Şimdi Ara

Doktorluğu bırakmak için TYT/AYT giriyorum yardım kaynak tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
5.471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EDİT2: Sınava hazırlanan arkadaşlar bu konu hevesinizi kırmasın.Hekimlik hala sınavsız,mülakatsız,torpilsiz referanssız hatta devletin zorla atadığı tek branş.Ama şunu da unutmayın tıp kazanan birisi hangi bölüme giderse gitsin o alanda her zaman her yerde en iyi işleri,maaşları bulabilir.

1,5 yıldır hekimlik yapıyorum.Ancak herkesin bildiği gibi maaş düşüklüğü,çalışma şartları vs nedeniyle üniversite sınavına tekrar gireceğim.Okurken işyeri hekimliği yaparak hekimliğe devam edip tamamen bırakacağım.Bu konuyu tartışma haline getirmeden eşit ağırlıkta ilk 10.000 hedefiyle sınava gireceğim.

Kaynaklardan uzak kaldık çok şey değişmiş.TYT ve AYT için kaynak önerilerinizi alabilir miyim?

Edebiyat için sadece cep kitabı veya konu özetli soru bankası tarzı bir şey önerirseniz sevinirim.

Matematik ve geometri ağırlıklı çalışacağım.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim.

Edit:Arkadaşlar bir doktor yazmaz ya falan diye düşünüyorsanız ve doktorluk sizin için üst perdede ise boşa sınava hazırlanmayın bırakın.Doktorluk hayallerinizdeki gibi değil.Düz önlisans sağlık memurlarıyla aynı kazançlara çalışıp çok daha büyük riskler ve bu risklerin maddi manevi sorumluluğunu alacaksınız.Bu devirde doktorluk bırakılır evet.

Hekimlik yapacak kapasiteye sahip birisi herhangi bir meslekte 10.000 TL'yi rahatlıkla kazanır zaten.

Konu rakip eleme konusu değildir.2014'te sınava girdiğimde aynı muhabbetler vardı hala aynı :) Bana kaynak önerin elemek için psikolojiye gerek yok.

İllaki doktor olduğunu görmeliyim diyen varsa özel mesaj atabilir.Karşılığında kaynak tavsiyesi isterim.

Türkiye'de HUKUKÇU HEKİMLER DERNEĞİ mevcut olup hukukçu hekimler ''Av.Dr.''lar yaygınlaşmaktadır.İlk değilim şaşırmayın öyle

Doktorluğu bırakmak için TYT/AYT giriyorum yardım kaynak tavsiyesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wristband -- 26 Ocak 2022; 15:35:50 >

• İsveç'te çalışan hocalarım,oralara gitmiş ve gitme hazırlığında bulunan arkadaşlarım var gayet konuya hakimim.Sadece pembe panter değilim.Konuya nedense hiç faydanız olmamasına rağmen buradasınız.Yurtdışına gitmemek için bireysel ve kendime göre sebeplerim var.Bunu daha önce belirtmeme rağmen hiç hoş olmayan bir üslupla konuyu baltalıyorsunuz.Faydanız yoksa gölge de etmeyiniz.

Sizin nickiniz ile yazdıklarınız arasında neden uyum yok.Fen edebiyat mezunu musunuz?Hekim araştırmacıdır,her bulduğu bilgiye atlamaz.Gerçekten ankaratıplıysanız Ankara Tıp nosyonundan uzaksınız.

Düşünmeye ne gerek var bizzat yakın arkadaşlarım gidiyor bu kurslara.Öyle bahsettiğiniz milyar milyon maaşlar da yok.Etrafınuzdaki çoğu meslekle aynı maaşı alırsınız,alım gücü yüksek olduğu için geçiminiz rahattır.

@Ankaratıplı hem birine üslubunu düzelt demişsin hem de bana lanlı lunlu mesaj atmışsın. önce sen düzelt üslubunu   mesajını silebilirsin mesela her zaman yaptığın gibi  genel olarak öyle yaptığını söylemek istedim bu konudan bağımsız. internetten yaptığın "araştırma"lara çok güveniyorsun çünkü  

• Tavsiye konularından bulabilirsin kaynakları

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • no ss no guven

• eşit ağırlık 10k vs doktorluk mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maaş düşüklüğü,çalışma şartları nedeniyle gidip almanca öğrenmek veya usmle girmek yerine tyt ayt çalışmak...oda güzel hikaye.Rakip eleme.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • dış mihrak

• Birileri tıp kazanmak istiyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3 diyince inanalım

• Geçen sene tıp sıralaması düşürmeye çalışan bi iki tane sığır vardı, bu seneki sığırı beğenmedim, ea 10k yazmış. Boun işletme fln yazsaydın bari olm ya :/

• 70binden de hukuk kazanabilirsin amcacım niye kendini yoruyorsun 10bin için

hatta hiç edebiyat çözmeden bile ilk 10bine girebilirsin de

ben 0 edebiyatla 2018de 4binlerde başarı elde etmiştimDoktorluğu bırakmak için TYT/AYT giriyorum yardım kaynak tavsiyesi 

• eada hedefin 10k çok düşük kalmış. eadan ilk 500 falan hedeflemen gerekiyordu

• 1 doktor o kadar başarılı olamaz

ea 10k bile çok büyük bir başarı onun içinDoktorluğu bırakmak için TYT/AYT giriyorum yardım kaynak tavsiyesi 

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

evt Doktorluğu bırakmak için TYT/AYT giriyorum yardım kaynak tavsiyesi hocam arkadaşın tıpla ilgili söyledikleri kısmen doğru ama hedef çok düşük kalmış eada ilk 500 yapmak zor değil bence Doktorluğu bırakmak için TYT/AYT giriyorum yardım kaynak tavsiyesi 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D72C9D06E -- 25 Ocak 2022; 18:33:18 >
  • amcanın yaşı da 30u bulmuştur şimdi ve saçı falan açılmıştır ve aklar vardır kafasında bu şekilde dinamik z kuşağı ile yarışacağını hiç düşünmüyorumDoktorluğu bırakmak için TYT/AYT giriyorum yardım kaynak tavsiyesi 

• Ankaratıplı kullanıcısına yanıt

doğru Doktorluğu bırakmak için TYT/AYT giriyorum yardım kaynak tavsiyesi 

• Hocam 8 senedir uzak kaldığım için hangi yayın nedir hiçbir şey anlamıyorum.Teşekkürler

• Arkadaşlar 8 senedir uzağım konuyu sabote etmeyin.Aktif olarak mesleğimi sürdüyorum kaynak önerecek varsa ispatlarım.2014'te sınava girdiğimde 7bin sıralama yapmıştım eşit ağırlıktan hazırlanmadan.Ama şimdi eski hıza,konu hakimiyetine ulaşmak zor.Forum hiç değişmemiş hala rakip eleme falan...

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.