Şimdi Ara

Silinsin... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
2
Favori
39.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
172 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2ay önce "2001 clio RTA ciddi alıcılar iletişime geçsin" yazıp 2 gün içinde sattım aracımı hocam gerek yok..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyide asıl dolandırıcı onlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cormen kullanıcısına yanıt
    Allah yaşatmasın ama böyle yazandan araç alıp, araçla ilgili sorun yaşadığınızda, adama dönüş yapıp "İmzayı attıktan sonra iş biter." cümlesini duyduğunuzda çok üzülmezsiniz umarım...

• Material-Engineer kullanıcısına yanıt
    Sorun cümleyi duymak değil yerinin yurdunun belli olması dedim ya. :)
    aynı aracın rxt sini bende 1 günde satmıştım. Bu araçları satmakta bişey yok. Lancia delta satmayı deneyin mesela . Onlara doktordan yazmadan satılmıyo muş öyle diyolar
  • cormen kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam yanlış anlamışım o zaman kusurum affola

• Uza -00- kullanıcısına yanıt
    Üşenmedim baktım Silinsin...

• Kesinlikle daha çok güven verir. Doktor öğretmen olduğundan emin olmak içinde bak web sayfasına fotoğrafına doğrula. Daha da emin olmak için ara kurumu sor. Zor bişey mi bu zamanda. Aldığım son araçta şu okulda öğretmenim dedi. Baktım sayfasına gerçekten öyle biri var. Sosyal medyadan araştırdım arabayla resimleri de var. Daha ne olsun.

Sıkıntı yok arkadaşım. Keşke insanlar düzgün olsa da böyle şeyleri konuşmasak bile.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Kaç kurtul, konu düz mantık çöplüğüne dönmüş
  • Eskidi bu numaralar bence

• Havalimaninda calisan biri olarak hergun doktor savci viry zirt otu pokunu goruyrz ancak g.tlerı sıkışınca ben ooyum buyum demeye basliyorlar . Eee napim oysan buysan adam olsan zaten ne mevkii de oldgunu soylemezsin...

• Memurun götü daha temiz, oturduğu koltuk hic pislenmiyor ondan ..

• Yazık lan adam sahibinden ilanına yazmak için tıp okumuş. 6 sene okuyunca kafa yanıyo demekki. Yazık. Başarılarınla öne çık sahibinden ilanlarınla değil
  • Güven veren kelimeler. Suistimal edilmese daha iyi. Memur ve öğretim görevlisi için aynı şeyi düşünmem ama doktor olmuş adamın hileyle hurdayla işi olmaz diye düşünür daha çok güvenirim.

İstisnalar çıkabilir.

• Öğretmenden,doktordan vs yazanların 2 amacı var.Biri yerim yurdum belli demesi, öteki ben tahsilli adamım,cahil insanlara göre arabam bakımlı-temiz iması vermesi.

Bu olay taa gazetelerin 2.el otomobil satış sayfalarına ve araba pazarlarına dayanır.Dün ortaya çıkan bir olay değil bu.Ki eskiden doktora, öğretmene olan güven harbiden kimseye yoktu.

Bu arada konudaki yorumlar tam evlere şenlik.Güzel kafalar yaşayan çok.

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Ayrıca doktorların hayatı hastanede geçiyor ve lüks araçlarını genelde haftasonu kullanırlar.Haftaiçi düşük model araç ile idare ederler.

Alıntıları Göster
    Var olan araçlarını hafta içi de kullanıyorlar neden düşük model kullansınlar?

Ama güvenden dolayı doktordan vs. yazıldığı doğru.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

İyide asıl dolandırıcı onlar.
    Nasıl yani.Bi açar mısın ?

• Bir memur olarak, "memurdan" yazan ilanlara daha sıcak bakıyorum. TAbi 1-2 cümle okuduktan sonra niyeti bozuk olanlar anlaşılıyor, ancak genel olarak ben bunda bir mahzur görmüyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.