Şimdi Ara

Doğumgünü sürprizleri ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
6
Favori
444.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: **green-eyes**

**uçan balon alıp üzerine tükenmez yada spreyle sevdiğini yazıp camına kadar iple kaldırabilirsin.
    **illa havai fişekle yazmak istiyorsan alternatif olarak alevden yazılar yazıyorlar. yani metalden isim yazıp iskeletine yanıcı madde sürüp ateşe veriyorlar. bunu lüx restoranlar yapıyorlar. tabi biraz tuzlu.
    **çalıştığı yer müsatse karşı binaya kocaman afiş asıp kutlama yapabilirsin.
    **işe yada eve dönerken kullandığı yol üzerinde dönen bilboard var ise oraya ilan verebilirsin. biraz tuzlu.

bunlar çok güzel fikirler sadece onun okul çıkışı için bişey olabilir yani çalışmıyor okuyor lisede... Belki afiş konusu okulun dışına olabilir =) daha başka fikirlerin var mı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: JANT!

quote:

Orijinalden alıntı: hates

Sözlükten alıntı;

önce 1 paket çikolata alınır.. sonra bu çikolata paketi açılır.. her çikolatadan 1 kere çok az ısırılır.. daha sonra bir not yazılır, çikolatarın üzerine konulur.. paket kapatılır ve sevgiliye verilir..

paketteki not: hepsinin tadına baktım, hiçbiri senin kadar tatlı değil..

Müthiş bir fikir. Konuyu güncellemeye değer.

bencede müthiş ama doğum gününe daha özel şeyler, sürprizler olması gerekiyo şaşırtıcı ve hiç unutamayacağı

• **okulun karşısına afiş asabilirsin.
    **yada mitinglerde sopaya yazı yazıyorlarya onun gibi bişey yapıp bi çoçuğun eline 3-5 verip okul çıkışı milletin içine salabilirsin.
    **yada gazeteye ilan verip, sıra arkadaşınada o gazeteyi tesadüfen almış gibi yapıp sayfada doğum gününü kutlayabilirsin.
    **okul müdürüne git. delikanlı gibi izin al. okul panosuna doğum günü için yazı yaz. isim yazmayacağını, ciddi ve seviyeli bişey olacağını anlatırsan müdürün kızacağına pek inanmıyorum.ama harbi olup anlat. daha olmadı genç ağır abi yap kendini hocam sizin yokmuydu sevgiliniz. sevdiğiniz falan de. akşama sevgiline kendin anlatırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: **green-eyes**

**okulun karşısına afiş asabilirsin.
    **yada mitinglerde sopaya yazı yazıyorlarya onun gibi bişey yapıp bi çoçuğun eline 3-5 verip okul çıkışı milletin içine salabilirsin.
    **yada gazeteye ilan verip, sıra arkadaşınada o gazeteyi tesadüfen almış gibi yapıp sayfada doğum gününü kutlayabilirsin.
    **okul müdürüne git. delikanlı gibi izin al. okul panosuna doğum günü için yazı yaz. isim yazmayacağını, ciddi ve seviyeli bişey olacağını anlatırsan müdürün kızacağına pek inanmıyorum.ama harbi olup anlat. daha olmadı genç ağır abi yap kendini hocam sizin yokmuydu sevgiliniz. sevdiğiniz falan de. akşama sevgiline kendin anlatırsın.

okul müdür olayını ve miting olayını tuttum yani güzel fikirler sağol teşekkür ederim allah razı olsun... Değerlendireceğim en güzel olanı yapacağım =)

Aslında hem gazeteye ilan verip hemde pankart işi gayet hoş gibi

• çocuğa 3-5 verip hem pankartı taşıtır, hemde istediğin bişey varsa bağırttırabilirsin.
  • arkadaşlar bende sevgilimin doğum gününe bi süpriz yapmak istiyorum ama.şimdi nu konuyu gördüm yorumları okudum okurken aklıma şöyle bir fikir geldi.sevgilimin akşam iş çıkışında servis aracına bindikten sonra kendi aracımın arkasına boydan boya büyük yazılarla bir msj yazmak ve servisini önünü kesmek gibi :) gerçi msja ne yazmam gerekiyor düşündürücü fakat.yeni gelen bir fikir.
  • arkadaşlar süprizimi hazırladım.aracın arkasına doğum günün kutlu olsun aşkım yazcam.bir süprizde arabada bekliyor olacak.aracın bazı yerlerine notlar yazıcam.süprize ulaşmak için torpidoya bak örneğin torpitoda bir not daha sağ arka koltuğun köşesine bak gibi.biraz uğraştıktan sonra bagaja bir demet gül ve yanında çikolata gibi çikolatalardan küçük küçük doğum günü notları çıkacak.daha sonra kalbiyle ilgili bi sorun yaşamayız inş. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rxalibaba

arkadaşlar bende sevgilimin doğum gününe bi süpriz yapmak istiyorum ama.şimdi nu konuyu gördüm yorumları okudum okurken aklıma şöyle bir fikir geldi.sevgilimin akşam iş çıkışında servis aracına bindikten sonra kendi aracımın arkasına boydan boya büyük yazılarla bir msj yazmak ve servisini önünü kesmek gibi :) gerçi msja ne yazmam gerekiyor düşündürücü fakat.yeni gelen bir fikir.

