Şimdi Ara

Doğuşta kur farkı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir süredir Tiguan'lara bakıp duruyorum. Anlayamadığım konu şu: Tiguan 2.0lt DSG olan için Euro kurunu 2.09'dan, diğerleri için 1,99'dan hesaplamışlar. Arada neden böyle bir fark olur, anlayan ya da açıklamasını bilen var mı?

• Audi de sormuştum Esenyurtta, giriş yaptığı zamanki kuru dikkate alıyoruz demişti satış temsilcisi; inanmamıştım ama ifade buydu.
  • Ama bu liste kaç aydır aynı durumda. Yani aylardır yeni araç girişi olduğu halde, arada yine de böyle bir fark var. Birisi 1.99, diğeri 2.09. Ben anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noplaceforchance -- 11 Aralık 2012; 16:08:07 >
  • Konu ile alakalı detaylı bilgisi olan arkadaşları bekliyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: noplaceforchance

Bir süredir Tiguan'lara bakıp duruyorum. Anlayamadığım konu şu: Tiguan 2.0lt DSG olan için Euro kurunu 2.09'dan, diğerleri için 1,99'dan hesaplamışlar. Arada neden böyle bir fark olur, anlayan ya da açıklamasını bilen var mı?

2,00 tdı Tiguan yok çünkü

Olmayan araba için adet yerini bulsun diye kur sabitleme yapmışlar

Ben bütün bayileri aradım zamanında yok dediler bulamadım yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihanair -- 11 Aralık 2012; 16:18:30 >
  • Doğuşun oyunları bunlar
  • ortada bir oyun var mı bilemem, sana da faydası olur ise, sormuş olduğun araba bir bedel kurundan ülkemize giriş yapar, yani ithal edilmiş olur. Bu arabalar doviz kuru üzerinden satılır ve sen satın aldığın gün döviz kuruna ya da ithal edilinen kur üzerinden dikkate alınır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın Alfredo, benim merak ettiğim aynı aracın iki farklı motor seçeneği arasında neden fark olduğuydu...
  • sciroccoda da ayni durum var, 2008 yilindan.peri piyasada olan araba hep 30.000 euroydu ama kimi zaman kur 1.70 kimi zaman 2.40 dan hesaplandi. Gecen yil bu zamanlar xenon+cam tavan manuel scirocco icin 72.500 tl teklif almistim, bugun daha dolusu 62.000 tl, sadece kurla oynamalarinin sonucu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benzinli fiyatina dizel, ya da sifir faiz kampanyasi da var mi

Oyun bunlar arkadaslar, neticede cebinden TL olarak cikacak paraya bakacaksin. Geri kalan hepai kampanyanin(ya da kazigin mi desek) ismi degistirilmis sekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.