Şimdi Ara

Doğubank Iphone 4 fiyatları. . . (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
0
Favori
104.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar olay ürünün o kadar edip etmeyeceği değil sanırım bunu anlamak istemiyorsunuz ,

bugün bende biri ile konuştum elinde 3 adet varmış 32 gb siyah 2750 fiyat çekti suratına kapattım teli :D

ürktüm duyunca

ama napalım şuan türkiyede varmı iphone 4 cevap: yok

3-5 kişide 3-5 adet varmı var toplasan satan kaç kişi var elinde kaç adet var dielimki 1000 adet

ee bu cihazı erken almak için 5 bin tl verecek kaç kişi var 2000 kişi ozaman bu telefon fiyatı 5000 tl ye çıkar

ve satılırda
    buradaki fiyatalar sana bana göre deil

alıcısına göre fiyatlar

gidip yeni bi 6 tane daha alamıyor adam e ozaman normalde hergün 5 tane satsa fiyatı indiirir ama kendide çok alamıyor o yüzden adetten çok kar güdüyor ve satılıyorki o fiyatlar sabitlendi

haa ne olacak şurada 1 aydan sonra fiyatlar 3binden 1500 e kadar inecek tr de çıkınca muhtemelen herzamanki gibi usd fiyatının euro cinsi baz alınacak yani şuanki 3gs satış fiyatı ile aynı olacak ( kesin demiyorum ama kesin böyle :D )

buda tr fiyatı 32 Gb : ilk zamanlar stok sorunu yüzünden 2000 lere vuracak ama stok sorunu bitince 1600-1700 arası olacak

16 gb : gene stok yüzünden 1800 lere kadar alıcı bulur ama normale dönünce 1400-1500 arasına gelecek

ha aparanız varsa bastırın 3bini alın yoksa bekleyin fiyatlar yerine otursun ..

• valla karli ismis 3000 lira!

yakinda tatile geliyorum getiriyim 1 tane 1500 liraya vereyim :)

tas atip kolumuz yorulmayacak bu fiyatta bile 500 lira kar ediliyor.

burdaki (Amerikadaki) fiyati kontratsiz vergisiyle birlikte $640 gibi birsey.

Yalniz arkadaslar mesajimi duzeltmek zorundayim cunku turkiyedeki satilan iphone`lar farkliymis.

sim kiliti ve kayit islemi sorunu sebebiyle ordakilerin daha fazla istemesi normal ama 3000 lira istemeleri yinede normal degil bence :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNida -- 5 Temmuz 2010; 19:06:19 >
  • merhaba arkadaslar temmuzun 25 inde fransadan akrabalarэm gelecek beraberinde 2 adet beyaz renkli iphone 4g 16gb ve 4g 32gb getirecekler 2 side 0 5 adette 3gs 32gb gelecek 3 ь sэfэr 2si 2.el almak isteyen arkadaюlara yardэmcэ olurum cihazlar kayэtsэz baюtan belirteyim.2.el olanlarэn sэfэrdan farkэ yok isteyenlere resimlerinide gцnderirim uюaklэyэm eрer almak isteyen arkadaюlar varsa irtibata geзsinler yardэmcэ olurum. pm atэnэz gьnlьk kontrol edilip cevaplandэrэlacaktэr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnHancock

quote:

Orijinalden alıntı: GS_ERDEM

herkes pahalı yüksek filan diyor fiyatlara ama sizce ne olmalı bu ürünün şimdi burdaki fiyatı? ben de yakında yurtdışına gideceğim ve bir tane kendime, bir tane de satış amaçlı 2 tane iphone alıcam. geldikten sonra böyle tepkilerle karşılaşmamak için olması gereken fiyatı merak ediyorum...

Şu anda 2200'e elinden kaparlar..

1600 YTL ye 32gb iphone 4 satamiyorum, halen siz ne diyorsunuz ki?

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=40952263

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNida

valla karli ismis 3000 lira!

yakinda tatile geliyorum getiriyim 1 tane 1500 liraya vereyim :)

tas atip kolumuz yorulmayacak bu fiyatta bile 500 lira kar ediliyor.

burdaki (Amerikadaki) fiyati kontratsiz vergisiyle birlikte $640 gibi birsey.

ama sorun şu genelde o 3000 liraya gidenler simkilitsiz olanlar yani ingiltere cihazı abd cihazı okadar etmez çünkü adam o parayı verecekse hemen kullanmak ister oda şuan mümkün değil ozaman abd cihazı o talep gören üründen değil

simkilid açılmasını bekleyecek adam zaten gider fiyatın düşmesinide bekler ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knightfall

quote:

Orijinalden alıntı: JohnHancock

quote:

Orijinalden alıntı: GS_ERDEM

herkes pahalı yüksek filan diyor fiyatlara ama sizce ne olmalı bu ürünün şimdi burdaki fiyatı? ben de yakında yurtdışına gideceğim ve bir tane kendime, bir tane de satış amaçlı 2 tane iphone alıcam. geldikten sonra böyle tepkilerle karşılaşmamak için olması gereken fiyatı merak ediyorum...