fikir çok güzelmiş iyiki yapmışsın =) benim şimdi arabam olmadığı için bunu yapamayacağım ama aklımın bir köşesine yazdım bu sürprizide =)
  • arkadaşlar
    bizim erkek arkadaşımla 5 sene olmuştu we nişanlanmamıza da 3 gün wardı.ben 5 senedir çekildigimiz fotolarımızdan bi slayt hazırladım resimlerin altına notlar yazdım we mail attım o zamana kadar atmadım mail tabi.sonra onu izlettm ama yanında olmadım.yanıma geldi aglıodu sıkı sıkı sarıldık birbirimize herkese göstermiş ilk defa agladıgını gördüm sewgilimin.

bi fikir bendeki siz bilirsiniz..
    kolay gelsin..
  • arkadaşlar süprizi yaptım ama havaya yaptım.işyerinin önüne arabayı geri geri yanaştırıp arka camına doğum günün kutlu olsun aşkım yazdım bir demet gül alıp her güle birer doğum mesajı bantladım ellerimi dikenler delik deşik yaptı.işyerinin önünde yrm saat bekledim bütün arkadaşları çıktı ama benim kız arkadaşım çıkmadı arkadaşları süprizi gördü ve o hocasıyla eve gitti dedi çiçekleri ve kalbimi çöpe atıp evime geri döndüm.şunu söyleyim birdaha hiçbir kıza bi süpriz yapmam hiçbiri haketmiyor.inş kimse böyle bi duruma düşmez...
  • bitane kocaman bi çiçek al birden karsısına çık çiÇeği uzat tam alacakken çiçeği geri çek elinen tersiyle bi vur BİR DAHA HEDİYE FALAN İSTEMEZ
  • bir çiçek vitamini alın suzme cay posetı seklınde olanlarından.deyın kı cıcege cıcek vıtamını alınır:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: xoxBersunxox

quote:

Orijinalden alıntı: TheKebude

quote:

Orjinalden alıntı: hates

Sözlükten alıntı;

önce 1 paket çikolata alınır.. sonra bu çikolata paketi açılır.. her çikolatadan 1 kere çok az ısırılır.. daha sonra bir not yazılır, çikolatarın üzerine konulur.. paket kapatılır ve sevgiliye verilir..

valla mükemmel bence bunu denemelisin dostum

saçmaLamayn yha...şahsen ben bi'kız oLarak istemezdm bunu..neye yaradı çikoLata aLman..nası yiyck kız onu

havai fişek iidir.

Yemeyiversin nolmuş

• quote:

quote:

quote:

Sözlükten alıntı;

saçmaLamayn yha...şahsen ben bi'kız oLarak istemezdm bunu..neye yaradı çikoLata aLman..nası yiyck kız onu

havai fişek iidir.

ne alaka nasıl yiyecek?

sevgilisinin ısırdığı çikolatadan mı tiksinecek??? bu saçma olmuş asıl :)

• quote:

quote:

quote:

Sözlükten alıntı;

havai fişek iidir.

Yaş kaç çok merak ettim hiç uzun süreli bi ilişki yaşadınmı ? dur tahmin edeyim tabikide hayır

Not: Aman sevgilinin ısırdığı bir şeyi sakın ısırayım deme kuduzdur muduzdur dikkatli ol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoveU4ever -- 5 Eylül 2010; 18:28:14 >

• quote:

havai fişek iidir.

Yhaaa niye öyLe diyorsun emocan kardeşim..

Arkadaş her yer emo kaynıyor ya l'ler büyük yazılır neyse. Yer sevgilisi çikolatayı kafana takma sen.
  • ARKADAŞLAR BAYRAMIN 2 İNCİ GÜNÜ EŞİMİN DOĞUM GÜNÜ .BANADA ACİL Bİ SÜPRİZ FİKRİ VERİRMİSİNİZ BENİM AKLIMDA ÇİKOLATA OLAYI VAR HEM MASRAFI DÜŞÜK HEMDE ANLAMI BÜYÜK BAŞKA FİKRİ OLAN VARSA LÜTFEN PAYLAŞABİLİRMİ?
  • guzel fıkırler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: merto0697

quote:

quote:

quote:

Sözlükten alıntı;

havai fişek iidir.

Yemeyiversin nolmuş

Neden Yiyemesinki ? Sevdiği İnsandan Tiksinmez İnsan ;) bir Bayan Olarak Söylüyorum Çikolata Olayıda Çok Güzel düşünülmüş :) Bana Yapılsa Uçardım Heralde :)

• süper bi süpriz kardeşim

quote:

Orijinalden alıntı: uffuk

quote:

Sözlükten alıntı;

gerçekten müthiş bir fikir.. inanılmaz tuttum, kim bulduysa helal olsun :D

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.