Şimdi Ara

doktorumuzz geri döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
5
Favori
3.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, beni bir çoğunuz günlüğümle tanıdınız.

https://forum.donanimhaber.com/gunluk-yks21--148764855

Sınavdan sonra psikolojik olarak iyi durumda olmadığımdan bugüne kadar kendimi banlayıp kafa dinlemek istedim. Mesaj atan onlarca kişi olmuş merak eden herkese tekrar tekrar teşekkürler.

Ayrıca bir sürü hesaptan kırıcı, rencide edici mesajlar da gelmiş onlara hiçbir şey söylemek istemiyorum gerçekten.

Netlerim sınavdan önceki beklentimin çok altında, sonucum da aynı şekilde. Ama sınavdan sonraki 1 aylık süreçte 30k bile gelmez diye kendimi üzdüğüm netlere TYT 2k AYT 19k geldi. AYT ciddi anlamda batırmışım, nasıl olduğunu anlamadığım şekilde bir de yanlış net hesaplamışım ama buna da şükür.

Sene içinde olduğu gibi tercih döneminde de forumdan, sizlerden destek alacağım.

Umarım hepinizin sonucu beklediğinizden kat kat iyi gelmiştir, çok mutlu olacağınız yerler yazarsınız  

edit-

çok umutsuz olduğum bir anda açtığım şu konuda bana gelir diyen moral veren herkes adına söz verdiğim miktarın(1000) yarısını darüşşafakaya, yarısını löseve bağışladım.

https://forum.donanimhaber.com/adak-tip-dis-gelirse-forumdan-10-kisiye-50-tl-gonderecegim--149639417

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-629491C4C -- 3 Ağustos 2021; 16:8:38 >

• Tebrikler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esogü vs gülhane vs bursa uludağ

• Hoş geldin hocam tebrikler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • yok hocam yazıp gideceğim tekrar uğraşmam

• Hocam hedefte hangi tıplar var??

• kro60 K kullanıcısına yanıt

hocam tam liste yapmadım düşünme araştırma aşamasındayım ama sıralamama yakın olanları sıralayıp içinden çok doğuda olanları çıkaracağım gibi duruyor, ailem de o şekilde düşünüyor.

zaten iç anadoludayım bu taraflar gelse sıkıntı olmaz, içimden de karadeniz tarafları geçiyor karabük giresun ordu vs. bakalım hangisi gelirse

• Kesin tıp mi yazacaksınız diş düşünüyor musunuz?

• Türkois T kullanıcısına yanıt

hocam sıralama açıklanana kadar ucundan diş gelirse gelir yoksa müh yazarım diyordum, dişi baya sevmiştim hatta tıptansa dişe kaymıştım. ama başından beri gerçekten istediğim şey tıptı ve nerede olursa olsun giderim diyordum. o yüzden sadece tıp yazacağım

• vaay beee ucundan dis gelir mi dıye dusunen doktorumuzza tıp soku :) tebrik ederım hocam

• ahahhah aynen öyle oldu hocam, çok teşekkürler :)

• Hayırlısı olsun hocam

• giresun yaz hocam misafir edelim seni :)

• ahahha hocam yazıyorum umarım gelir. gelirse pmden hemen yazarım sizee

• Valla çok disiplinli çalışmışsınız hocam tebrik ediyorum. İnşallah sizdeki azmi kendime de yansıtırım. Günlüğünüzde 110/115 tyt, 70/75 aytler havada uçuşuyor. Tebrikler tekrardan. Bir de matematik hakkında tüyolar verir misiniz özellikle ayt kısmı için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ein ausländer -- 3 Ağustos 2021; 16:17:32 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • teşekkürler hocam, başarılar diliyorum ve bir de şans

hocam matematik için klasik tavsiyeleri uyguladım bol soru-bol deneme. bu kadar yani. çok çok düşük netlerle başladım matematik adına hem tyt hem ayt. hepsini önce soru bankalarına sonra denemelere yüklenerek artırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-629491C4C -- 3 Ağustos 2021; 16:24:4 >
  • tamamdır hocam :)

• Hocam henüz branş denemelerine başlamadım genelde tyt 85-90 bandında geliyor. Branş denemeleri gerçekten çok fark yaratıyor mu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.