Şu anda 2200'e elinden kaparlar..

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=40952263

iide sen temmuz ortası falan filan simkiltili cihaz için diyrosun

önemli olan hem sorunsuz hemde o an olması o an elinde varsa satarsın geleceğe kimse 1600 vermez derki cihazlar gelsin ozaman bakarız o zaman belki daha ucuzu var

ama şimdi almak isteyene şimdi elimde var simkilid yok dersen zaten sende o 1600 fiyatını yazmasın ama 3000 de bana görede çok diyorumya adam 1750 usd dedi 32 gb için neredeyse suratına kapattım telefonu :d

1600 YTL ye 32gb iphone 4 satamiyorum, halen siz ne diyorsunuz ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xendaba -- 5 Temmuz 2010; 19:17:34 >

• en sonunda devlet tekeline alacak bu satış işini :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: xendaba

ama sorun şu genelde o 3000 liraya gidenler simkilitsiz olanlar yani ingiltere cihazı abd cihazı okadar etmez çünkü adam o parayı verecekse hemen kullanmak ister oda şuan mümkün değil ozaman abd cihazı o talep gören üründen değil

simkilid açılmasını bekleyecek adam zaten gider fiyatın düşmesinide bekler ..

O konudan benim yeni haberim oldu kesinlikle haklisin.
  • eylulde telefon gelince kime satacaklar acaba.. ya da eylule kadar bekleyemeyip garantisiz telefona 3000 tl verip alan kerizler olacak mi acaba..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

eylulde telefon gelince kime satacaklar acaba.. ya da eylule kadar bekleyemeyip garantisiz telefona 3000 tl verip alan kerizler olacak mi acaba..

arkadaşım adamın parası var o parayı yediği bir öğlen yemeğine verecek gücü varsa telefoan niye vermesin

ki bu niye kerizlik olsun

senin bankada 5-10 milyon tl hesabında paran olsa 3 bin tl verip almazmısın yok almayacaksan o paranın ne hayrı var

bu zenginlikte yüzlerce insan var buradaki satıcılar illa devlet memurlarına satış yapmıyorki parası olana son teknolojiyi anında veriyor bunu kabullenmek gerek ..

hani paran var imkanın var niye 3 ay bekleyesin yok ucuzlayacak yok bilmem ne die

benimde param olsun isterse 10 bin lira desin ada gider alırım

yani 300 milyarlık jipe binecen aman 3 bin deilde 2 bine düşsün diyemi bekleyeceksin :D

hani bunları ne zaman daha iyi anlayabiliriz o parayı cebimizde gördüğümüzde

soruyorum mali durumu bu kadar iyi olupta aman bin lira kar edeyim diye 2-3 ay hanginiz beklersiniz ..

bence fiyatlar bizlere göre uçuk olabilir ama çok atla devede değil..

• lisans yüksek lisans ve doktora eğitimimi iktisat üzerine aldığım için burda fiyatlar konusunda yazılanlara çok gülüyorum..

arkadaşlar pahalı yada ucuz diye bi genelleme yapamazsınız..çünkü kimsenin gelirini bilmiyorsunuz. benim aylık 1 milyon lira kira gelirim varsa benim için 3bin lira çerez parasıdır..ama asgari ücret kadar bile alamıyorsam o zaman nokia 1100 bile kral telefondur benim için..

o yüzden ne 3bin lira verene keriz, enayi,salak demeye hakkınız var, ne de 100 liralık telefonu kullanana aferin demeye...herkesin geliri, zevki ve tercihleri farklıdır..birey olarak sadece bu kararlara saygı duymak düşer bize..

ne güzel demiş atalarımız; zenginin parası züğürdün çenesini yorar...adam ister 3 bin liraya iphone 4 alır ister Papermoon'da öğle yemeği yer...

edit: imla..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GS_ERDEM -- 6 Temmuz 2010; 1:01:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xendaba

quote:

Orijinalden alıntı: Fashionality

eylulde telefon gelince kime satacaklar acaba.. ya da eylule kadar bekleyemeyip garantisiz telefona 3000 tl verip alan kerizler olacak mi acaba..

