Şimdi Ara

Doğubank Iphone 4 fiyatları. . . (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
0
Favori
104.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: forelevi
    kayıtsız demek garatisiz mi demek oluyor?

Hayir kayitsiz demek yurtdisindan gelen cihazin imeisinin btk ya kayit ettirilmemis olmasi demektir
  • dün doğubank a gitttim ve fiyatları araştırdım iphone 4 1800 lira dediler tabii açık olan iphone 4 ler için bu fiyat ayrıca kayıtsız sordum 100 lira indirim yapabiliyorlar ben kıbrısa her hafta kıbrısa gittiğim için kendi pasaportuma kaydedebileceğim için kayıtsız olması benim işime gelir ama yinede doğubank fiyatları uçuk eski doğubankın tadı yok
  • malum ilan sitelerinde garantili iphone 4 ler 1800 ila 2000 tl arasında rahatlıkla bulunabilir ... garantisiz cihaz için , simkilitsiz olsa dahi 1800 tl büyük rakam ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sporcu42

malum ilan sitelerinde garantili iphone 4 ler 1800 ila 2000 tl arasında rahatlıkla bulunabilir ... garantisiz cihaz için , simkilitsiz olsa dahi 1800 tl büyük rakam ...

aynen öyle o yüzden doğubankın pek esprisi kalmamış görünürde
  • quote:

Orijinalden alıntı: tufansel
    uçuş ayrıntılarınızı inceleyin

Açıklama:e = elektronik bilet TRY = Türk Lirası, ‘’-‘’ uçuş uygulanmıyor veya doluİstanbul - Londra

Uçuş 1 08 Temmuz 2010 Perşembe
    Kalkış: 10:50 İstanbul, Türkiye - Sabiha Gokcen
    Varış: 12:45 Londra, İngiltere - Stansted

Havayolu : Turkish Airlines TK153 e Uçak: Airbus Industrie A320-100/200

Ücret tipi: EKO PROMO

Londra - İstanbul

Uçuş 1 09 Temmuz 2010 Cuma
    Kalkış: 13:45 Londra, İngiltere - Stansted
    Varış: 19:25 İstanbul, Türkiye - Sabiha Gokcen

Havayolu : Turkish Airlines TK154 e Uçak: Airbus Industrie A320-100/200

Ücret tipi: EKO PROMO

Açıklama:e = elektronik bilet TRY = Türk Lirası, ‘’-‘’ uçuş uygulanmıyor veya dolufiyat

Adları uçuşlar vergiler
    1 yetişkin/yetişkinler x (560,00 + 164,93) = 724,93 TRY

tüm yolcular için toplam 724,93 TRY

İngilterden alinan cihaza unlock falan gerek kalmio mu? Sadece garantisi olmuyor öylemi?

• Güncel Fiyatları Gidenler Bu Başlığa Yazabilirmi Sırf Fiyat sormak İçin 40 50 km Yol gitmeyelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogubanklı

şu anda doğubank ta iphone 4 16 gb sim free kilitsiz 1.350 tl

kayıtlı olursa 1.450 tl

yardımcı olabilirim .. 0537 378 38 38 mustafa doğubank

8GB olan kayıtlı cihazlar nakit ödemede ne kadar acaba ?
  • Hocam çok fena hortlamış konu. İlk sayfadaki fiyatları görünce için fena oldu
  • Bu konu başlarda kalması lazım aslında,başlıkta tarih dışında değişen birşey yok hala uçuk fiyatlar spot diyince Doğubank gerisi yalan. 8 GB ne kadar acaba ?
  • elimde 1 adet beyaz iphone kaldı sanal pazar üzerinde 12 taksit imkanı ile 1700 tl'ye veriyorum...
  • Arkadaşlar acaba 8 GB genpa garantili almak mı uygun olur yoksa 8 GB genpa garantili fiyata 16 gb garantisiz kayıtlı ürün almak mı doğru olur. Garanti konusunda tecrübelerinizi söylerseniz sevinirim. Ipod Touch kullandım 8 GB çokta dolmamıştır. Ama garanti bir işe yaramıyorsa niye ona boşa para verip 8 GB alayım 16 lık almak varken...
  • Iphone 4s kayıtlı 1450,kayıtsız 1350 tl Ip5 kayıtlı 1750tl nakit..bugün sordum,fiyatlar böyle
  • Şuan ne kadar bilginiz var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.