Şimdi Ara

Silinsin... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
2
Favori
39.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
172 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhtemelen doktordan diye belirtmesinin sebebi şu olabilir. Bir doktor tanıdığın arabası sorun çıkardığında yetkili serviste onarimi yapılıyordu. Orijinal parçalar kullanılarak. Belki bu yüzden belirtme hissi duyuyordur.

Ama doktordan ondan bundan diye ilan açmak biraz gereksiz. Aciyorsa da ilana transkript eklesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9CA3201B8

Galerilerin de yeri yurdu belli ama sonuçlar malum Bence şöyle olabilir, genel olarak maddi durumlarında sıkıntı olmadığı için araçların bakımları vs tam olabilir başka bir artısı da yok bana göre.

Alıntıları Göster
    Bence şuan demogoji yaparak siviyorsun

Yeri yurttan kasıt yanarli donerli olma ihtimali daha az yeri yurdu belli gerektiğinde yakasına yapisilabilecek demek

Galeriler zaten soygun yeri hala alış veriş yapan varmı hayret ediyorum

Bugün indirimden yararlanalim diye Toyota servisine gittik 2006 toyotamiza adam dedi ki normalde piyasası 35 40 arasi ama biz 34 vereceğiz elimizde çok var isterseniz dışarıya satın dedi

Tşk ettik ayrıldık

Diyeceğim adamın tuzu kuruydu direk açık sozlulukle pat pat saydirdi

Galeriye gitsen borçlu cikarsin😄

Galericinin her tarafı belli olsa ne olur

Diyelim ki istediğim fiyattan aldı

Satarken ki maceralarına deginmiyorum bile

Sonuçta bu adamlarda para kazanacak bir şey demiyorum ama göz boyayarak değil

Mağdurlar konusu açılsa sanırsam birinciliği oynar

• Böyle durumlar için avukattan alınmaz o zaman.

Hukuk boşluğunu iyi kullanırlar, ve bunun için de yalan söylemekten çekinmez birçok avukat.. Haklı olsan da hakkını alamazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Derdin buysa yaz kardeşim mühendisten diye, biraz da sen övün...

• theimperial T kullanıcısına yanıt
    "hahahaha" ya git işine ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • jasonmorhyne J kullanıcısına yanıt
    Derdim ne güzel kardeşim :)

• Derdin post kasmak sanırım

• jasonmorhyne J kullanıcısına yanıt
    Bu kanıya nerden vardın? Yoksa senin kuyruğuna basan mı oldu?

• Yok tiksinmiş bilmem ne boş beleş konu açıyosun bende araç alcak olsam benim için önemli memur doktor satacakkende çok kez bende yazdım

• Bu kadar zoruna gittiyse sende mühendisten yaz tamam hadi izin verdim köftehor

• Defalarca araç sattım.kocaman puntolarla memurdan yazdım.millet sıraya girdi almak için.pek indirim de yapmadan sattım hepsini.bakış açısı şu :memur temiz kullanmıştır.

• Herkes kendi penceresinden bakıyor ama memur olan adamın dolandırılıcılık yapması serbest meslekte ya da özel sektörde çalışan bir adama göre çok daha zordur.Memlekette zaten kanunlar nedense en iyi memura işliyor.Memur değilsen adam da dolandırsan bilmem kaç ay hapiste yatsan çıktıktan sonra gene yolunu bulursun.Oysa memur böyle bir durumda mesleğinden olur.Bizim burada bir okul müdürü arkadaş düğünde ufak bir yaralamalı kavga yüzünden memuriyetten atıldı ve bir daha da geri dönemedi.Kavga ettiği kişi amcasının oğluydu ve amca oğlu şikayetini geri almasına rağmen kamu davasına dönüştüğü için meslekten atıldı.Ben inanıyorum ki o adam çiftçi,esnaf ya da özel sektörde bir adam olsaydı kolayca o işten yırtardı.Yani öyle herşeye kendi cephenizden bakmayın.Memur adam öyle tüccar gibi kolay kolay risk alamaz.Bir şey alırken ya da satarken on kere düşünür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ykaya1983 -- 12 Kasım 2018; 21:6:47 >

• Ben tiksiniyorum aksine hoşuma gidiyor. Kiminle muhatap olacağımı biliyorum. Mesela bayandan diye ilanlar var direk kapatıyorum bayanın kullandığı arabayı sevmiyorum.

Toplumda güven veren meslekler vardır. O işi yapan insanların doğal olarak dürüst ve güvenilir olması, nispeten örnek ve sürgün insanlar olması beklenir ve öyle olduğu düşünülür. Bu nedenle insanlar güven duydukları kişiler ile alışveriş yapmayı tercih ederler.

Bu duruma takılmanıza gerek yok en azından mesai saatinde aradığınızda açamazsa yanlış düşünmezsiniz.

• benimde hoşuma gitmez genelde o tarz ilanları açıp bakmam bile
  • Memur olduğunu belirten ilan düzgün bir üslupla yazmış ise daha güvenilirdir.Adamin ismini alırsın kurumunu ararsın ,guvenmedin mi bir üst kurumunu ararsın sorarsın.En azından yeri yurdu belli olur.Bazen abartan tabiki de çıkicak,her meslekte istisna vardir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nick- konu uyumsuzluğu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alisilin07

Nick- konu uyumsuzluğu.
    nokta atışı olmuş
    şimdi bir üye doktorxxx diye nick almış olsa doktor olduğunu ifşa etti diye çökerler ama materyal muhendisi olunca sorun olmaz.
  • Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Araba mı satıyoruz burda?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.