Şimdi Ara

Dogus otomotivden sifir arac aldim camurluk ve kaput sokulmus takilmis cikti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
2
Favori
15.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

0 km aldığım 2011 passat variant aracımı 2017 başında sattım. Satarken şehir dışından gelen alıcı aracı expere soktu. Aracı benden ve eşimden başka kimse kullanmamıştı. Exper sol ön kapı sökülmüş, ama değişen ya da boya yok dedi. Ben de aracı ben aldıktan sonra böyle birşey olmadı, olması imkansız demiştim. Alıcı olayı çok önemsemedi ve satışı yaptık. Şimdi bu konuyu görünce bu tip şeylerin bu ülkede olabileceğini görmüş oldum.
    iste bende tam bundan bahsediyorum.hangi expere sokarsak sokalim eksper kaput ve camurluk sokulmus takilmis dicek...simdi buraya cevap atanlara soruyorum...kim exper boyle dedikten sonra normal anlasilan fiyattan hatasiz fiyattan araci alir yoksa fiyat dusurmeyemi calisir.benim istedigimde kusur oraninda malda indirim yapilmasi...biraz empati

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Bu iddianız mı doğrulayabiliyor muyuz? Bence önce iddanızı doğrulayın derim.

Doğruysa rezalet puanım 11/10
    iddiami?resimleri sanirim gormediniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

Ferit sana madalya takmali dostum ahhahah

Alıntıları Göster
    Hahaha çok komiksin, öldüm gülmekten

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

Geçmiş olsun. Şuanki satış fiyatından iade az olmuş gelecekteki satış fiyatından iade isteyin
    siz hangi dogus grubu bayisinin calisanisiniz acaba merak ettim...suandaki fiyattan iade edince aynisindan alabilekmiyim..otv yuzde 50ye cikti.151000e aldigim araba su anda 180000tl...biraz empati yapin kendi basiniza gelse umarim bu kadar rahat cevap yazmazdiniz.amacim burda kar etmek degil...

• quote:

Orijinalden alıntı: Du Hast

Arabayi sen mi sattin bilader canla basla savunuyorsun?
    Bagli oldugun mukkemmel kurulus O arabayi ikinci elde almaya kalksa kaput camurluk sokulmus ben nerden bileyim cikma ile degismedigini diye soyleyip 5000 lira fiyat kirmayacak mi?
    Bos yapma Allah Askina

Alıntıları Göster
    aynen kardesim...geri bayiye versem bunlardan fiyat kirar

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

yahu kaporta değişmiş veya boyanmışsa tabiki hakkını ararsın, deyim yerindeyse o markanın gözünü çıkarırsın. Ama ortada birşey yok, sırf birkaç vidaya anahtar değmiş diye hemen arabayı perte çıkardınız. Ayrıca suçladığınız doğuş otomotiv bu durumu nerden görsün. Belliki fabrikada olmuş bu.

Benim burada yaptığım marka fan boyluğu değil ama senin yaptığın bilgisizce ön yargıda bulunmak.
    arabayi perte cikartmadim ama burdaki cogu insaninda dedigi gbi bu ayipli maldir.fabrikasyon bile olsa ayipli maldir.tek vidasi sikilmamis bile hatali maldir...amacim bu durumdan cikar saglamak degil hakkimi aramaktir.eminim vasiniza gelse sizde aynisini yaparsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: 207m

yahu kaporta değişmiş veya boyanmışsa tabiki hakkını ararsın, deyim yerindeyse o markanın gözünü çıkarırsın. Ama ortada birşey yok, sırf birkaç vidaya anahtar değmiş diye hemen arabayı perte çıkardınız. Ayrıca suçladığınız doğuş otomotiv bu durumu nerden görsün. Belliki fabrikada olmuş bu.

