Şimdi Ara

DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ / ANA KONU / 2020-2021 TERCİH DÖNE (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.575
Cevap
52
Favori
192.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyker konuda çok boş insan var haliyle konu çöp olmuş kıbrısa hayatında uğramamis insanlar konuşuyor eskiden konuda bir seviye vardı şimdi ağzı olan konuşuyor. varsa sorunuz PM den bana ulaşın yardımcı olmaya çalışırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BEYLER KKTC DE UZUN SÜREDİR BULUNUYORUM BENİ KAST EDEREK BAZI MESAJLAR ATILIYOR İLK YILI OLAN VE BENİM HAKKIMDA ATIP TUTANLARA İNANMAYIN TÜM SORULARINIZI CEVAPLAYABİLİRİMMM

• quote:

Orijinalden alıntı: calpali3

Arkadaslar birini cevap verin yokmu yani bilen.
    Bu okul tam ne zaman aciliyo izmir danismanligindan 8ekimde ingilizce yeterlilik sinavi var falan dediler. Yani 8 ekimde o sinavlami basliyo hersey ilk yili olanlara. Yoksa daha erken gelip halletmemiz gereken bisey varmi

8 ekim den cok daha once gelmen lazim kibrisa,ders secimi muhabbeti diye bisey var..ben gecen sene eylul un 24 gibi gelmistim 27. de ders kaydi vardi yanlis hatirlamiyorsam..ama cok da gec gelmeyin oryantasyon gunleri olur yeni gelen ogrenciler kaynassin diye girne lefkosa gezdirirler..ortama daha cabuk alisirsin..

• Arkadaşlar dgs ile gelsek 1 yıl hazırlık dışında kaçıncı sınıftan başlıyoruz bilginiz var mı acaba ?

• Bu psikoloji ingilizcenin dersleri %100ingilizcemi islencek ?

• arkaşlar pdr yi kazandım ben 8 ekime aldık uçak biletini okul geç açılıyomuş zaten izmirden kayıt yapılıyo ben aydında oturuyorum sorun olurmu geç gitmem bide pasaport zorunlu mu
  • EVET DAÜNÜN GENÇ BEYİNLERİİİİİ SORULARINİZ VARSA YARDIMCI OLAYIMMMM NE DİYORUZZZ "FOR YOUR İNTERNATİONAL CAREER" BEST UNİVERSİTY EVERRRRRR

• Tek ders ücreti ne kadar arkadaşlar bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: hayırlıişler

EVET DAÜNÜN GENÇ BEYİNLERİİİİİ SORULARINİZ VARSA YARDIMCI OLAYIMMMM NE DİYORUZZZ "FOR YOUR İNTERNATİONAL CAREER" BEST UNİVERSİTY EVERRRRRR

kıbrısın en iyi okulu diyorlar doğru mu kampüs, sosyal hayat olarak ek tercih'te yazabilirim. klasik ama şehir nasıl pahalı mı. birde özel yurtların fiyatları nedir bi detaylı acıklarsan sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

quote:

EVET DAÜNÜN GENÇ BEYİNLERİİİİİ SORULARINİZ VARSA YARDIMCI OLAYIMMMM NE DİYORUZZZ "FOR YOUR İNTERNATİONAL CAREER" BEST UNİVERSİTY EVERRRRRR

kıbrısın en iyi okulu diyorlar doğru mu kampüs, sosyal hayat olarak ek tercih'te yazabilirim. klasik ama şehir nasıl pahalı mı. birde özel yurtların fiyatları nedir bi detaylı acıklarsan sevinirim

YURT FİYATLARINI GOOGLE AMCAMA SORARAK DETAYLI ÖĞRENEBİLİRSİN AGAMMMM KIBRISTA SOSYAL HAYAT 10 NUMARADIR 1000000 ÖZELLİKLE MAGOSADAAA LEMARDIR KAFEDİR BARDIRRR TAKILIRRRSINIZZZZ İSTERSENİZ GİRNE LEFKOŞA YAPARSINIZZZZ 10 NUMARA MEKANDIR KAMPÜSÜMÜZZZZ HER MİLLETTEN ÖĞRRENCİ VARRR BU BÜYÜK AVANTAJJJJJ DİYECEĞİM OKİ KIBRISA GELECEK ADAM MAGOSAYA GELMELİ THE BEST UNİVERSİTY EVER I GÖRMELİİİİİİİİİİ

