Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

DOĞUM GÜNÜ KABUSU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
16
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> DOĞUM GÜNÜ KABUSU
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    Haftasonu genç kızın 16'ıncı doğum günüymüş. Ancak anne babası kızın doğumgününü unutmuş olacak ki; kızlarına haftasonunda başka bir kente tatile gideceklerini söylemişler. Genç kız bu duruma hiç üzülmemiş. Aksine erkek arkadaşını boş olan eve çağırıp alem yapabileceği için çok sevinmiş.

Gerçekten de cumartesi günü anne baba arabalarına atlayıp tatile gitmiş. Kız da hemen erkek arkadaşını eve çağırmış. İki genç hemen sevişmeye başlamış. Sevişecek mekan bulmakta zorlanan gençler dünyadan habersiz sevişirken, telefon çalmış. Telefondaki kızın annesiymiş. Bodrum katındaki çamaşırlıkta ütüyü kapatıp kapatmadığınıi hatırlayamadığını, kontrol etmesini istiyormuş.

Sevişmenin en heyecanlı yerinde olan oğlan, ara verme fikrinden hiç hoşlanmamış. Pozisyonu bozmadan ayağa kalkmış, kız kucağında, anadan doğma bir biçimde bodruma inmişler. Işığı yaktıklarında kızın tüm arkadaşları, akrabaları ve komşularının bulunduğu sürpriz doğum günü partisiyle karşılaşmışlar.

|
    |

• Çavuş
    44 Mesaj
    [evlol]
    |
    |
  • PSU Uzmanı
    3913 Mesaj
    [bgdnc2][jwdwn][jwdwn][jwdwn][bgdnc2]
    |
    |
  • Yarbay
    2487 Mesaj
    Pazar günü de benim doğum günümdü [ban]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    822 Mesaj
    zuhahhahhaha çok komikmiş.

Richy : yeni yaşın kutlu olsun.
    |
    |
  • Yarbay
    3459 Mesaj
    Geçmiş doğum günün kutlu olsun diyelim o zaman
    |
    |
  • Yüzbaşı
    732 Mesaj
    DUMURRRRRRRRRR
    |
    |
  • Yarbay
    10624 Mesaj
    zuzuzuzhahaha süper yaa?
    |
    |
  • Er
    10 Mesaj
    harbi çok iyi yaaa
    |
    |
  • Yüzbaşı
    548 Mesaj
    ehuehu..
    nice senelere riçi kardeş.yeni yaşınla birlikte yeni mutluluklar dilerim.
    |
    |
  • Yarbay
    4464 Mesaj
    geçmiş doğum günün kutlu olsun (htr:Genellikle öğretmenler ve yalaka öğrenciler tarafından söylenirdi.Geçmiş ..... kutlu olsun [xx(] ) [[Bu arada htr=hatırlayın [ngt] ]]
    |
    |
  • Binbaşı
    1434 Mesaj
    Richy[drknrd][bgdnc2][brthy]
    |
    |
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj
    Kendimi o gencin yerine koydum ahahah rezalet (DH yöneticileri daha fazla gülme smiliesi eklemeliler.)
    |
    |
  • Yüzbaşı
    438 Mesaj
    +1 juniour
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by SOOPRcow</i>
    <br />Kendimi o gencin yerine koydum ahahah rezalet (DH yöneticileri daha fazla gülme smiliesi eklemeliler.)
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    düşünsenize kızla beraber oluyorsun onu o şekilde bodruma indiriyorsun ve bütün millet orda bizde olsa adamı oracıkta öldürüler valla... önce zevk sonra accı...
    [pssd]
    |
    |
  • Çavuş
    67 Mesaj
    of diorum sana olm bunalıma giriodum lam ne güsel bişey miş bu böyle aman kimsenin başına gelmesin ya :)))))
    |
    |
  • Yarbay
    2579 Mesaj
    devamı gerek ya [afro][bandt][bgdnc2] acaba ne olur [B)] [evlol][lamer][type]
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
son dakika
SEO
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.