Benim burada yaptığım marka fan boyluğu değil ama senin yaptığın bilgisizce ön yargıda bulunmak.
    he bide bilgisizce dediginiz ben 2000 yilindan beri otomotiv sektorundeyim.neyin ne oldgunu iyi bilirim...hangi ekspere gidersem gidiyim kaput camurluk sokulmus diyecek..aldgim raporlarida burada paylasicam her asamayi burada paylasicam

• zaten golf olarak birinci yanlışı yapmışsınız.

bence fazla kurcalamayın.
    8-9 ay kullanın.
    seneye mart - nisan gibi satın gitsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdasdemir

Bu şekilde binmezsin umarım,dünya para verdin.şahsen yarın ben senden alcak olsam söktak var derim para kırmaya çalışırım
    bende aynen

• quote:

Orijinalden alıntı: meakat

arabayi perte cikartmadim ama burdaki cogu insaninda dedigi gbi bu ayipli maldir.fabrikasyon bile olsa ayipli maldir.tek vidasi sikilmamis bile hatali maldir...amacim bu durumdan cikar saglamak degil hakkimi aramaktir.eminim vasiniza gelse sizde aynisini yaparsiniz

Alıntıları Göster
    Üretici firma haklarını biliyor musunuz ? Fabrikasyon çift kat boya bile normal sayılıyor. 2 tane vidada rötuş var diye kusurlu mal sayılacağını sanmıyorum. Daha öncede belirttiğim gibi, kontrol esnasında çamurluk ve kaputun hizalı olmadığı görülmüş ve tekrar ayar yapılmış olabilir. Sonuçta üretim aşamasında olabilecek bir durumdur bu. Emin olun benim başıma gelse hiç uğraşmam bile.

• Bu klasik wv konuları ile zebanili bi csb patlatacak yok mu?

• quote:

he bide bilgisizce dediginiz ben 2000 yilindan beri otomotiv sektorundeyim.neyin ne oldgunu iyi bilirim...hangi ekspere gidersem gidiyim kaput camurluk sokulmus diyecek..aldgim raporlarida burada paylasicam her asamayi burada paylasicam

Alıntıları Göster
    Bende otomotiv sektöründeyim, bu işleri bende iyi bilirim. Kaput ve çamurluğun tüm vidaları aynı durumda değil. Parçayı sökmek için tüm vidaların çıkması lazım takdir edersiniz ki.

• Kusurlu araçtan dolayi dava açmaktan sözedilmiş. Sözüm meclisten dışarı, konu sahibi arkadaşı hariç tutuyorum. Diyelim birisi araç aldı vidaları yada bir yerini gevşetse sonra kurcalanmış diye kusurlu ürün işlemi mi görecek? Bu durumu nasıl kanıtlayacak? Kafamda deli sorular...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğuş dan 2007 den beri üç araba aldım hiç birinin de kaputunu açıp vidasına dikkat etmemişimdir. Son bir ayar yapılmış olabilir nihayetinde arabada boya yoksa çok mühim değil.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

iddiami?resimleri sanirim gormediniz?

Alıntıları Göster
    Hocam haklı olabilirsiniz fakat ekspertiz belgesi vs. olmadan bu tarz bir başlık açarsanız herkes konuşur ileri geri. Siz durumu ekspertiz ile kanıtlayın, belgeleyin emin olun farklı şekilde olacaktır yorumlar. Ben vidadan tampon değiştiğini anlamam mesela ama yazılı ekspertiz belgesi sunarsanız onun üzerine daha keskin ve sert bir şekilde konuşabiliriz. Şimdi tampon değişti diye ekspertizden bilgi gelirse aynı şey aracı satarken de önünüze geleceğinden ve ucuza satmanız gerekeceğinden bu tabi ki ayıplı mala girer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• inanılmaz, sıfır araca bile güvenemeyeceğiz nasıl yaratıklar yaşıyor aramızda yahu.

• Doğuş cidden çete. Vw ile Türk devletini arkasına alarak her türlü sahtekarlığı da pişkince yapabilir. Buna şaşmamak lazım. Hele şu yatırım mevzusu bu durumu daha da perçinleyecektir.

• Bu konudaki küfür hakaret vs. içermeyen mesajımı hiçbir uyarı yapmadan silen moderatör arkadaş neden sildiğini lütfen açıklayabilir mi

• Madem böyle kepazelik yaptın, hemen yenisiyle değiştir işte ortalık bulanmadan. Niye tüketiciye zorluk çıkartıyorsun.
  • 207m kullanıcısına yanıt
    Eee sürüşünü kontrol ediyorlar da başka görsel kontrol yapmıyorlar mı yani ön konsol yerine oturmamış olsa ve görmeseler sorun yok ozaman sürüşe etkisi yok nasılsa bu mu. Çamurluk gevşek sorun yok bu mu yani?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.