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: taha yasin arıcı

quote:

YURT FİYATLARINI GOOGLE AMCAMA SORARAK DETAYLI ÖĞRENEBİLİRSİN AGAMMMM KIBRISTA SOSYAL HAYAT 10 NUMARADIR 1000000 ÖZELLİKLE MAGOSADAAA LEMARDIR KAFEDİR BARDIRRR TAKILIRRRSINIZZZZ İSTERSENİZ GİRNE LEFKOŞA YAPARSINIZZZZ 10 NUMARA MEKANDIR KAMPÜSÜMÜZZZZ HER MİLLETTEN ÖĞRRENCİ VARRR BU BÜYÜK AVANTAJJJJJ DİYECEĞİM OKİ KIBRISA GELECEK ADAM MAGOSAYA GELMELİ THE BEST UNİVERSİTY EVER I GÖRMELİİİİİİİİİİ

gece hayatım fazla yoktur içki, sigara olmadıgından yani. dediğin gibidir umarım cünkü cogu böyle övüyor demişti arkadaşım gidip pişman olup 2.senesinde geri dönmüştü cok pahalı felan demıstı hayat.

peki dostum ögrenci profili felan nasıl genelde ? birde okul oncesi ogrt felan yazıcam şimdi genelde kızların tercih ettiği bölüm bazılarına cazip gelsede bana gelmiyor erkek vardır inş yoksa sap gibi kalmayalım:)

• Yukarda caps lock acık sekilde konusan arkadası ciddiye almayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßyİsMaİLCaN

Arkadaşlar dgs ile gelsek 1 yıl hazırlık dışında kaçıncı sınıftan başlıyoruz bilginiz var mı acaba ?

++

• ßyİsMaİLCaN ß kullanıcısına yanıt
    Bölümden bölüme değişiyor,mühendislik fakültesinde en fazla 10 dersin sayılıyor yani 1 yılın muaf 3 yıl okuyosun,diğer bölümleri bilmiyorum sallamakta istemem,öğrenci işlerini arayarak detaylı bilgi alabilirsin.

• FurqaN91 kullanıcısına yanıt
    Hadi ya .. çok uzun olacak öylede 1 yıl hazırlık 2 sınıftan başlıyorsun

• 12 kisi olduk. Bekliyoruz.

• Meraba arkadaşlar bende PDRyi kazandım. Ders zorluğu hakkında bilgi verebilecek olan varsa sevinirim :) Yav oryantasyon günleri mi ne oluyomuş sanırım. Yani biz uçaktan iner inmez onları bulabilecek miyiz nası oluyo ya anlamadım ben takıldı aklıma
  • aysegulceliik A kullanıcısına yanıt
    Uçaktan indiğinizde gitmeden önce karşılama formu dolduruyorsunuz ve ilk gidişinizde size ücretsiz okula gitmek için otobüs bileti veriyorlar. Diğer gidişlerde de Kıbhas ile giidp gelebilirsiniz. Oryantasyon günleri de tanışmak, kaynaşmak ve zorluk çekmemek için düzenleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felix Felicis

Yukarda caps lock acık sekilde konusan arkadası ciddiye almayın

SEN KİMSİN BİLADERDE BENİ CİDDİYE ALMAMALARINI SÖYLÜYORSUNNN KKTC HAKKINDA ÜNİBERSİTE HAKKINDA NE BİLİYON İYİ GÜLDÜM YENİ NESİL BİR GARİPPPP SEN KİMSİNDE BENİM HAKKIMDA ATIP TUTUYORSUNNN 3 YILDIR KKTC DE OLAN SENMİSİN LOOOO

• 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.