Şimdi Ara

Doğuya Giden Askeri Uçak İptal Oldu KTM Yerine Evde Kalabilir Miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Acemi askerliğimi bitirdim ve Dün İstanbul'a doğuya gitmek için geldik. İstanbul'dan siirte gidecektik ancak uçuş iptal oldu ve 4 ocağa yeni bilet kesildi . Thyden 4 görevli bize istanbulda oturanlar ailesinin yanına gidebilir ktm gitmek zorunda değil ancak oturmayanlar ktm gidecek dedi . Daha sonra ktm den bir haberci er geldi herkes ktm ye gidecek isteyen gelmesin ama sorumluluk sizin dedi . Yani böyle bir hakkımız varmı yokmu ktm bize birşey demiyor . Ben gideceğim birliği aradım bana hava yollarından uçuş iptal kağıdını al bize getir uçuş günüde havaalanında ol sorun olmaz ailenle kal dediler. Benden sonra arayanlarada ktm gidin demişler . Yani herşey cok muallakta . 2 gün yol iznim olduğu için ben eve geldim gerekirse rapor alıp evde kalacağım çünkü çok hastayım . Rapor almadan ktm ye gitmesem sorun yaşar mıyım? Nasıl bir yol izlemeliyim ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sana eve git demişlerse eve git uçuş gününde havalimanında ol. Senden sonrakiler seni bağlamaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olum askeri hareketliligi niye foruma yaziyon Degisik. Sil konuyu.Millet 1 ay ktm de bekliyo.

• ktmler hakkında çok kötü şeyler yazılmon internette.Esir kampından farksız diyolar.Bunlar doğrumu

• Co0lest C kullanıcısına yanıt
    Malesef abartilmis olan ornekler olsa da istisnalar kaideyi bozmuyor imkaniniz varsa zorlayin ktm de kalmamaya calisin

• Cezası varmış ama ktm gitmeden birliğe gitmenin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.