Şimdi Ara

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ANA KONU / 2020-2021 TERCİH DÖNE (125. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.575
Cevap
52
Favori
192.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam marmara ile akdeniz yurdunda yer varmış hangisini tercih edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nzmhlt -- 4 Ekim 2014; 20:56:04 >
  • nzmhlt N kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle marmara...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın sabah 9.35 uçağım var.Sizler ne zaman geliyorsunuz?
  • Bende yarin 9 35 ankara mi ?

• birkaç saat sonra kıbrıs

• 8 ekim akşam 7-8 gibi oradayım bende.
  • Arkadaşlar bi soru sorucam fakat bu soruya gereksiz cevap vermezseniz sevinirim ''yok yurtta oyun mu oynanır dersini çalış vs gibi.''

Merak ettiğim yurttaki internetlerin verimliliği, şuan okulda olanlar kaldıkları yurtlardaki minimum ve maksimim hız değerlerini söyleyebilir mi speedtestlerde.

Wifi'lerin çekim güçleri nasıl? Birçok yurttan cevap gelirse kıyaslama yapmakta iyi olur. İlerde yurt değiştirme gibi bir durumumuz olursa bilelim.

Bunları sormamın nedenini, birkaç aktif oynadığım online oyun var. Yani 7/24 başında oturmayacağız tabi ki de oynamak istediğimizde internet bağlantıları bu tür oyunları kaldırabiliyor mu?

Deneyimleri olanda paylaşabilir, ya da hızı arttırarak çözen vs. oldu mu?

Bu arada bende ayın 10'unda sabah 9-9:30 gibi okulda olurum diye tahmin ediyorum. Deniz yurdunda olan varsa irtibata geçebiliriz.

• Yurtlarda kullanılan ücretsiz internet okulun sağladığı bağlantı. Ve okulun bağlantısı ile online oyun biraz hayal diyebilirim. Oynadığım online oyunlara bağlanamıyordum bile zamanında. Onun haricinde Longson internetini kullandım 4 sene. Fiyatı çok fakat torrent ile 400-500kb görebiliyorsunuz ve online oyunlarda sıkıntı çekmemiştim.
  • Zihtumreth Z kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler.
  • Benimde 8 ekim 18:15 de uçak

• Bu muhaceret denen sey illa gerekli mi ? pasaportla girdim ama kimlikle ciksam olur mu?

• İndim ercan havalimanındayım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Sinemis yurdunda kalıyorum yurda okulun sağladığı internet ücretsiz fakat oyun hayal bu internet ile.
    comtech diye bir zımbırtı var. değişik bi sistem. her katta modemler var birden fazla. bu modemlere bu paketlerden birini satın alarak tek kişilik bir şifre alıyorsun ve internete bağlanıyorsun.
    tek kişilik internetden kastım mesela o şifreyi birine verirsen o girdiğinde seni offline yapıyor.bu iyi bişi çunku hızını kımse ıle paylaşmıyorsun oda arkadasınla falan.
    paketler 10 günlük 4 aylık sanırım bi de yıllık var.
    10 günlük : 20 lira 1024kbps/sınırsız
    4 aylık : 120 lira hızı konusunda emin değilim daha hızlı olma ihtimali var.
    1 yıllık : 250 lira olması lazım bunun adamlarda pek emın değildi. hızı 4 aylık neyse bu da odur.

( ben diğer paketlerin ellerınde olmamasından dolayı 10 gunluk paketi aldım simdilik. league of legends diye bir oyun var bunu gayet guzel lagsız oynatıyor. izlediğim diziler var onları hd ile izlediğimde izlenemeyecek kadar takılıyor( belkı 10 dk flan bekletsem takılmıcak hic ama ben cok sabırsızımdır ) 480p de aç ve izle şeklinde ki bana bu yetiyor.

bu sıstem baska yurtlarda var mı bılmıyorum gıdıp gormedım ama vardır buyuk ıhtımalle ozel bı sırket bu. turkıyede boyle bı sıstem gormemıstım hıc.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgokselyilmaz -- 6 Ekim 2014; 12:55:25 >

• arkadaşlar muafiyet sınavına girmek için yapmamız gereken herhangi bir işlem var mı ?

sınav saat kacta nerde hangi sınıfta gibi bilgileri nereden elde edeceğiz ?
  • mgokselyilmaz kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkür ederim. Bende lol oynuyorum ve canım sıkıldıkca twitch.tv gibi canlı yayın sitelerini aktif takip ediyorum. Umarım üzmez beni işin internet kısmı.
  • Arkadaşlar karşılama formunu doldurmam gerekiyor mu? yoksa havaalanında direk gitsem ben öğrenciyim desem otobüse bindiriyorlar mı?
  • karaniler kullanıcısına yanıt
    Sen eşeğini sağlam kazığa bağla dostum 2 dakikalık iş, şahsen ben doldurdum.
  • karaniler kullanıcısına yanıt
    karsılama forumunu 5 gun oncesınden doldurman gerek. ben 4 gun oncesınden doldurmustum kımse gelmemıstı.
    acıkcası cokta problem değil. cıkıs kapısına vardıgında hemen soluna bak orada kıbhas otobuslerını gorceksın. 13 tl verıp bır bılet alıcaksın. gıdıcegın yerı bılıcek bırıyle karsılasmassan eger bazen soforde bılemeyebılıyor. son durakta ın. oradan taksıler kalkıyor. taksıye verıcegın ucret 8 tl. ıstedıgın yere goturecektır senı. 15 tl flan alanlarıda varmıs taksıcılerın onlara taksımetrenı actın mı kardesım dıye bı sor gormek ıstıyorum flan de. taksıcı anlattı bana da kotu nıyetlı olanları varmıs. olması gereken fıyat ogrencıye 8 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgokselyilmaz -- 6 Ekim 2014; 13:58:01 >
  • arkadaşlar okul kayıt ne zaman yapılıyodu 7-10 arası mı
  • Beyler hasan özok yurdunda kalıyorum bi ara uğramıştım eşyaları bırakmak için, prizler farklıydı galiba yada bana öyle geldi bilgisi olan var mı?

• 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.