Şimdi Ara

Doktorum soruları alayım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
0
Favori
14.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Makale diyince üstüme alındım, pardon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr bey yaklasik 1 bucuk senedir gogus kafesimimde agrilar oluyor belli yerlerde degil değişiyor agriyan yerler ara ara cok rahatsiz etmesede korkutuyor
    Kalpten korkuyorum sigara iciyorum
    Efora girdim ekg de filan bisey görünmüyor en son kardiyoloji dr si bir fizige görün dedi ole kaldi
    Tsk ler simdiden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • insan kök hücresini alıp domuz embriyosuna enjekte edip ordan üretilen organların insan vücuduna nakil yapılmasını ne kadar etik buluyorsunuz? merak ettim.bir doktor olarak olaya bakışınız nedir?
  • FenBilgini F kullanıcısına yanıt
    Selamlar, Sayın Doktor Bey ,,,

Mesela gündüz öğle yemeği yedim, yemek yedikten sonra sanki yol yürümüş yorulmuşum gibi çok çok hafif kalp atışı ile yoruldum deyip uzanıyorum,,,

30-40m bi yere yürüyünce,, kalbim atmaya başlıyor, sanki koşmuş durmuş gibi,,,

Merdivenle normal olarak 2. Kata çıkınca,, yine güp güp atıyor,,,

Dilediğiniz gibi olsun herşey ,,,, hayırlı günler

• hangi okulda okudunuz?

• Doktor bey, 2011 den beri cipralex kullanıyorum her gün, anksiyete için. sence bu kadar ilaç kullanmak zararlı mıdır?

• "Açılın ben doktorum!" dediğiniz oldu mu hiç?
  • Bir de bişey daha sormak istiyorum. Benim dedem Mart ayında vefat etti. Şubat 25 gibi hastaneye yürüyerek gitti, ayaklarda şişme sebebiyle. Baktılar kalple ilgiliymiş, yattığı gün, vücuttan su atması için ilaç verdiler ve hiçbir şekilde ne serumla takviye yaptılar ne de su vermemize izin verdiler. Sonda bağlandı ve adam akşama kadar durmadan su kaybetti. Vücüdundaki şislikler indi ama kalkıp 2 adım atamadı, hali kalmadı. Sonra 2-3 gün yataktan çıkamadı ve yoğun bakıma aldılar. 25 gün yoğun bakımda midesi şişti, yatak yarası oldu, denemedikleri ilaç kalmadı ama vefat etti. Ben bu ilk gün vücudundan su attırıp takviye yapmayan kardiyologta suç buluyorum. Sizce bu yapılan uygulama doğru mu?

• C d vitamini tarzı şeyleri hap olarak almak yararlı olur mu?

• 6 senenizi bos gecirdiginizi dusunuyor musunuz

• Selamlar doktor bey
    uyurken bogazda hırıltıyla uyanmak neden olabilir

• Birkac sikayetim var hocam, bakabilir misiniz?

Gozlerim hep capaklaniyor, gun icinde bile hafif capaklanma oluyor. Bunla kalsa yine iyi, uyandiktan birkac saat sonra gözlerimde yanma ve agirlik hissediyorum, telefon, bilgisayar, florasan, televizyon isiklarina hassasiyetim olustu, cok parlak olmasalar bile gozumu rahatsız ediyorlar. Bu neden olabilir sizce?

Gun icinde halsizlik yasiyorum, uyandiktan sonra en fazla 3-4 saat kendimde oluyorum, sonraysa hem uykum geliyor hem enerjim kalmiyor, doktora gittim B12 eksik dendi, yarin gidicem, b12 tedavisi beni bu uyku ve yorgunluk probleminden kurtarir mi?

• webmd kullanıyormusunuz sizce tıbbi bilgiler bakımından doğru şeyler söylüyormu?
    Ayrıca hastanede hastalardan hastalık kapmamak için aşı oluyormusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 6 Ekim 2019; 22:11:59 >
  • 1. Sınıf birine öneriniz nedir?hangi fakültedesiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: FenBilgini

Cilt kuruluğuna cildiyenin uydurduğu havalı isimden başka bile değil kendisi. İlaç tedavisi yok yüzünüzü su ile yıkadıktan sonra iyice kurulayın sonra krem kullanın çok az miktarda fazlası da yağlandırır çünkü. Kaş çevresi, kulak arkası ve önü başta olmak üzere
    Sıradan bir kuruluk değil mantarlardan kaynaklanmıyor mu ?
  • biküspit aort kapağı doğuştan kapalı 30 yaşındayım sonum kötümü sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KılarkGeybıl -- 6 Ekim 2019; 22:25:18 >
  • Mastürbasyon yaparken sol kasık bölgeme boyle ağrı mi kramp mi sancı mi çözemedim birşey oluyor neden olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 18 yasinda uni sinvina hazirlanirken Bobrek tasim vardi doktor babamin arkadasiydi.. Doktorun odasinin kapisinda beklerken devlet hastanesinde karsimda kenan imirzalioglu gibi biri geliyor karsidan.. Etrafinda 5 10 kisi hepsi yapismis adama bisiler soruyo vs.. Baktimki doktor bu adammis karizma o biçim.. Ulan dedim doktor olucam kesin.. Neyse sınava girdik muhendis olduk.. Hep icimde uhde kaldi doktor olmak.. Neyse zamanla ben çalışmaya başladım devletin bi kurumunda.. Arkadasta devlette acilde pratisyen.. Ona bu durumu anlattim felan.. Kiciyla güldü ve ısine bak ne doktoru dedi ben ole inatçıydimki bana sadece gel bi gece nobette kal yanimda dedi.. Ne var lan bunda dedim.. Abi bi gece kaldim nobette.. Pis ter kokanimi ararsin.. Agzi les olanimi ararsin.. Doktora akil verenimi ararsin vs derken bi cay sigara icelim dedik o sirada doktor arkadas bana dediki doktor calisir cabalar karisi colugu çocuğu parasini yer keyfini surer.. Doktorda hamal gibi calisir.. Bu sozu unutmuyorum ve gercekten doktorlara calisma ortamlari sartlari acisindan kolayliklar diliyorum..

• Yurtdışından Klonidin etken maddeli ilaç almam gerekiyor (Türkiyede yok) ama reçetesiz olmuyormuş heralde. Yardımcı olabilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: FenBilgini

Parayı harcayacak zamanın olmayınca ne önemi var ben de bunu anlamıyorum
    hocam okulu yeni bitiren pratisyen doktor maaşı ne kadar acaba döner sermaya ile 10k civarı diyorlar doğru mudur ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.