Şimdi Ara

Doğukan kızı beğendi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
4
Favori
5.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Precious

quote:

Orijinalden alıntı: MuTLu.

Milletin işi gücü yok adama takmışlar. Yav bırakın kendi hayatınıza bakın. Rant sağladı adam sayenizde.

O kadar selam söyledi TV de, rahat bırakırmıyız

• olum bi bitmediniz.oturup bunlari seyredenler var bide.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ADEBISI

olum bi bitmediniz.oturup bunlari seyredenler var bide.

Alarm kurduk... Esra Erol, Doğukan diyince hemen kayda alıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: root_echo

bu esra eroldaki tipleri görünce hep aklıma şu şarkı geliyor aslında bu programın jenerik müziği bu olmalı:

vay dostum adamsın
    severim Diyar Pala ' yı

• Tüm forumun işi gücü yok oturmuş esra Erol programı izliyor . Gerçi kızı ben de gördüm. Doğukan Hayır derse cizin artık. .

• Lan dün ATV stüdyo binasındaydım Kim Milyoner Olmak İster mülakatları için. Keşke reyizi görseydim
  • Geçen bölümü izlemedim. Diz mi çökmüş

• doğukan bu kızıda istemeseydi gay ilan edilecekti zaten
  • ha adamlar orda her gün durarak 50 60 alıyolar en az manyaklarmı hemen gidecekler ama bu hatun oğlana fazlaaa :D gidtsin yani bi zahmet at :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Lan dün ATV stüdyo binasındaydım Kim Milyoner Olmak İster mülakatları için. Keşke reyizi görseydim

bende form doldurdum da bunlar ne kadar zaman sonra haber veriyorlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: entrika888

quote:

Lan dün ATV stüdyo binasındaydım Kim Milyoner Olmak İster mülakatları için. Keşke reyizi görseydim

Valla hocam hiç belli olmuyor. Zaten pek ümitlenme İstanbul dışındaysan. Beni 2.kez aradılar ilkinde vize haftam diye gidemedim. 2 tane mülakata girip öyle çıkabiliyormuşsun ki dün oradaki görevlilerden duydum. 2 yıl sonra bile çağırılan varmış. Tamamen yapımcının keyfi. Ben ta Aydın'dan geldim. Olan 105 TL yol parama ve burada yediğim paraya oldu. Ha denemeye değer miydi? Evet Bahaneyle yıllar sonra İstanbul'u gördüm.

• bi kız vardı bana yazan buna benziyodu geldi bana açıldı kızım sen hiç aynaya baktın mı lan dedim ağlaya ağlaya gitti o günden beri kızsız günüm olmadı ;))
    özet; çirkinle yetinen güzeli bulamas

• quote:

quote:

quote:

Valla hocam hiç belli olmuyor. Zaten pek ümitlenme İstanbul dışındaysan. Beni 2.kez aradılar ilkinde vize haftam diye gidemedim. 2 tane mülakata girip öyle çıkabiliyormuşsun ki dün oradaki görevlilerden duydum. 2 yıl sonra bile çağırılan varmış. Tamamen yapımcının keyfi. Ben ta Aydın'dan geldim. Olan 105 TL yol parama ve burada yediğim paraya oldu. Ha denemeye değer miydi? Evet Bahaneyle yıllar sonra İstanbul'u gördüm.

beni yazın çağırırlar inşallah. şuan da Gürcistandayım normalde Bursa da oturuyoruz sıkıntı olmaz herhalde. Mülakatlar nasıl? Şu yarışmaya katılmak istiyorum. En az 7.5 alıp işime bakmak istiyorum. Ne güzel yenir o para

• ben böyle balık etli karılara bitiyorum. doğukan buna da hayır derse neye evet diyecek bilmiyorum.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

beni yazın çağırırlar inşallah. şuan da Gürcistandayım normalde Bursa da oturuyoruz sıkıntı olmaz herhalde. Mülakatlar nasıl? Şu yarışmaya katılmak istiyorum. En az 7.5 alıp işime bakmak istiyorum. Ne güzel yenir o para

Boş mülakat. Formda ne dolduruyorsan onu soruyorlar. Geçersen şanslısın ama geçmezsen harbiden vaktine yazık. Giriyorsun mülakata yapımcıyla konuşuyorsun. Sana hedefini, parayla ne yapacağını ve nasıl biri olduğunu soruyor. Sonra görüşmek üzere deyip çıkıyor. Ben girdim gıcık birisiyimdir (yani sevdiklerimle uğraşmayı severim) , kafama koyduğumu isterse 20 yıl sonra olsun yaparım. Hedefim en az 125000 dedim. Saat 8e kadar haber veririz dediler vermediler. Sanırım bi tarafları yemedi (:

• Yarım kilo boya sürmüş kız.Bunu alacaksa bu çocuk bence zevkinin peşinde.
  • Dh iyice kadınlar matinasına dönmüş.
  • Programı izleyebileceğimiz link var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deniz Gezmiş

Yemek yerken az bir baktım da bunla da olmazsa bıraksın artık programı.

Bundan iyisi gelmez zaten..

yemek yerken az bi bakmısmıs :) kacırmadan izledigini itiraf et benim gibi.

• Buna da bakmazsa ılık diyecekler oradakiler

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.