. Cancan kadar kaliteli değil belli ama hoşuma gitti, 12 taksit seçeneği özellikle LİNKİ

Videosu da var VIDEO

hoca bu ürün kale marka termos
    migrosta şu an satışta bence 5 lira fark için hiç ugraşma git elden al orda fiyatı 79 lira
    hem geri iade etmek istersen daha kolay olur... :)))

• Evet arkadaşlar bende paraya kıydım ve gittim Cancan ev tipi narenciye sıkacağı aldım
    ilk izlenimlerim çok sağlam ve dayanıklı döküm hertarafı
    portakal ve nar sıktım gördüğüm kadarı ile canını çıkardı
    gayet güzel sıkıyor
    tavsiye ederim
    bana ev tipi 130 liraya mal oldu ama buna değdi
    tavsiye ederim gidip o çin malı dandirik mallardan alıp
    sürekli kıracağınıza kalite alın 1 kez alın
    tamam onlara göre pahalı ama sonuçta 1 kez alacaksınız ve bu konuyu kapatacaksınız
    incelemek isteyenlenler için buyrun link
    http://www.cancanmakina.com/default.asp?sayfa=urunler&id=2

Yahudi ne demiş ucuz mal alacak kadar zengin değilim demiş :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackladox -- 31 Aralık 2010; 0:16:27 >

• quote:

Evet arkadaşlar bende paraya kıydım ve gittim Cancan ev tipi narenciye sıkacağı aldım
    gayet güzel sıkıyor
    tavsiye ederim
    tamam onlara göre pahalı ama sonuçta 1 kez alacaksınız ve bu konuyu kapatacaksınız

Hocam ben sanayi tipini 120TL ye aldım siz neden ev tipine 130TL verdiniz???

• Bende cancan sanayi tipini aldım en sonuda.

İlk denemem bir narı 2 ye bölüp sıkmak oldu.

Elektrikli katı sıkıcılara göre çok daha lezzetli çıkardı narın suyunu.Narın ince zarlarının ve kabuğunun acı tadı yok.

Yüksek fiyatı haricinde tavsiye edebileceğim bir ürün oldu benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mab2003

Bende cancan sanayi tipini aldım en sonuda.

Elektrikli katı sıkıcılara göre çok daha lezzetli çıkardı narın suyunu.Narın ince zarlarının ve kabuğunun acı tadı yok.

kaça aldınız hocam
  • quote:

quote:

Evet arkadaşlar bende paraya kıydım ve gittim Cancan ev tipi narenciye sıkacağı aldım
    gayet güzel sıkıyor
    tavsiye ederim

Hocam ben sanayi tipini 120TL ye aldım siz neden ev tipine 130TL verdiniz???

Siz Ankaradan aldığınız için olabilir mi ?
    İstanbulda genelde fiyatlar aynı varsa istanbulda bildiğiniz bir yer söyleyinde başka alacak arkadaşlar
    daha fazla ödemesin saygılar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mab2003

Bende cancan sanayi tipini aldım en sonuda.

kaça aldınız hocam

Ben 130 Tl.ye aldım peşin.
  • daha uygun bulup maskot marka alacaklara tavsiye ederim, esse den indirimli olarak almıştım 2 hafta önce, gayet güzel, narı %95 oranında sıkıyor, diplerde biraz taneler kalıyor ama o da fazla sayıda değil.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.