Şimdi Ara

Doğubank Iphone 4 fiyatları. . . (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
0
Favori
104.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GS_ERDEM

1- burda 3g s 16 gb modeli zaten 1500 tl'ye yakın fiyatlardan satılıyor. iphone 4 için 1500 de biraz az değil mi?

2- sim free cihazları alanlar kayıt sorununu nasıl aşıyorlar?

1200 tl.ye mal olan bir cihaz için 300 tl. kar az değil bence.
    Pasaport işini halledebilmen için ya kendi pasaportuna işleteceksin yada bir tanıdığının pasaportuna.
    Hiç biri yoksa telefon satan bir yerden ücret karşılığında hallettirirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GS_ERDEM

1- burda 3g s 16 gb modeli zaten 1500 tl'ye yakın fiyatlardan satılıyor. iphone 4 için 1500 de biraz az değil mi?

2- sim free cihazları alanlar kayıt sorununu nasıl aşıyorlar?

1.-) iphone 4 için az değil 3g s 16 gb için o fiyat fazla.(daha az olmalı)
    2.-) sim kilidi yok cihazı türkiyeye getirince 30 gün içinde time gidip kaydettiriyor veya avea bayine
    Herkese iyi forumlar
  • yav o fiyatı verip alan olmaz 10 güne 200 tl ye çekerler çekmezlerse ellerinde patlar.. onlar şimdi satabilirsek satarız parayı kırarız satamazsak indirim yaparız gibi bir zihniyete sahip anladıgım kadarı ile. insanları bu derece rencide edecek derecede fiyat vermek çok ayıp.. bu arada ingilterede günlerce kalmayacaksınız vizede sorun olmaz pek 1-2 günlük iş seyyehati vizesi alabilirsiniz. pasapart masrafları 500 tl tutar. 750 tl gidiş dönüş bilet 1250 tl. 1250 tl yede telefonu alsanız 2500 tl. orada da bi 200 sterlin harcarsınız gezer tozarsınız.. tai bu biraz teorik ama 3000 tl vermektense denemeye deger bir yol.. yada bir şekilde ingiltereden birini bulup gel sana 2000 tl vereyim bana telefon getir diyin gözü kapalı getirir.. yada sahibindede ilanlar var daha uygun fiyata konusup anlaşıp alabilirsiniz. tüm bunları geçtim. DH den bile bi şekilde temin edersiniz 1750 2000 tl arası max.. saygılar.
  • 1- 3gs 16 gb'ın fiyatı fazla / az tartışılır ama ortada bir gerçek var ki o da şu andaki fiyatının 1500 tl'ye yakın olması..ve yurtdışından gelen cihazlar da bu fiyatı baz alıyor normal olarak.

2- yanlış anlaşıldım arkadaşlar..zaten ben yurtdışına gidip geleceğim için kendime alacağım cihazın kayıt sorunu olmayacak. burda yurtdışından gelen unlock cihazları alanlar kayıt olayını nasıl hallediyor onu merak ediyorum..

3- ingiltereye gidip gelmek o kadar kolay değil dostum..iş için vizeye başvururken neler istediklerini biliyor musun?
  • doğubankta bıle o fıyatsa teknosa vs teknolojı marketlerının satıcagı fıyatları dusunemıyorum
  • 3000 mi Gider araba alırım lan onunla
  • quote:

Orijinalden alıntı: sm1987

quote:

Orijinalden alıntı: tufansel

uçuş ayrıntılarınızı inceleyin

Açıklama:e = elektronik bilet TRY = Türk Lirası, ‘’-‘’ uçuş uygulanmıyor veya doluİstanbul - Londra

Uçuş 1 08 Temmuz 2010 Perşembe
    Kalkış: 10:50 İstanbul, Türkiye - Sabiha Gokcen
    Varış: 12:45 Londra, İngiltere - Stansted

Havayolu : Turkish Airlines TK153 e Uçak: Airbus Industrie A320-100/200

Ücret tipi: EKO PROMO

Londra - İstanbul

Uçuş 1 09 Temmuz 2010 Cuma
    Kalkış: 13:45 Londra, İngiltere - Stansted
    Varış: 19:25 İstanbul, Türkiye - Sabiha Gokcen

Havayolu : Turkish Airlines TK154 e Uçak: Airbus Industrie A320-100/200

Ücret tipi: EKO PROMO

Açıklama:e = elektronik bilet TRY = Türk Lirası, ‘’-‘’ uçuş uygulanmıyor veya dolufiyat