arkadaşım adamın parası var o parayı yediği bir öğlen yemeğine verecek gücü varsa telefoan niye vermesin

ki bu niye kerizlik olsun

senin bankada 5-10 milyon tl hesabında paran olsa 3 bin tl verip almazmısın yok almayacaksan o paranın ne hayrı var

bu zenginlikte yüzlerce insan var buradaki satıcılar illa devlet memurlarına satış yapmıyorki parası olana son teknolojiyi anında veriyor bunu kabullenmek gerek ..

hani paran var imkanın var niye 3 ay bekleyesin yok ucuzlayacak yok bilmem ne die

benimde param olsun isterse 10 bin lira desin ada gider alırım

yani 300 milyarlık jipe binecen aman 3 bin deilde 2 bine düşsün diyemi bekleyeceksin :D

hani bunları ne zaman daha iyi anlayabiliriz o parayı cebimizde gördüğümüzde

soruyorum mali durumu bu kadar iyi olupta aman bin lira kar edeyim diye 2-3 ay hanginiz beklersiniz ..

bence fiyatlar bizlere göre uçuk olabilir ama çok atla devede değil..

dstum haklisin ama teknolojiyi yakindan takip eden adam zekidir yani bu tur uckagitcilara direk 3000 tl vermektense sahibinden.com gibi yerlere ilan vermis olan birinden anlasir daha makul bi fiyata alir.. yoksa ne kadar zengin olursan ol parayi afedersin mal gibi harcamanin kerizlikten baska aciklamasi yoktur bence..

• arkadslar bı sorum olacak benim ingilterede tanıdığım falan yok bu yöntem aklıma geldi online storedan siparişi verip ups kargo silerine adres verip ordanda turkiyeye kargolatmayi düşünüyorum olabilirmi sizce ups. Firmasinla gorusucem ne diyorsunuz cvp bekliyorum
  • arkadaslar dubai de satısa cıktı mı iphone4 bir de dubaide satılan iphone lar simkilitli mi bilgisi olan var mı?
    Tesekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: thekoch
    arkadaslar dubai de satısa cıktı mı iphone4 bir de dubaide satılan iphone lar simkilitli mi bilgisi olan var mı?
    Tesekkürler

Simkilitsiz oma ihtimali var genelde ingiltereden alıyorlar ben Libya'dan aldım fakat sim kilitdiz yoktu ve Dubai'de iphone Cok ucuz değil diye duydum emin değilim
  • doğubankta isterse 1500 lira hatta 1000 lira fiyat çeksin iphone 4 için yine almam, garantili almak varken bu işleri girmek bence pek akıl karı değil 2000 lira veriri garantili ve sigortalı alırım en azından içim rahat olur.
  • Kimileri zenginlige baglamis olayi, ne kadar alakasiz

Milletin gelir grubuna,zenginligine fakirligine aldigi telefonla karar vereceksek, bu ulkenin %80i zengindir anasini satayim

Ilkokuldaki cocukta, pazarci dayida, amelesinde, berberinde, tamirci kalfasinda ENN KRALINDAN telefon eksik degil...

iPhone4'e su anki fiyatiyla sahip olmak icin ya obsesif ya fanboy yada gosteris manyagi olmak gerek.

Gazetede okumustum, suursuzun biri ciktigi gun alicam deyip kalkmis Dubai_Ingiltere ucmus 6 saat sirada beklemis, alti ustu 3 lira eden alete 12 lira harcamis.

Bunu yapan da filipinlinin teki

Obsesif olmayin, akilli olun. Resmen ciksin alirsiniz iPhone'nuz yok diye nefes alamiyorsunuz sanacaklar...

• Sahibinden'de 32gb iphone 4 1900 TL'ye ilanı mevcut pasaport kayıtlı ve simkilitsiz halde
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-cep-akilli-telefonlar-apple-apple-iphone-4-32-gb/detay?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisemih

İphone ingilterede ilk çıktığında 1300 dolardı.Şimdi ne kadar bilmiyorum ama ingiltereye gidiş geliş ıvır zıvır 1500 dolara patlar.şuan vatanbilgisayarda 3gs modeli 1916 tl.Akıl var mantık var.Garantili ipgone 4 g 2 milyardan aşağı olacağını sanmıyorum.

1300 tl'ye 2 yıl garantili 3gs satan bayi var (16gb) yanılmıyorsam 4 fiyatlarıda 699 la 799 dolar ingilterede veya sterlin emin değilim. ayrıca fiyatlandırma yaparken iphone 3gs nin fiyatının şu anki gibi kalmasını beklemeyin. 3gs lerin fiyatları az da olsa düşecek ve tahminimce 32gb net 2000 lira olur. daha da yüksek olmaz.
  • acaip paralar bunlar yaa gider 3d led tv alırım
    manyak olmak lazım telefona bu paraları ödemek için
    fazla paranın olması durumu da değil bu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.