Şimdi Ara

Doktor Açığı kapanır mı ? [Kanıtlarla]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
3
Favori
1.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 53 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Ankaratıplı (16 mesaj) ibrahmanıl (5 mesaj) Eric carthman (4 mesaj) Promayz00 (3 mesaj) suicidalMert (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (40 mesaj) Mobil (5 mesaj)
  • @
15 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> TYT / AYT >> TYT/AYT Genel Sohbet >> Doktor Açığı kapanır mı ? [Kanıtlarla]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    165 Mesaj

yorumları silmiş ama genel olarak ankaratıplının kendince hayal dünyası kurduğunu düşünüyorum. O yazdıklarının mantıklı açıklaması başka olamaz çünkü. Adam meslektaşına bile sağda solda duyduğu şeylerle tartışıyor  

|
    |
  • Çavuş
    48 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Gider kendi tükanını açarsın dişte tutarsa iyi paran olur tutmazsa geçimini sağlar batmazsın kolay kolay çünkü diş için son zamanlarda pek devlet tercih etmemeye başladı insanlar zaten randevu bulamayınca mecbur oluyor.

Gelelim tıp okuyup özel tükan açmaya,bunun örnekleri eskiden vardı mahalle aralarında poliklinik açılıyordu ama şimdi sayıları çok azaldı yok gibi bir şey geç bu işleri,tıp okuyup özel hastanede daha paralı kesim ile muhattap olabilirsin şartlar seçeceğin yere göre değişir.

|
    |
    ozanydin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    1 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Eric carthman

Gider kendi tükanını açarsın dişte tutarsa iyi paran olur tutmazsa geçimini sağlar batmazsın kolay kolay çünkü diş için son zamanlarda pek devlet tercih etmemeye başladı insanlar zaten randevu bulamayınca mecbur oluyor.

Gelelim tıp okuyup özel tükan açmaya,bunun örnekleri eskiden vardı mahalle aralarında poliklinik açılıyordu ama şimdi sayıları çok azaldı yok gibi bir şey geç bu işleri,tıp okuyup özel hastanede daha paralı kesim ile muhattap olabilirsin şartlar seçeceğin yere göre değişir.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ediyorum. Şu an için zaten ftr den bir dükkanım var ama bizim meslek genç mesleği yaş biraz gidince yapmam çok zor. O yüzden geçen yıl yks ye girdim devam şartı olmadığı için hukuk yazdım.

Dün sabah hususi olarak yaşadığım yeri gezdim.140 civarı avukat 12 tane dişçi var.

Yani ben tıp ya da dışe geçmeyi düşünüyorum ama hangisi uzun vadede mantıklı iyi düşünmek lazım.

Discilerde memnun değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.