Adları uçuşlar vergiler
    1 yetişkin/yetişkinler x (560,00 + 164,93) = 724,93 TRY

tüm yolcular için toplam 724,93 TRY

ingiltere de sizi bekliyordu birileri gelse de hemen vize versem İphone alsalar diye.. mantıklı planlar yapın arkadaşlar

Milletin 3000 tl istemesi mi mantıklı bu hesabı 2 dk da yapabilmekmi mantıklı. Kararı gelen yorumlara bakarak soyleyelim Emin ol 3000 tl istemek pişkinliğin son noktasıdır.
    Bu telefon için istenecek rakam şu an için max 2000 tl olmalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tufansel -- 4 Temmuz 2010; 11:23:49 >

• Su an Dubai'de sim kilitsiz 815 $ bilginiz olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

Su an Dubai'de sim kilitsiz 815 $ bilginiz olsun.

İyi fiyatmış,neredeyse İngiltere ile aynı fiyat ..
  • Bir de zaten şu anki iP4'lerde ciddi bir anten sorunu var... biraz daha bekleyip sonraki versiyondan alın hem daha ucuza gelir hem de daha sorunsuz WiFi ve GSM bağlantısı yaparsın.
  • Dubai de tam olarak nerde satılıyor iphone 4 ?
  • buyrun, hemde online satis TIKLAYIN

quote:

Orijinalden alıntı: ponch

Dubai de tam olarak nerde satılıyor iphone 4 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: revivo72

Bir de zaten şu anki iP4'lerde ciddi bir anten sorunu var... biraz daha bekleyip sonraki versiyondan alın hem daha ucuza gelir hem de daha sorunsuz WiFi ve GSM bağlantısı yaparsın.

En önemlisi.
  • fiyatlar gayet normal
  • Ebaya ne zaman duser?
  • Bu adamlar ya para saymayı bilmiyorlar yada müşteriyi gerizekali yerine koyuyorlar
  • arkadaşlar bu kadar para bir cep telefonuna verilmez günahtır. doğubanktakiler biraz fazla uçmuş bence. tamam iphone verilen parayı gerçekten hakeden iyi bir telefon ama o kadar da çok paraya hiçbir telefon değmez.
    benim simlock ile ilgili merak ettiğim birşey var. şöyle ki;
    amerikadan alınan telefonlar at&t kilitli oluyor, simlock için işlem yapmak gerekiyor türkiye'de. burada satılan vodafone kontratlı iphonelar da sim kilitli geliyor fakat vodafoneu arayıp kilidi açtırabiliyorsunuz. acaba abd'den alınan kontratsız telefonlar için de at&tye bir başvuru yapılsa abdde kullanmayacağım fln diye sim kilidi kendileri açmazlar mı? böylece program fln beklemeye gerrek kalmaz bence.
  • inşallah ellerinde patlar o telefonlar adamların 3000 tl ha, fırsatçılığa bak, o adamlara denilecek bir şey yok da onu o fiyata o fırsatçılardan alanlara denecek çok şey var, amacın o aleti kullanmaksa gider 2 ay sonra normal bi fiyata alırsın burdan , amaç hava atmaksa(bu kadar aciz durumdaysan) git ver 3000'i senden enayisi ııı pardon havalısı olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho
    buyrun, hemde online satis TIKLAYIN

quote:

Orijinalden alıntı: ponch

Dubai de tam olarak nerde satılıyor iphone 4 ?

16 gb simfree telefon 1280 tl ediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: motherscoffee

arkadaşlar bu kadar para bir cep telefonuna verilmez günahtır. doğubanktakiler biraz fazla uçmuş bence. tamam iphone verilen parayı gerçekten hakeden iyi bir telefon ama o kadar da çok paraya hiçbir telefon değmez.
    benim simlock ile ilgili merak ettiğim birşey var. şöyle ki;
    amerikadan alınan telefonlar at&t kilitli oluyor, simlock için işlem yapmak gerekiyor türkiye'de. burada satılan vodafone kontratlı iphonelar da sim kilitli geliyor fakat vodafoneu arayıp kilidi açtırabiliyorsunuz. acaba abd'den alınan kontratsız telefonlar için de at&tye bir başvuru yapılsa abdde kullanmayacağım fln diye sim kilidi kendileri açmazlar mı? böylece program fln beklemeye gerrek kalmaz bence.

Ben de merak ediyorum?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.